Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 431
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 130
Взех Bioten хиалурон (нощен). Първите ми впечатления са, че има аромат, но не прекалено силен и непоносим, не е неприятен. Кремът се нанася леко и попива сравнително бързо, лицето се усеща много добре хидратирано. Това е съвсем първично мнение, дано следващите пъти също е ок.
Благодаря на всички за насоките Flowers Hibiscus
С каква кожа си?
Аз съм с комбинирана към мазна и се колебая дали да взема дневния с детокс на Биотен и измиващия им гел ,който е детокс за склонна към омазняване кожа.
Ще се радвам да споделиш дали омазнява кожата.
Или каквото и да взема като крем ефекта ще е за кратко?

И моята кожа е такава и вече почти година ползвам цялата серия на Биотен Хиалурон. Нощният крем повече харесва. Дневният е една идея по-сух и малко по-трудно се разнася. Много добре ми омекотява кожата и сякаш не ми излизат толкова от тези гнойните пъпки. Като цяло от дъжд на вятър ми се появява някоя обикновена. Grinning След като съм го ползвала толкова време бих казала, че самият тен ми се поизравни и кожата ми стои по-плътна. Омазняването не се проявява толкова често както преди. Може би, ако пропусна няколко дни.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 4 682
Изобщо не омазнява Биотен с хиалурон. Той не е и специално за суха кожа. Аз съм с дехидратирана през зимата кожа и изхабих един такъв крем тази зима, останах много доволна, но честно казано исках да е с една идея по-мазничък крема. Въпреки, че отлично хидратира, сутринта  кожата ми беше сякаш не е слаган никакъв крем. В това отношение дневния от серията ми е супер, според мен е по-мазен от нощния и с него цял ден кожата ми е хидратирана и не се изсушава.

# 62
  • Мнения: X
feel_you Днес си взех спирала Панорамик по твоя препоръка. Утре ще я пробвам, надявам се и аз да съм сред доволните. Simple Smile Исках да взема Rock'n'doll но видях в нета, че има 2 варианта. Едната се води ххл, а другата е в цикламена опаковка, намаление нямаше, и не си взех.
Купих си и палитрата на Есенс - Париж . Нямам търпение да я пробвам! Мислих да взема Сидни, но нещо не ме грабна.
По повод касовите бележки и събирането на точки, момичето ми каза да си запазя бележките!

# 63
  • София
  • Мнения: 386
feel_you Днес си взех спирала Панорамик по твоя препоръка. Утре ще я пробвам, надявам се и аз да съм сред доволните. Simple Smile Исках да взема Rock'n'doll но видях в нета, че има 2 варианта. Едната се води ххл, а другата е в цикламена опаковка, намаление нямаше, и не си взех.
Купих си и палитрата на Есенс - Париж . Нямам търпение да я пробвам! Мислих да взема Сидни, но нещо не ме грабна.
По повод касовите бележки и събирането на точки, момичето ми каза да си запазя бележките!

Надявам се да ти хареса. 😊 На Есенс спиралата е в черна тубичка. Розовата не съм я пробвала.

# 64
  • Мнения: 1 091
Биотена ще се пробва.
Благодаря за бързите отговори. Hug
Защото се чудех между Гарниер Пюр серията ,серията на Нивеа детокс и Биотена. 🤔😒😊
Ще започна с Биотена тогава. 🤩

# 65
  • Мнения: 237
Момичета,някоя от вас дали е ползвала тази спирала на Буржоа https://remedium.bg/product/146489/bourjois-eye-catching-extreme … n-obem-h6-ml.html да даде   мнение?Рони ли се,размазва ли се,четката разделя ли добре?Днес я гледах в Лили намалена на 13 лв.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
И моята кожа е комбинирана към мазна, да похваля на Жая дневния крем с козе мляко, който е за нормална кожа, мислех, че ще ми е мазен,но ми пасва идеално. Сега ме навихте за биотенския с хеалурон, а околоочните на Биотен как са? Мисля, че някой беше писал, че хеалуроновия околоочен му бил недостатъчен, но не съм сигурна.

# 67
  • Мнения: 99
Гледах едно клипче на Antoanet Popova и препоръчваше този коректор на Катрис - https://www.dodis.bg/catrice-korektor-platno-pokritie-one-drop-r … hni-tzvetove.html

Някой пробвал ли го е?

Да, аз съм доволна от него. Добре покрива тъмните кръгове, а с пудра издържа почти цял ден при мен.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 4 682
И моята кожа е комбинирана към мазна, да похваля на Жая дневния крем с козе мляко, който е за нормална кожа, мислех, че ще ми е мазен,но ми пасва идеално. Сега ме навихте за биотенския с хеалурон, а околоочните на Биотен как са? Мисля, че някой беше писал, че хеалуроновия околоочен му бил недостатъчен, но не съм сигурна.

Да, така беше писал някой наскоро . На мен обаче много ми харесва този крем. Идеално подхранва и хидратира. Пак ще го купя.

# 69
  • Мнения: 2 070
От два дена ползвам спиралата Панорамик по препоръка от тук. Като че ли не е моята. Напластява, цапа, четката е по-обемна в предната част и само с нея работя, няма как с цялата дължина като че ли. Ще си карам с нея пък да видим, може да я харесам.

# 70
  • Мнения: 1 130
И моята кожа е комбинирана към мазна, да похваля на Жая дневния крем с козе мляко, който е за нормална кожа, мислех, че ще ми е мазен,но ми пасва идеално. Сега ме навихте за биотенския с хеалурон, а околоочните на Биотен как са? Мисля, че някой беше писал, че хеалуроновия околоочен му бил недостатъчен, но не съм сигурна.

На мен ми е идеален. Попива изцяло и хидратира. Добре поема и грим отгоре.

Гледах едно клипче на Antoanet Popova и препоръчваше този коректор на Катрис - https://www.dodis.bg/catrice-korektor-platno-pokritie-one-drop-r … hni-tzvetove.html

Някой пробвал ли го е?

Да, аз съм доволна от него. Добре покрива тъмните кръгове, а с пудра издържа почти цял ден при мен.

Супер. Много ти благодаря! Може и да го пробвам, че ми свършва коректорът на Катрис.

# 71
  • Мнения: X
Аз писах за околоочния хиалуроник на Биотен, ето този http://biotencosmetics.com/bg/face-care/anti-ageing/hyaluronic-3d-eye-cream-15ml
Лек ми беше и го измазах за няколко дни на цялото лице. Може би би бил добър за околоочен преди грим, обаче аз обикновено нанасям другия си крем за под фон дьо тен на цялото лице и много рядко слагам специално околоочен при грим.
На мен ми харесва спиралата Панорамик. Мъничко ми се размазва под очите, но пък прави миглите дълги, извива и придава обем. Не е от тези спирали, които са редки и трябва да ги ползваш известно време да се сгъстят, за да стоят по-добре, а си е "готова", така да се каже.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 019
За веждите:

Makeup Revolution Aqua Tint  , виж в notino.bg
Freedom помада за вежди , пак в notino.bg
Loreal в два цвята -помада за вежди
Maybelline Tattoo Brow - боя за вежди, издържа 3дни на веждите, ако ги чистиш всеки ден
Еssence имат помада за вежди, но в универсален кафяв цвят. Можеш да й увеличиш издържливоста със сенки за вежди ( илии ако имаш пудра на контуриране )


Nyx имат помада за вежди, но при мен не издържа толкова много и избеляза отчасти през деня. Слагам си я съчетана с молив по цялата вежда.



мжд Някой интересува ли се от Bourjois Paris ?

Имам чувството, че тази фирма потъна в нищото и не се развива.
Вчера видях нова тяхна палитра-хайлайтъри. Суочнах я и не видях нищо интересно, не блястяха, не ме развълнуваха и имат и палитра със сенки в три цвята направени като лентичка.
Изобщо следят ли тенденциите в грима ?

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 13:12 от viksdesire

# 73
  • Мнения: 1 270
И моята кожа е комбинирана към мазна, да похваля на Жая дневния крем с козе мляко, който е за нормална кожа, мислех, че ще ми е мазен,но ми пасва идеално. Сега ме навихте за биотенския с хеалурон, а околоочните на Биотен как са? Мисля, че някой беше писал, че хеалуроновия околоочен му бил недостатъчен, но не съм сигурна.

На мен ми е идеален. Попива изцяло и хидратира. Добре поема и грим отгоре.

Гледах едно клипче на Antoanet Popova и препоръчваше този коректор на Катрис - https://www.dodis.bg/catrice-korektor-platno-pokritie-one-drop-r … hni-tzvetove.html

Някой пробвал ли го е?

Да, аз съм доволна от него. Добре покрива тъмните кръгове, а с пудра издържа почти цял ден при мен.

Супер. Много ти благодаря! Може и да го пробвам, че ми свършва коректорът на Катрис.
А някой, който е ползвал и другите им два коректора, може ли да направи сравнение?

# 74
  • Мнения: 1 349
Кое от двете е по -добро?

Общи условия

Активация на акаунт