Любители на кучета - 93

  • 23 401
  • 744
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 8 348


Туй е.

# 361
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Микрофибър ли е или така ми се струва?

# 362
  • Мнения: 2 433
Аз изхвърлих една такава, никаква работа не ми свърши, до кучешки косъм е май.

# 363
  • Мнения: 2 127
Май ще се поразтърся за такава. Благодаря!

# 364
  • Мнения: 947
Зависи от косъма на кучо. Ако е с по-дълги, меки и "хвърчащи" косми може и да помогне ръкавица или ролка, ама ако е с къси, твърди и остри косми като моя Брус, нъц.

# 365
  • София
  • Мнения: 8 348
Е, виж за къс и остър не съм пробвала. За четирикраките в нас е идеална.

Има четки подобни в Юск.

Иначе, от Зооплюс поръчвам аз.

# 366
  • София
  • Мнения: 23 036
Аз от косми по дрехите не мога да се оплача, но и не носим много черни. Малко се поизтупвам с ръка и готово.
На на белите ни подове космите много личат. Поне два пъти дневно мета, че по-бързо става.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Котката ни беше така..супер мнг косми и меки хвърчащи. По бельото ни и прочие. От нея развих алергия. Все котки съм имала ама такова падане на косми..леле майко. А уж бяла британка късокосместта, не е да кажеш дори с дълъг косъм. Лепих ленти и аз като луда.

# 368
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Освен стандартните хартиени ролки, ползваме и това:

Свеки го донесе от Германия, но съм виждала и сайтове, които го предлагат.
Силиконово е, приличащо на желе. Обира много добре космите, след това се мие. Като изсъхне отново става лепкаво.

# 369
  • sf
  • Мнения: 10 081
Нищо не ползвам, поотупвам се и си ходя с космите 🤣
Ей го Ней как ме гушка и се моли да излизаме

# 370
  • Мнения: 10 518
И аз рина косми за световно, и техните едни малки, остри, отвратително се набиват навсякъде 🤦🏻♀
Ние цялото семейство почти спряхме да си купуваме черни дрехи 😄
С ММ признаваме основно черното... питай ни що оборот сме направили на ДМ само от лепкащите ролки, за да се чистим от косми. И нас, и леглото.

Аз пък открих, че с тиксо става по-лесно работата. Като кола-маска го полагам навсякъде където има косми (в моя случай са котешки, де). Grinning Една ролка тиксо струва 3.50 лв от левче и държи 2 месеца. Чистя всеки ден по много. Simple Smile

Това с валяка дето лепка също съм го пробвала и ме изнервя да го мия и чакам да изсъхне всеки път. Тиксото е чиста работа. Grinning

# 371
  • София
  • Мнения: 799
Това с тиксото е добра идея, но не стават ли на папулки дрехите след време? Rolling Eyes

Ние преди много време се сдобихме с една велурена четка за дрехи и предимно нея ползваме и сме доволни. Нещо подобно е:
https://olele.bg/images/products/dvuliceva-chetka-za-drehi-3.jpg

# 372
  • Мнения: 10 518
Папулки топчета ли ще рече? Ами не, нищичко не става. Не се захабяват, защото не е чак толкова силно лепилото. То е като на ролките, само че не се занимаваш да махаш пластове и е по-икономично.

# 373
  • София
  • Мнения: 23 036
Показвам Харли от вчера.


Сега излизаме на езерото да го поизпотим.

# 374
  • Мнения: 10 518
Тонка, снимката е за фототапет! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт