Любители на кучета - 93

  • 23 599
  • 744
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 9 850
Josefin, мъжете го приемат много навътре от някаква криворазбрана солидарност, според мен Simple Smile Все едно тях си кастрирала един вид.
А относно развъдника - има развъдници и развъдници. Аз говоря за лицензирани такива. Не съм чувала и виждала в лицензиран развъдник да държат кучетата вързани. Другото са т.нар. puppy mills, много обичат да се пишат развъдници.
Тонка, а защо трябва да пише порода? С риск да ми се обидиш, но не го целя, щом едно куче няма родословие, то не се води дадена порода и всеки в кинологията ще го каже. Ще кажат "това куче е хъскиподобно, лабрадороподобно и т.н.".

# 346
  • sf
  • Мнения: 10 146
Приятелка на моя син си взела кученце, та днес двамката, за ръчичка , всеки с кучето си, отишли в парка. Съответно Нейо избягал два пъти, т.е. мушнал се под оградата , за да играе в съседното ограждение с друго куче, а не с приятелското куче 🤣 Та вече е куче-нон-грата и нямало да бъде воден в парка с тях. 🤣🤣🤣

# 347
  • София
  • Мнения: 23 096
Коте, ами най-малкото навън като ме питат дали кучето е френски булдог, би било много тъпо да обяснавам, че само прилича на такъв, а всъщност не знам какво е. Blush Кинолозите какво ще кажат не ме вълнува, защото не общувам с такива. А в паспорта му иначе пише каква му е породата. Чак пък такава акуратност...
Този порода бишон не е ли френска болонка или просто много си приличат. Щото е едно към едно с нашата френскоподобна болонка когато бях дете.

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Да , точно френска булонка се е наричало преди , а сега бишон фризе. Нямам идея имат ли разлика, това не се скубе ами има коса и се реше и подстригва като йорки. За хора с алергии става. Затова и то натежа при избора, тъй като развих на дърти години алергии. Simple Smile)

# 349
  • София
  • Мнения: 23 096
И на нашите болонки не им падаше козинката. Един косъм не съм видяла през всичките години. А сега всеки ден рина козина. Все съм си мислела, че на късокосместите породи няма какво да им пада. Жестоко съм се заблуждавала.

# 350
  • Мнения: 2 127
Ооо, елате у нас да видите какво става...

Днес с част от тайфата

# 351
  • София
  • Мнения: 9 850
Тонка, питаш - отговарям и обяснявам защо е така.
Повече по темата нямам намерение да говоря.

Днес Балу се държал странно. Цял ден се е качвал пред стаята, където спим, като идем на гости.

# 352
  • Мнения: 10 601
Seerose, това с големите бели лапи, бяло шалче и черно лице е много яко. Красота! Каква порода се води?

# 353
  • Мнения: 2 127
Американска акита. Сега е на 4 месеца, ще задмине магарето по размери.
И е прекрасна душичка Heart

# 354
  • под тепетата
  • Мнения: 9 298
Да, и аз четох, че бишон=плачеща булонка. Акитата е страхотна. Срещам все повече акити в Пловдив.

# 355
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
И аз рина косми за световно, и техните едни малки, остри, отвратително се набиват навсякъде 🤦🏻♀
Ние цялото семейство почти спряхме да си купуваме черни дрехи 😄

# 356
  • Мнения: 2 127
И аз рина косми за световно, и техните едни малки, остри, отвратително се набиват навсякъде 🤦🏻♀
Ние цялото семейство почти спряхме да си купуваме черни дрехи 😄
С ММ признаваме основно черното... питай ни що оборот сме направили на ДМ само от лепкащите ролки, за да се чистим от косми. И нас, и леглото.

# 357
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз отдавна спрях лепящите ролки, не помагат. Ръкавицата от Зооплюс ми е за ежедневно ползване.
И мога да нося черно колкото си искам. Хааааа.

# 358
  • Мнения: 11 338
Добър ден!
Денят е дъждовен и Нора цял ден е в тази поза Simple Smile

# 359
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Poss, може ли да снимаш ръкавицата.

Общи условия

Активация на акаунт