пак помагайте моля!-нокти,които се белят!

  • 2 665
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039

Avoplex Nail & Cuticle Replenishing Oil

Rich in therapeutic, skin-loving Avocado Oil in combination with super antioxidant Tocotrienol
– 1000 times more powerful than regular Vitamin E
– plus feather-light Grape Seed, Sunflower, Sesame and Kukui Nut oils and Lecithin to restore essential moisture and lipids and nourish dry cuticles. 

Ideal for rough heels and elbows, too!

 newsm10 newsm10 newsm10

# 16
  • Мнения: 52
Ноктите заздравяват много бързо като   ги мажеш с витамин Е.Вземаш си една ампула от аптеката и по 2-3 пъти на ден си ги намазваш с едно памуче.Изчакваш 15-20 мин. и си готова.Ефекта е гарантиран.Само дето не е добре през времето в което го правиш да се лакираш.За около месец забравяш за проблеми с ноктите Mr. Green

# 17
  • Мнения: 357
Сега се сетих една маникюристка преди време ми беше казала да ползвам капсули гератамин(Май така се казваха-съдържали витамин А и Е).Каза да спуквам капсулките и с тях да мажа ноктите,било полезно и за кожичките.Но не сам пробвала,даже незнам как изглеждат тези капсулки.Ако някоя от вас е пробвала нека сподели резултата   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 599
Za men po-dobro ot tova da piesh vit E nqma. Piqt se po 1 na den ...izpivash opakovkata i posle pochivash 1 mesec...posle pak... a edna priqtelka pieshe po 2 vit i pochivashe pak 1 mesec...
Probvai

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз да кажа - нокти не ми бяха останали до преди два месеца. Като мина зимата и почнаха да се цепят, направо цялата нокътна плочка се отлюспваше. Следваше изрязване почти до живеца и всичко се повтаряше отново - порастват малко, цепят се...
Мазах ги с посочения в предходни постинги балсам на Биотрейд, но го спрях, защото нямаше ефект за ноктите, какъвто очаквах, а кожичките започнаха да съхнат и да се лющят - ефект от съдържащия се в балсама формалдехид /канцерогенен, а пропо/.
Преди два месеца започнах по други причини да пия вит. А и вит. Е - по една перличка дневно, и по една таблетка Витарал /мултивитаминен препарат/. Ефектът пролича още след първите две седмици. Сега отново имам здрав, красив маникюр.
Мисля обаче, че трябва да сме внимателни и с това какво мажем по ноктите си /заздравители, лакове и лакочистители имам предвид/.

# 20
  • Мнения: 52
Сега се сетих една маникюристка преди време ми беше казала да ползвам капсули гератамин(Май така се казваха-съдържали витамин А и Е).Каза да спуквам капсулките и с тях да мажа ноктите,било полезно и за кожичките.Но не сам пробвала,даже незнам как изглеждат тези капсулки.Ако някоя от вас е пробвала нека сподели резултата   bouquet
Геритамина съдържа витамин А и Е.Малки кръгли топчета,пукаш ги и се мажеш.Аз написах само за ампула витамин Е-резултата е същия Mr. Green

# 21
И аз имах сь6тиа проблем Сприах за известно време да се лакирам и мина.Останах с убеждението ,4е лаковете са кофти .Но и житамините помагат де

# 22
  • Мнения: 1 558
Единият вариант са витамините. Другият е аблсамът за здрави нокти на BioTrade. В една от темите доста го хвалят и аз си го купих. Ефект действително има и то още след първите втривания.
Заздравителите за нокти не вършат никаква работа! Купувала съм какви ли не, но ефект никакъв.
Пробвай балсамчето. Цената му е 3,60лв.
- това е!  newsm10

Да, аз бях пуснала темата за него, защото винаги съм имала проблеми с ноктите, нищо не ми е помагало, а открих подобрение още през първата седмица употреба.
Само не мажете кожичките, че доста момичета се оплакаха, че загрубявали.

# 23
  • Мнения: 147
И аз иман проблем с белещи си и цепещи на всичкото отгоре нокти  Twisted Evil , но си взех матиращ заздравител на Perfekt, който е против цепене и скрива неравностите на ноктите. За 1 седмица проблема ми се реши  Party

# 24
  • Мнения: 14 654
моите нокти са тънки и меки. белят се . реших си проблема веднъж за винаги като ги изрязвам късо- много ми е удобно така, но аз не държа на дългите и красиви нокти

# 25
  • Мнения: 794
Уикенда търсих продуктите на "Талодерма" в няколко аптеки безуспешно, моля ви, кажете ми за някоя, която зарежда техни продукти в центъра или Дианабад?
  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Всички аптеки и дрогерии на "Лечител", струва ми се. Доколкото помня, в първата тема за продуктите на Талодерма Веси беше публикувала координатите им - пусни търсачката и ще ги намериш, сигурна съм.
Лично аз си ги купувам от дрогерията на "Лечител" на ул. "Искър", в близост до бул. "Раковски".

# 27
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Много помага вместо крем за ръце да се използва крем за изгоряло ДЕФЛАМОЛ.
Той съдържа почти всички витамини, полезни за  ноктите.

Общи условия

Активация на акаунт