Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 500
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • на земята
  • Мнения: 4 094
https://make-up.bg/saveti-i-trikove/maybelline-brow-tattoo-samoo … zdrzai-do-tri-dni
Някой да го е пробвал.Тату за вежди?

# 241
  • София
  • Мнения: 6 281
Момичета, кремовете на Avia продават ли се в Дм или Лили? Или евентуално аптека в Пловдив, където мога да ги намеря.
Не. Аз ги купувам от Ремедиум, не знам има ли в Пловдив, в аптеки Витания също има,  както и в доста квартални аптеки, които не са част от големи вериги.

# 242
  • Мнения: 2 820
Здравейте,
ще ми препоръчате ли нещо за измиване на лице. Със смесена кожа съм. Последно ползвах пяната на хималая, но не останах особено доволна. Благодаря Simple Smile

По препоръки от тук, взех измивен гел на Балеа, в синя тубичка, с алое вера, за смесена и нормална кожа. Доволна съм, не ми изсушава кожата (кожата ми в този сезон е смесена)

И аз взех този гел и също съм доволна. Не знам кой го препоръча, но му благодаря.

# 243
  • Мнения: X
В ДМ ги няма, питала съм. Аз така и не открих този крем.

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Момичета, кремовете на Avia продават ли се в Дм или Лили? Или евентуално аптека в Пловдив, където мога да ги намеря.

Ако имате аптеки Фрамар, питай там. Моят крем е купуван от тях.
В ДМ и Лили не се предлагат.

# 245
  • Мнения: 1 349
Мнение за този продукт? Мисля с него да заменя ексфолианта с частици от кайсиеви ядки и да го ползвам 1-2 пъти седмично. Ще върши ли работа за целта?
До момента съм ползвала само с частици, този е с киселини и съм много просветлена по темата 😂
 

# 246
  • Мнения: 270
От момичетата, които са доволни от автобронзантите на Дав, кой точно използвате и имат ли някаква разлика тези двата, които съм показала?
Скрит текст:


# 247
  • Мнения: 15 327
petyovaa, частичките на този показания са малко и фини, почти не се усещат. Иначе е много приятен ексфолиант, но ако търсиш нещо по агресивно и усещащо се този не е от тях. По скоро е като измивен гел с мънички и не много на брой частички за меко и нежно измиване.

Не съм сигурна с кой продукт искаш да го замениш, на Балея има един скраб ли беше, ексфолиант ли беше, с кайсиеви частички, който е гъстичък като паста с много и бих казала силно абразивни частички. Ако е той, то този който си показала няма да го замести. Просто са различни като текстура, брой и сила на частичките и ефект от измиването. Понеже на мен повечето скрабове ми идват идея-две по "дерящи" отколкото ми се иска, този ексфолиант, който си показала ми е чудесен, нежен и мек и става за често използване.

ПП Оп, извинявай, ти си показала пилинг маска 3 in1, поне така пише, който продукт не съм ползвала, аз говоря за измивния гел с пилинг ефект от същата серия. Видях опаковката и без да чета тръгнах да пиша. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 14:56 от Джаста Праста

# 248
  • Мнения: 1 950
Да споделя колко съм разочарована и ядосана от флуйда на Лореал, този, по който настана масовата истерия..
Споделих в друга тема как го купих и не знаех да го ползвам ли въобще или да го подаря... Та ползвах го точно 3-4 дни..На втората сутрин лицете ми беше на мноого фини люспички сякяш от слънчево изгаряне се белеше кожата... Не го отдадох на него, а продължих да го ползвам.. Докато днес вече люспичките се превърнаха е лишей по брадата ми.. Убедена съм, че е от него, защото промяна в ползването на останалата ми козметика нямам,а и усещането върху лицето е като нещо супер залепващо и късащо се.. Лореал беше единствената новост, която включих в разкрасителните процедури..
На фона на адските хвалби го нацапах и аз на лицето си, да не е да остана по-назад.. То да се бях поляла със спирт, поне да се дезинфекцирам, да имаше няква полза от него поне..

# 249
  • Мнения: X
Споменах, че ми прилича на афтършейв този флуид и е добър за мазни кожи според мен. Другите би ги изсушил допълнително.

# 250
  • Мнения: 1 950
Възможно е. Аз се осланям на представянето му. След като е написан за суха и чувствителна кожа, не си мисля, че ще ми я направи именно такава, а че е подходящ за такава.. Нямам думи.. Споделям само моя опит. Дано на ползващите и доволните не се отразява така, както на мен. До кожа си е явно.. За мен това е боклук и никога няма да го препоръчам или спестя мнението си. Никога не съм се изказвала така остро за продукт, но в случая си го заслужиха.

# 251
  • Мнения: 15 327
Неведнъж сме обсъждали, че всичко е до кожа, поносимост, сработване. При мен флуида работи повече от добре. Имам два от видовете - за нормална и този за суха кожа. Редувам си ги. Напоследък не ги пропускам нито сутрин, нито вечер в грижата си за лице. Дори не съм се надявала флуида да се окаже толкова добър за мен. Определено надмина очакванията ми. Но ето, че не при всички е така. Ами момичета, какво да кажа, явно работата е проба - грешка, жалко, че при вас не се е получило сработване.

# 252
  • Мнения: X
О, аз не се оплаквам от флуида, почти 1/3 съм изхабила вече.

# 253
  • Мнения: 1 950
Щеше ми се и аз като останалите да му се кефя, да ми е идеален за горещо време, да съм хем с хидратирана, хем с не мазна и запушена от продукти кожа Sad

# 254
  • Благоевград
  • Мнения: 2 862
Здравейте!
Някоя от вас ползвала ли е тази маска на Биотен?
http://biotencosmetics.com/bg/face-care/face-masks/deep-cleansing-face-mask-40ml

Кожата ми доста се влоши на хормонална основа и търся нещо, което да укроти малко нещата.
2-3 пъти ползвах тестер на Лореал Пур Клей, но четох, че съставът й не бил много изчистен и това в момента ме притеснява. Също така не виждам кой знае какво подобрение от нея, така че не е вариант към настоящия момент.

Общи условия

Активация на акаунт