за концерта на Billy Idol - 11.07, Каварна - набирам желаещи да ходим

  • 2 252
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes в момента сме аз, моята приятелка, Еrica, pachikrak и kati v - точно 5
очаквам включване от последните две за потвърждаване и да сваляме темата....или?

# 16
  • Мнения: 5 619
А билети оттам ли ще си вземем? Там на место ли?

# 17
  • Мнения: 1 023
Rolling Eyes в момента сме аз, моята приятелка, Еrica, pachikrak и kati v - точно 5
очаквам включване от последните две за потвърждаване и да сваляме темата....или?

кво ше сваляш, как ше сваляш, я, 4акай малко! аааааааааа@!
и как така се навъртехте толко накуп и толко бързо?!
през варна ли на връщане ше минете, щото аз до варна някак си ш се добера и обратно, ма каварна твърде небитиейно ми зву4и.
моля за два ли4ни телефона на тея дето ше ходят - мож да звънна да ме прибирате от некоя табела.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 857
кво ше сваляш, как ше сваляш, я, 4акай малко! аааааааааа@!
и как така се навъртехте толко накуп и толко бързо?!
през варна ли на връщане ше минете, щото аз до варна някак си ш се добера и обратно, ма каварна твърде небитиейно ми зву4и.
моля за два ли4ни телефона на тея дето ше ходят - мож да звънна да ме прибирате от некоя табела.
не те разбрах - искаш да те закараме от Варна до Каварна ли? или да те приберем на връщане от Каварна до София?

# 19
  • Мнения: 1 023
не те разбрах - искаш да те закараме от Варна до Каварна ли? или да те приберем на връщане от Каварна до София?

до варна ше стигна. от варна също мога и да се върна - ма междинния ход - варна-каварна-варна - той ми е въпросителен.
или ако стигна и до каварна - някъде от там - за до и по време на концерт.

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Значи аз ще разбера със сигурност довечера- все пак трябва да уредя бабата да гледа децата.

А добре, не ще ли някой да останем да преспим там? Щото иначе яко ще се сплескаме...толкова път, пък и на концерта прави...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 857
до варна ше стигна. от варна също мога и да се върна - ма междинния ход - варна-каварна-варна - той ми е въпросителен.
или ако стигна и до каварна - някъде от там - за до и по време на концерт.
  Rolling Eyes ми в момента сме 5 девойки, аз повече не мога да поема

дано да се включи някоя мама или тати от Варна - трябва да има и от там ходещи

инак ако ми остане място - ще ти свирна

Ерика, няма как да спим, защото аз съм на следващия ден на работа /да не говорим, че аз в деня на тръгването ще трябва да изляза по-рано от работа!!!/ - сори то не може и "уя в п""ката и душата в рая   ooooh!

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обичам Били.  Heart Eyes
Ще чакам да пишете впечатления...

# 23
  • Мнения: 183
Varna - Kavarna
Трябва да взема приятел от летището във Варна и да го закарам на концерт, евентуално ще имам възможност
Довечера ще съм наясно с всичко

# 24
  • Мнения: 183
Имам едно местенце за Каварна
Тръгване в 12 на обяд от автогарата
ако някой иска ...

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 22:05 от addicted

# 25
  • Мнения: 183
Да уточня две неща
1. В колата ще се слуша САМО Billy Idol
2. Казаха ми че съм сексуален манияк

# 26
  • Мнения: 1 023
Имам едно местенце за Каварна
Тръгване в 12 на обяд от автогарата
ако някой иска ...

земи ме, дан те зимам аз!
сериозно.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 857
addicted, ако можеш вземи milk, щото при мен вече положението е фраш  Rolling Eyes

пък ще свиркаме после  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 023

пък ще свиркаме после  Laughing

брайд, шт-тихо-тихо - нем' да обещаваш от името на си4ки! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

адиктед, влезни ми на кю да се разбирам с тебе или да не се разбирам.

милк - я мързи да пуска ли4ни бележки

# 29
  • Мнения: 183
немам ICQ
а днес ме нямаше
Все още мястото е свободно

Общи условия

Активация на акаунт