Съпруги на военнослужещи - 27

  • 38 783
  • 730
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 8 361
Привет, прекрасни! Hug
Кой знае какво нямам за писане. Децата вече си заминаха, след тях оправям и прибирам играчки и завивки. Пера, простирам, събирам...
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, за твоите костноставни болежки препоръчвам Павел баня - старата сграда. Преди много години на мен там ми помогнаха след една жестока проява на дископатия. Отидох сгъната като ?, върнах се изправена като !.
МИС Ю, Виж как бързо лети времето ( особено за тези, дето сме отстрани Wink) Ей така няма да усетиш кога ще стане на 40...години. Simple Smile
РАДИНКА, колко малко остана? Защо си мисля, че терминът ти е през ноември? Пази се, стара пушка си. На края най-тежи. spoko
ДУНДИ, защо така казваш, че на ТМ никак не му върви с тези зъби? Какво се случва? Ако с наличните не е добре, да си купи от магазина други tooth
ДИМИТРОВА, Вики ти поддържа навиците, да не се успивате, като дойде време за училище, градина и работа. Mr. Green
хайде стига ми почивка и разговор с вас. Работа ме чака.
А вие изпълнете рецептата на ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ за незабравим и магнетичен ден! Hug Hug Hug

# 406
  • Мнения: 964
Фло,правилни си запомнила че термина ми е ноември.Но с всеки изминал ден се доближавам до заветният ноември.А и гинеколога ми е приятел и ще има изненади:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 407
  • Мнения: 2 409
„Добрият ден идва при добрите хора. За останалите е просто ден.”
Добро утро!

Не знам за вас, но аз отивам на плаж Stuck Out Tongue Closed Eyes Тук не се диша, а пък на нас морето ни е в "квартала" както се казва. Хубав ден!

# 408
  • Мнения: 2 177
Привет и от мен,
Радинка, абе не е много малко, а накрая е най-тегаво... на мен не ми беше де.. макар че хванах жегите...
Мина и нашата погача, много добре, не бяхме много хора, понеже сигурно около поне 5 човека ми отказаха в последния момент с някакви смотани оправдания, вчера ми беше малко криво, ама днес деня беше чудесен и вече реших да не се ядосвам за такива неща, който иска да заповяда.. няма да ги мисля..
С любезното съдействие на Мъничето, имам и супер украса.. благодаря за което..
Пускам 1-2 снимки и изчезвам, да излизаме малко на разходка..

# 409
  • Мнения: 1 605
Добро утро
Мис Ю няма смисъл да се ядосваш, нали и без тях сте си изкарали добре. Много целувки на малката принцеска
Радинка наистина накрая е най -тежко, но повече почивка
Нашата почивка вече е на половината, децата много се забавляват, времето е чудесно
Хубав ден от мен

# 410
  • Мнения: 1 605
Ехооо, Добро утро

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Добро утро, Димитрова. Ранобудни сте от началото до края на почивката.
Аз съм на тръстиката. И вече правя списък на багажа. Още само 6 работни дни.
Лек ден на всички, аз ще отговарям на мейлите, пристигнали рано-рано сутринта. 

# 412
  • Мнения: 2 177
Добро утро Hug

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Взимам си от кафето на Мис Ю с удоволствие, защото не мога да се събудя от сутринта Simple Smile Така е, който лепи и реже до 2 часа посред нощ...
При нас всичко върви по план, макар че малко закъснявам с детайлите Joy Надявам се, да наваксам тези 2-3 дни, че другата седмица ще е още по-натоварена Simple Smile

# 414
  • Мнения: 1 605
Добро утро, ние вече сме си в къщи и децата продължават да са ранобудни
Хубав уикенд на всички

# 415
  • София
  • Мнения: 8 361
Привет, прекрасни! wavey
ДИМИТРОВА, добре сте се завърнали. Предполагам, че сте се изпекли чудесно.
Минавам само като за огън. Нямам време за повече. След малко отивам до кабинета-ще коронясвам щерката на една баба от КГБ-то. След обяд съм на фризьор и ще се стягаме за вечерна сватба. Жени се щерката на моя първа братовчедка. Хората се делят на умни и на женени, ама хайде като са рекли...Ще ги бракуваме. Да видят какво е. Mr. Green

# 416
  • Мнения: 1 605


Добро утро, момичета, днес помъдрявам с още една година

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Ехааа, рожденичка си имаме в блокчето.
Да си жива и здрава, Димитрова, само хубави неща да ти се случват през следващите години. Успешно завършване, намиране на най-хубавата работа, да са ти здрави децата, за да им се радвате заедно с твоето момче /още малко и той ще си дойде, нали?/
Весел празник ти желая.
Аз се занимавам с едни текстове и за пореден път виждам как се харчат едни пари от данъците ни за ... глупости. Но такива са законите у нас и в Европейския съюз.
Тази седмица е къса. Да минава бързо, че почивка ме чака.

# 418
  • София
  • Мнения: 8 361


ДИМИТРОВА, МИЛО МОМИЧЕ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА! БЪДИ БЛАГОСЛОВЕНА! НАЗДРАВЕ.

# 419
  • Мнения: 3 044
Честит празник, Димитрова! Нека най-съкровените ти мечти и желания скоро се сбъднат!

Общи условия

Активация на акаунт