Имате ли вяра в полицията?

  • 3 493
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 172
Да, вярвам на хората, не вярвам на системата им.  И не виждам каква вина имат полицаите, че трябва да се занимават с бюрокращина - такава им е системата.  Да не говорим за глупостите, с които ги ангажират - охрана на футболни срещи (парадокс - в коя друга държава толкова полицаи са ангажирани за 1 мач? И дали ако всички провинили се фенове са наказани, и на следващия мач ще има нужда от толкова полицаи?); денонощни дежурства около сметището, за да се извози все пак боклука и да не започнат епидемии. Колкото и да ги оплюват, видяхме какво се случи на мача, охраняван от частна фирма. Смятам, че много голяма част от хората в полицията си вършат съвестно работата според възможностите и ресурсите, с които разполагат.

Честит им празник!

# 31
  • Мнения: 1 120
Категорично НЕ Naughty
Вярно е, че не може да се поставят всички под един знаменател, но като цяло най-добре е да не ти се налага да опираш до тяхната помощ. Нямаш ли връзки за никаде не си си...Къде ли не е така...
Да им е честит празникът! Вярвам, че има между тях съвестни хора:)

# 32
  • Мнения: 622
Честит празник и от мен на всички колеги!

Момичета, струва ми се, че забравихте пожарникарите...  Thinking МВР не се състои само от полицаи.  Naughty

# 33
  • Мнения: 755
 
Честит празник и от мен на всички колеги!

Момичета, струва ми се, че забравихте пожарникарите...  Thinking МВР не се състои само от полицаи.  Naughty
Поправяме се веднагически : Честит празник на всички полицаи и пожарникари! Наздраве! beer cheers beer и голям букет за дамите в тези професии !  bouquet

# 34
  • Мнения: 622
Благодаря от името на всички колежки!  Drunk Wine Glass

# 35
  • София
  • Мнения: 1 481
Не, нямам вяра и не бих разчитала нито на полиция, нито на полицай за каквато и да било помощ, дано повече не ми се и налага.
Бият, дават лъжливи показания в съда и крадат, за корупция да не говорим!  От личен опит го казвам, в подробности не ми се навлиза  Sick #Cussing out  #Cussing out
А на пожарникарите- да им е честит празника  Wine Glass

# 36
  • Мнения: 98
Да,имам вяра!Съпругът ми е полицай!Само аз си знам колко безсънни нощи и тревоги сме изживяли..Не подценявайте хората в системата!Вярно, че има прекалено много корупция в нея и поради тази причина хората имат лошо мнение....за съжаление.Помнете,че не всички са такива.Има доблестни  и всеотдайни полицаи,като моят съпруг и аз се гордея безгранично с него!
Честит празник на всички служители на МВР!  bouquet

# 37
  • Мнения: 6 167
в БГ определено не.
въпреки , че има свестни .... служители.
според мен са общо казано ненадеждни, а и
общата картинка на физическата им подготовка е жалка
с тия провесени кореми не могат никой да подгонят.  Wink
аз не знам как им дават да са в такава отчайваща фомра тия хора

обаче тука - леле! влязоха у нас емиграционен контрол
да видят дали наистина имаме брак и тн.
да погледнат по гардеробите . хехе.
и като дойдоха, ние гледаме Тв.
аз дето съм ербап и знам за какво идват, че няма от какво да се притеснявам
направо краката не ме държаха. седнах и просто изчаках да си тръгнат
3ма дойдоха с униформи.. синьора това, синьора онова, такъв респект ми внушиха. едни едри мъже, чисти униформи, като влязаха в хола направо въздуха изпълниха!
за мен това е полицай!

полицията тук е много симпатична. питаш, той се усмихва, отговаря...
доверие имам. да.
освен това си сигурен, че ако имаш вземане даване с полицията има защо

# 38
  • на село
  • Мнения: 3 965
Ами честит празник, да са живи и здрави,
 че и тяхната не е лесна, една от най- рискувите професии,
ама аз съм пристрастна,
няма да казвам за вярата в полицията,
но навсякъде има утайки и аз съм се сблъсквала с малоумници,
дори тук си имам един "любим", дето една вечер ме държа 20мин. да ми чете застраховката и накрая ми казва - ама тя от миналата година,
 погрешка съм дала старата, беше в началото на януари.

# 39
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Вяра - силно казано. Но имам надежда.  Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 1 444
kiselina казва самата истина. Аз съм в съдебната система 12 години, работя толкова години с полицаи и смело смея да твърдя, че това е най-долната измет. Вярно има изключения, както навсякъде, но те са толкова малко, че не могат да наклонят везните и да въздействат върху боклуците, напротив свестните биват смачквани веднага и не издържат дълго в МВР.
При всяко претърсване на жилище, офис или друго място КРАДАТ като пладнешки разбойници, бъркат по джобовете на обвиняемите, свидетелите, взимат това, което им хареса, бият, набутват забранени нещ по хората за да ги набедят.........................в тази държава полицията е еталон на злото, мръсотията и всичко най-долно. Какъв ти празник празнуват днес, да не би да е ден на разбойника, мерзавеца и крадеца, ха-ха-ха. На пожарникарите честито, те заслужават уважението на хората....
Моля да ме извините за грубия език, но както казах 12 години работя с тези недостойни, меко казано корумпирани типове и съм отвратена, не мога да ги понасям, какво съм виждала, боже никому не пожелавам да има вземане-даване с полицаи

# 41
# 42
  • Мнения: 755
в БГ определено не.
въпреки , че има свестни .... служители.
според мен са общо казано ненадеждни, а и
общата картинка на физическата им подготовка е жалка
с тия провесени кореми не могат никой да подгонят.  Wink
аз не знам как им дават да са в такава отчайваща фомра тия хора

обаче тука - леле! влязоха у нас емиграционен контрол
да видят дали наистина имаме брак и тн.
да погледнат по гардеробите . хехе.
и като дойдоха, ние гледаме Тв.
аз дето съм ербап и знам за какво идват, че няма от какво да се притеснявам
направо краката не ме държаха. седнах и просто изчаках да си тръгнат
3ма дойдоха с униформи.. синьора това, синьора онова, такъв респект ми внушиха. едни едри мъже, чисти униформи, като влязаха в хола направо въздуха изпълниха!
за мен това е полицай!

полицията тук е много симпатична. питаш, той се усмихва, отговаря...
доверие имам. да.
освен това си сигурен, че ако имаш вземане даване с полицията има защо

Много хвалби , но не за нашите полицаи, не смяташ ли , че не всичко ,което е извън България е прекрасно и чисто?!  newsm78 Сега живееш там и се дивиш на организираността им и спретнатостта , обаче знаеш ли ,  че в италианската полиция се говори за повече корупция отколкото в нашата?! А, да и те тези с провисналите кореми са най-вече в пътна полиция , в спец. групите няма такива хора , гонят ги здраво. Аз също не вярвам в системата , но не подценявам чак толкова служителите в нея! Crossing Arms

# 43
доста се  Thinking двоумях дали да пиша по темата .ако кажа че не им вярвам това ще означава че не уважавам професията на съпруга си 

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мечтая един ден да отговоря на този въпрос с "да".  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт