Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 468
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Биотен!
И все пак може да си вземеш и двете,и да видиш разликата Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 349
Да, Биотен взех. Ще взема и другия по-нататък, сега доизхабявам един на Евелин, хич не съм редовна с тези кремове. А все се заричам да се мажа.

# 77
  • Мнения: X
От кой си доволна когато теглиш чертата?

# 78
  • Мнения: 2 545
Гледах едно клипче на Antoanet Popova и препоръчваше този коректор на Катрис - https://www.dodis.bg/catrice-korektor-platno-pokritie-one-drop-r … hni-tzvetove.html

Някой пробвал ли го е?

Да, аз съм доволна от него. Добре покрива тъмните кръгове, а с пудра издържа почти цял ден при мен.

Мисля и аз да си го взема. Колко цвята има?
Моята кожа е светла, а кръговете под очите са ми по-скоро синкави, отколкото тъмни.

# 79
  • Мнения: 1 349
Пели, ако беше към мен въпроса, днес пробвах този Биотенския.
Като нанасяне ми допада повече, нанася се много лесно, харесва ми че е гел, попи веднага и не лепне.
От Евелин имам в синя опаковка, ще прикача по-долу кой точно е. Нанася се по-трудничко от другия, охлажда повече, попива по-бавно, но пък с него усещам кожата по-мека, хидратирана и гладка.

И двата не стават за вендуза или масажор. Нанасям с ръце.
Миналото лято ползвах Евелин. Като допълнение към тренировки и повече вода, смятам че имаше ефект. Имаше разлики в обиколките и целулита, но не мисля, че само с крема би станало.😃
Ще видя как ще е с този на Биотен.
Скрит текст:

# 80
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Точно навреме ми идва тази информация. И аз търся нещо, което да допълни битката и да се съюзи с ежедневните тренировки.

Бубанка, хареса ли ти маската с алое на Гарние? Тази вечер я пробвах за първи път, не ми се стори кой знае колко хидратираща. Ти какво ще кажеш?

# 81
  • Мнения: 35 961
не съм впечатлена, бананова ми хареса повече
ползвах я в трите й функции и май ще я оставя за дългите, но нетретирани коси на децата

# 82
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Знаех си, че нея трябваше да купя.
Аз и папаята не харесвам.

# 83
  • Мнения: 1 485
Аз мажа Биотен от 2 седмици, доволня съм как попива. Ходя и на антицелулитни масажи. Пия по принцип много вода, ама тази година нямам никакво желание за ходене на фитнес. Мисля да правя упражнения на двора, даже вчвра си взех и ластици. Ама сега предимно фитнеса ми е с мотика и цветя. 😀

# 84
  • Мнения: 5 478
Този Биотен за целулита има ли го в Елитисите? Търсих онзи ден, но не го намирам...

# 85
  • София
  • Мнения: 3 951
Ще ми препоръчате ли зелен коректор на някоя марка? Не искам палитра, защото почти само него ползвам.

# 86
  • Мнения: 13 082
И аз мисля, че само с крем няма да стане нищо. Аз съм ги комбинирала с вендуза, старая се да пия повече вода, но ми е трудно. Физическата активност ми е нормална, лятото ще се подобри значително. 😁

# 87
  • Мнения: 1 349
Зелен коректор има на Катрис камуфлажа в бурканче, мисля че и под формата на писалка има.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 408
Ползвам лосион за тяло, който приключвам. Искам да заменя с масло или олио за тяло.Мазни ли са, как попиват?За нормална кожа.
Благодаря.

# 89
  • Мнения: 2 179
Някой ползвал ли е?

крем за петна.. купих го спонтанно,но не знам дали да го ползвам и дали върху цялото лице или само локално.Пише, че е подходящо да се ползва и като основа за грим.

Общи условия

Активация на акаунт