А хапвате ли с удоволствие и по колко?

  • 4 209
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Болна съм два дни и всяка вечер изяждам по един шоколад Милка, цял - едно кубче не остава и не давам на никой.  Blush

От днес мисля да мина на вафли Хипер, че с тоя шоколад.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 811
със ставането пия чаена чаша кафе Mr. Green
един час по-късно закусвам,и като започна с ядене няма спирка-в10ч. вафличка,в 12ч.- манджа,в 15 ч.пак съм огладняла-пак фафла с кафенце,после вечеря...
ям по-малко в смисъл бързо се засищам Mr. Green
без сладко не мога Peace

диета не мога да спазвам  Naughtyнямам и нужда

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хапвам. Понякога с удоволствие, понякога по задължение, всичко обаче ми се лепи. Закусвам не винаги, просто нямам режим на хранени никакъв, в резултат излишни килца.

# 18
  • Мнения: 46 520
За съжаление отдавна не мога ям с удоволствие Confused

# 19
  • Мнения: 7 914
Обожавам да ям...и ми личи  261uu

 Mr. Green

Ама вече.... никакво ядене докато не разполовя слона

# 20
  • Мнения: 429


Винаги с удоволствие и държа да ми е вкусно  Laughing

# 21
  • Мнения: 5 622
Болна съм два дни и всяка вечер изяждам по един шоколад Милка, цял - едно кубче не остава и не давам на никой.  Blush

От днес мисля да мина на вафли Хипер, че с тоя шоколад.  ooooh!


Кви са тез вафли бре?

 То да ти кажа по-добре е шоколад да ядеш, от колкото вафли. От всяка една гледна точка е по-добре  Peace

Аз пък съм на вълна шоколадчета Киндер, които купуваме от Метро в промишлени количества и омахвам по една опаковка всяка вечер  Embarassed Ами то е трудно да им устоиш, като са се разстопили така страхотно в тези жеги и докато ги сложиш в устата си са те омагьосали с вкусът си  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 492
Ох, това е любимото ми занимание и ям от лакомия, а не от глад. За съжаление обаче има последици Tired

# 23
  • Мнения: 1 544
Аз пък ги разбирам хората които пазят диети особено с лечебна цел  Peace и много им се възхиштавам .Аз само веднъж съм успявала да спазвам диета и се чуствах страхотно. Като спра да кърмя пак ще се пробвам ако свикна ще съм доволна да го правя от време на време за разтоварване защото определено имам нужда че все се тъпча с много боклуци като зрънчо солети бисквити чипс шоколади абе все безполезни неща.

# 24
  • Мнения: 5 577
Болна съм два дни и всяка вечер изяждам по един шоколад Милка, цял - едно кубче не остава и не давам на никой.  Blush

От днес мисля да мина на вафли Хипер, че с тоя шоколад.  ooooh!
Кви са тез вафли бре?

Не ги ли знаеш

# 25
  • Мнения: 25 633
Много е лошо да си дебел, но е много хубаво, докато станеш! Mr. Green  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 734
Ям по веднъж на ден, но така се напрасквам, че не е истина Sick

# 27
  • Мнения: 1 120
Обичам да си похапвам когато съм в компания, когато съм навън,на вилата, на почивка. Сама ли съм изобщо няма да се сетя за ядене.
Фен съм на разделното хранене и предимно така хапвам Laughing
С най-голямо удоволствие ям сладолед Mr. Green Дори и на диета да съм , от него не се лишавам Blush

# 28
  • Мнения: 2 212
Нещо по-основно и по-хранително ям веднъж, максимум два пъти на ден...През останалото време ям много глупости, най-вече сладки неща, чипсове, солети, щуротии... По-лесно отколкото да си приготвиш нещо по-така... Не мога и не мога да ги откажа тези глупости и най-лошото, че не ги ям, защото съм гладна, ами ей така от удоволствие...Както се казва яде ми се на устата, не на стомаха...
И аз като Буба, навън или на почивка апетита ми е на максимум...

# 29
  • Мнения: 5 622
Болна съм два дни и всяка вечер изяждам по един шоколад Милка, цял - едно кубче не остава и не давам на никой.  Blush

От днес мисля да мина на вафли Хипер, че с тоя шоколад.  ooooh!
Кви са тез вафли бре?

Не ги ли знаеш




Тц. Хубави ли са? Що точно Хипер? Сега ми се прияде. Ще трябва да си купя  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт