Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 438
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Ползвам лосион за тяло, който приключвам. Искам да заменя с масло или олио за тяло.Мазни ли са, как попиват?За нормална кожа.
Благодаря.
Аз ползвам това масло на Велнеа.
https://www.maquilab.com/2016/09/a-quick-post-shower-time-with-velnea.html
Трябва ми по-богат крем за тяло за долната част на краката, защото кожата ми е много суха там, от епилацията ли от що ли, не знам, но направо ръся люспички и като сваля черни дънки отвътре крачола е като напудрен. Не е мазно като масло, ако така си го представяш, попива бързо и дори кожата на дланите ми става мекичка от това, че съм се мазала. Има деликатен аромат на ванилия, който се задържа известно време.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 465
Здравейте момичета, чудя се този парфюм дали е намален в ДМ?
 

# 92
  • Мнения: 4 170
Прекрасно червило Еssence velvet matte 03. Цветът е много красив - хем е нюд, хем е леко розов и се забелязва. Не изсушава, усеща се много приятно, има хубав аромат. Единственият му минус е, че не се задържа много на устните, но за цена от 5 лв. напълно си струва дори и само за цвета. Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 440
Не знам дали е коментирано, но все пак да похваля Скраб за тяло с антицелулитно действие Linea Bio с масло от бабасу и кафе с антицелулитно действие. Ухае страхотно, аромата е дълготраен, ексфолира добре и хидратира, кожата се усеща много мека. Антицелулитното му действие ме съмнява, но аромата и трайността му си заслужават.

# 94
  • Мнения: X
Къде го има?

# 95
  • София
  • Мнения: 6 231
Преди малко си го купих от Ремедиум. Купих и циркулиращия напоследък по темите Биотен с кафе, както и червения Евелин, който беше на промоция. Аз тренирам всекидневно, пия много вода, но при мен лично най- голям ефект при целулита дават масажите.
Вендузи обаче далеч от мен, правят ми синини и ми пукат капиляри .

# 96
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз похвалвам тези двата на Евелин. Не знам дали имат ефект върху целулита и неравностите, но са свежи, лесни за употреба, с осезаеми ексфолиращи частици и лесни за намиране.



# 97
  • Мнения: X
Прекрасно червило Еssence velvet matte 03. Цветът е много красив - хем е нюд, хем е леко розов и се забелязва. Не изсушава, усеща се много приятно, има хубав аромат. Единственият му минус е, че не се задържа много на устните, но за цена от 5 лв. напълно си струва дори и само за цвета. Heart Eyes

Подобен, да не кажа почти същият цвят №20 (на картинката в сайта не иглежда така, но на устните седят еднакво като цвят), много нежна и красива гилза и значително по-трайно на устните е това червило на s-he
https://www.meindm.at/schoenheit/shop/Beauty/Lippen/Lippenstifte … 2_10033196.action

# 98
  • Мнения: 440
Взех го от квартален магазин, но ако не се лъжа продукти на марката съм засичала в лили.

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Въпросните продукти на Евелин съм виждала в Елитис, този с кафето много ме изкушава, задържа ли се аромата му?

# 100
  • Мнения: X
Задържа се,приятен е,но не ми е от любимите аромати...

# 101
  • Мнения: 2 792
Обожавам кафеени продукти, много харесвам антицелулитното масло на Delia с кофеин и л-карнитин. Определено за мен има ефект, но си иска по продължително ползване съчетано с тренировки, съвсем приемливо за такива продукти Simple Smile

# 102
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Въпросните продукти на Евелин съм виждала в Елитис, този с кафето много ме изкушава, задържа ли се аромата му?

Задържа се, за мен не е неприятен аромат.

# 103
  • Мнения: 4 170
Подобен, да не кажа почти същият цвят №20 (на картинката в сайта не иглежда така, но на устните седят еднакво като цвят), много нежна и красива гилза и значително по-трайно на устните е това червило на s-he
https://www.meindm.at/schoenheit/shop/Beauty/Lippen/Lippenstifte … 2_10033196.action

О доста добре изглежда, ще ги разгледам като ходя до ДМ.

# 104
  • Мнения: 22 842
Пак съм ви изпуснала!
Купих си по съвет в темата хайлайтърът на Llums
Скрит текст:
Много ми хареса, разпрашава се повечко,но се нанася ефирно,има много приятен блясък, мек и ненатрапчив и за лятото ще е чудесен.
Купих го от Лили за 5.95 лв.на касата(или нещо такова като цена)

Общи условия

Активация на акаунт