Любители на кучета - 93

  • 23 599
  • 744
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 453
Много горещо, Кари едва се прибра у дома.. Сега релакс и разходка чак довечера.
 

# 376
  • Мнения: 2 266
Показвам Харли от вчера.


Сега излизаме на езерото да го поизпотим.


Голям сладур е този Харли.Да ви радва дъъълги години.

# 377
  • София
  • Мнения: 23 096
Благодаря ви! Hug
Тонка, снимката е за фототапет! Simple Smile
И аз много я харесвам. Ще я сложа в рамка на нощното шкафче на мъжа ми. Joy
Много обичам мопсчета. Няма такива муцунки. Heart

# 378
  • под тепетата
  • Мнения: 9 298
Тонка, направи му тениска. Май имаше ден на бащата юни месец   Mr. Green

# 379
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Благодаря ви! Hug
Тонка, снимката е за фототапет! Simple Smile
И аз много я харесвам. Ще я сложа в рамка на нощното шкафче на мъжа ми. Joy
Много обичам мопсчета. Няма такива муцунки. Heart


Тонка, тоя ТМ още ли не е влюбен? Не може да не му е разтопил каменното сърце Харльо! Като гледам, нашите само от едните снимки се разбиват! Heart Eyes Simple Smile

Ние с Рекс пак на гости на приятелката му в китното дворче. Simple Smile


# 380
  • Мнения: 1 804
Привет и от нас с Роузи от градината на баба. Разрешиха ни и вътре да я пуснем, а милата душичка сякаш знаеше, че е важно да направи добро впечатление и беше безупречна Heart






# 381
  • Мнения: 11 338
Днес съм решила, че ще си лежкуня колкото мога, а Нора цял ден отгоре ми Simple Smile

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 07:54 от Реа

# 382
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И ние днес сме на двора цял ден.
Тооолкова ми е хубаво на село, а дори не е далеч от Варна. Въздуха е чист, ухае на цветя. Нашите имат всякакви животинки, Ерос стресира всичко, до което се докосне. Днес се люпят пиленца и взех едно в ръка, говоря му, че то е животинче като него, че сега се е излюпило и той го излая, горкото подскочи. Grinning
Чувствам се прекрасно и се чудя защо като живях тук не исках...сега си умирам за къща с двор, летни вечери под асмата.

# 383
  • Мнения: 11 338
Защото despicable..... всичко с времето си!

# 384
  • Мнения: 2 909
Май всички днес сме мързелували на село. Ние с Макс също откарахме почти цял ден на двора. Намерихме време и за обиколка около селото и за разхлаждане в гьола с вода: 😂

# 385
  • София
  • Мнения: 23 096
Живот си живеете вие със селата. Завиждам не особено благородно! На Харли не му е писано да го правим селянин, че нали няма място за него в къщата на свекърите ми. Което отказва и мен да ходя там.
Следобяд си изкарах акъла. Харльо често се вижда с една немска овчарка Марко и си джиткат наоколо без да си обръщат внимание. Седим си ние на пейките при задния вход на блока, където имаме нещо като малка горичка. Харли е наясно, че не трябва да досажда на кучета от А група, тоест големи и силни. Joy Ама какво стана,  моят пикльо захапа пръчката на овчарката и търти да бяга. Гледам аз търчи моя убавец на зиг-заг с оная ми ти пръчка, а зад него Марко отворил огромната си паст и аха да налапа Харли целия. Побеля ми косата за секунди. То сега ми е смешно, но всички съседи се стреснахме. А Харльо - пълен непукист. Пусна пръчката и се скри при мен под пейката ни лук ял, ни лук мирисал.

# 386
  • Мнения: 2 909
Тонка то аз за това си купих къща в близко село, за да има къде да си ходя с Макс. Ама и моите села са далеко - на 400 км от Видин, но и там в едната къща Макс не е желан, съответно не ходя вече. А тук двора си е мой, къщата си е моя и можем с Макс да се наслаждаваме на тишина и спокойствие когато си поискаме без да се съобразяваме с други хора. В съседната къща и двор е почти цялата му рода и за всички е весело като се съберем.
А за Харли ще трябва да го пазиш, че той може миличкия да не е разбрал ама чужди пръчки не се отмъкват 🤪 особено от по-големи на размер от него. 😁

# 387
  • под тепетата
  • Мнения: 9 298
Sivi, отесняло му е коритцето на Макс! Харльо добре се е сетил да се скрие, всички дребни на кучешка та площадка се мушкаха под пейката: Айде една и от нашето село Роуизи пак ще я поканят, щом е опазила китките на баба! Labrex, много изпъква туй маргаритено момче на зеленото  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 23:12 от bilqna_69

# 388
  • Мнения: 2 127
Вчера не бяхме на село, но пък джиткахме из борисовата, докторската, че и на ресторант го водих.
Кръщелника го видя за пръв път, първо го беше страх малко, после каза, че и той иска да ходи на 4 крака като кучето, накрая го води той (държах повода отзад, ама не му казахме, изцяяяяло самичък го водеше, да знаете).

# 389
  • Мнения: 2 433
Eее чудни снимки. Аз идвам да се оплача, че Тара ме вдига в два, три и в пет часа- разтройство, ама направоо.. и как и пука корема не е истина. Не можах да мигна.
Вчера взех херинга от кауфланд за нея, намалена, но беше в срок до началото на юни..същото газирано щастие им пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт