въпрос за килограмите

  • 1 141
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 773
За цялата бременност 15кг. А до 4 месец мисля, че бяха две или три кила. За сега няма от какво да се притесняваш, нормално е да качиш 1-2 килца, но не е задължително.

# 16
  • Мнения: 1 975
До 4 месец бях -2 кг Peace, но след това наваксах че и доста отгоре  #Crazy. За цялата бременност качих 22 кг  Shocked. Сега месец и половина след раждането имам да сваля още 3кг. Много е индивидуално , не се притеснявай .
Много ме обнадеждаваш, аз малко се бях панирала, но сега като чета това и виждам, че има светлина в тунела newsm51

# 17
  • Мнения: 5 103
Мале при мене е страшно положението от 48 преди д забременея на 53 във 2рия месец и така до 66. Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз лично не мого да дам себе си за пример в това отношение,но имам приятелки,които са качвали  по 6-7 кг. за цялата бременност.Всичко е въпрос на структура и организъм-щом не се лишаваш от нищо трябва да си спокойна.


Аз също не ставам за пимер, ама познавам 2-3 девойко, които са качили по 9-10кг. за цялата бременност и на изписването са били с по 1кг. по-малко.

# 19
  • Мнения: 962
25 за цялата бременност

# 20
  • Мнения: 1 860
 И аз бях като теб. Качих 10 кг за цялата бременност, а до последно не ми личеше особено в гръб. Аз не се притеснявах, даже се радвах че качвам като по учебник. След това ще си възтановиш много бързо старата формичка.  Peace

# 21
  • ГО
  • Мнения: 3 955
В интерес на истината аз съм си дунда,и си мислех,че през бременноста ще кача 100 кила,ама не.За цялата си бременност качих 10-ина килограма.Колкото и да са килограмите те трудно се свалят после.  animal085

Общи условия

Активация на акаунт