Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 517
  • 754
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 591
Момичета, предлага ли се в дрогериите скраб/ексфолиант за кожата на главата ?

Преди време търсих и в ДМ и Лили изобщо не бяха чували за такъв.
Точно в ДМ съм виждала пилинг маска за скалпа. Беше на тяхната марка Балея, в синя кутия.

# 331
  • Мнения: 13 082
В Сефора са пуснали такъв продукт.

# 332
  • Мнения: 7 570
И аз мисля, че имаше скраб за кожата на главата на Балеа. Мернах го при последното пазаруване там.

За фдт за мазна или смесена кожа препоръчвам Maybelline fit me.

# 333
  • София
  • Мнения: 28 643
Скрит текст:
И аз мисля, че имаше скраб за кожата на главата на Балеа. Мернах го при последното пазаруване там.

За фдт за мазна или смесена кожа препоръчвам Maybelline fit me.
Той оксидираше ли? Или го бъркам с друг техен Thinking

# 334
  • Мнения: 787
[Тествах Бб крема на Буржоа,в най-светлия цвят,сочен финиш и на моята смесена кожа задължително трябва да матирам,тъй като лъсвам много,след кратко време.Като добия маалко тен ще си мина на бб крема на Гарние.
Като фдт ползвам Майбълин фит ми в 110 цвят,жълт подтон.Макар в началото да ми е светъл,оксидира и става леко по-тъмен,тъй че е ок.С него лъсвам отново,но след доста повече време,а и времето доста се затопли.

# 335
  • Мнения: 7 570
При мен не съм забелязала Fit me да оксидира. Ползвам цвят 105. Запечатвам го с прозрачна пудра.

# 336
  • София
  • Мнения: 28 643
После се сетих, че бях пробвала друг техен, който оксидираше, но пък точно гледах ревюта с Фит Ми и в тях се оплакваха от същото.

# 337
  • Мнения: 2 179
аз се оплаквам от оксидиране при Макс фактор мирикъл мач ,Лореал тру мач,Мейбълин афинитон...мисля, че съм на крачка да се откажа от фнт .
Сега съм в търсене на матиращ ББ крем ..препоръки?

# 338
  • Мнения: 7 570
ББ на Гарниер за мазна кожа е много добро.
В голяма част от случаите фдт оксидира не заради самия фдт, а заради пудрата, нанесана върху него. Пробвайте с безцветна или вземете 1 нюас по-светъл фдт.

# 339
  • Мнения: 440
Момичета, предлага ли се в дрогериите скраб/ексфолиант за кожата на главата ?


Преди време ми попадна статия за ползите на аспирина върху косата. Та една от тях беше, че може да се използва и като ексфолиант.

# 340
  • Мнения: 20 174
Може би има значение и защо ти е ексфолиант за главата, ако е заради пърхут или нещо подобно, не зная до колко е добра тази идея.

# 341
  • Мнения: 1 930
Може би има значение и защо ти е ексфолиант за главата, ако е заради пърхут или нещо подобно, не зная до колко е добра тази идея.

Нямам пърхут, просто ми е любопитно да пробвам такъв продукт!

# 342
  • Мнения: 787
ББ на Гарниер за мазна кожа е много добро.
В голяма част от случаите фдт оксидира не заради самия фдт, а заради пудрата, нанесана върху него. Пробвайте с безцветна или вземете 1 нюас по-светъл фдт.
С две ръце съм за бб крема на Гарниер,5 в 1 за смесена кожа,продълговатата тубичка.
Ще пробвам и с матираща пудра,взех си на Есенс,която беше спасителен план за бб на Буржоа..да видим какво ще се получи на моето лице+Фдт Фит ми.
Много се колебая за кафявата спирала на Тренд ит ъп,тук мн хубави отзиви чета,в разни блогове пък крайно отрицателни.Слепвала страшно много миглите,но май за 6лв. няма какво да губя,само да привърша Есенс Lash princess(зелената).

# 343
  • Мнения: 2 179
с пудра или не все ми оксидира...
ще го видя този на Гарниер, но в аптеката ми дадоха да тествам пигментиран крем, но пусто не видях дали беше на Uriage или A derma ...беше намален на 20лв. и много ми хареса,но имаха само тъмен тон, а ми трябва светъл.

# 344
  • Мнения: 71
Момичета, предлага ли се в дрогериите скраб/ексфолиант за кожата на главата ?

Преди време търсих и в ДМ и Лили изобщо не бяха чували за такъв.
Имам такъв продукт на Biobaza, но го закупих онлайн, няма го в дрогериите.

Общи условия

Активация на акаунт