Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 390
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 081
На аура споменатата пудра с цвят шоколад в Ивис е намалена със старата опаковка на 4,98лв, днес си я взех наистина е страхотна, срока и е до 11.2019

# 541
  • Мнения: 5 478
Сега ще има драма сигурно, но аз бих я взела въпреки срока, ако знаех  Satisfied В смисъл... прахообразен продукт е... Имам палитри със сенки, които ползвам трета година и не са мръднали като качество.

# 542
  • Варна
  • Мнения: 1 463
Влезна да чета в темата... и на парите ми, им порастват крачета и сами тръгват към ДМ или Лили. Запалихте ме с тази серия с мед и авокадо.

# 543
  • Мнения: 20 141
Влезна да чета в темата... и на парите ми, им порастват крачета и сами тръгват към ДМ или Лили. Запалихте ме с тази серия с мед и авокадо.
Позаседиш ли се повече време из темите, ще ти трябва повечко самоконтрол Sunglasses

# 544
  • Мнения: 2 179
Не е специално за лишеи, но борех едно лишейче, което се беше загнездило в ъгълчето на устните ми и ми помогна един гел за след слънце - Panthenol gel на Lilien. Купих го от Елитис за около 3лв., 125мл. Мирише леко на камфоров или по скоро ментолов спирт, с охлаждащ ефект е и се оказа доста ефикасен за целта. С две намазвания тушира лишейчето, а с третото го заличи напълно.

Прилагах локално само върху лишейчето.

Ако не бъркам гела - имах такъв преди години и много,много пъти ме е спасявал при изгаряне на плажа...има страхотно охлаждащо действие.

# 545
  • Мнения: 1 447
Нахлух в ДМ днис и смятам, че овършах Балеите. Grinning Не съм ползвала нищо от купеното, надявам се да ми харесат нещата. Можете да си изкажете мненията по продуктите, дори и лоши. Grinning А, ако има и други неща, които си струват, споделяйте. Simple Smile

# 546
  • Мнения: X
Този спрей за обем, третият от ляво на дясно, не е особено сполучлив. То си е като лак за коса, не очаквах такъв ефект като сплъстяване и втъвдяване, но точно такъв получих. Не знам аз ли нещо не го нанасям правилно, но така си стои след два опита.

# 547
  • Мнения: 1 447
calabaza пише, че е пяна за коса. Ще я пробвам в петък вероятно. Можете ли друга пяна да ми препоръчате. За меки мълни, обем и да не сплъстява. (дори да е по-скъпа)

# 548
  • Мнения: 7 560
Пяната за коса на Лидл за къдрици не е никак лоша.

# 549
  • Мнения: X
calabaza пише, че е пяна за коса. Ще я пробвам в петък вероятно. Можете ли друга пяна да ми препоръчате. За меки мълни, обем и да не сплъстява. (дори да е по-скъпа)
Чакай тогава да видя какво е моето! Rolling Eyes
Е, друго е, объркала съм, но това не си го купувайте!
Скрит текст:

# 550
  • Мнения: 22 781
Второто ако е сухия шампоан с фиксиращ спрей- ужасен продукт!Да се ползва внимателно ,за да няма изненади преди важно събитие.
Сплъстява,втвърдява и утежнява косата.

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 20:47 от ДХ3

# 551
  • Мнения: 2 179
Lietome , дезодоранта мирише много приятно (вчера го взех и аз), а сухия шампоан е ужасен.
Взех си крема на Лореал no hair cut,но мнение ще мога да дам след като го тествам.

# 552
  • Мнения: 1 447
А някой сух шампоан на Балеа, става ли? Grinning

# 553
  • Мнения: 22 781
А някой сух шампоан на Балеа, става ли? Grinning
Да, с розовата капачка.

# 554
  • София
  • Мнения: 386
А някой сух шампоан на Балеа, става ли? Grinning
Този с кокос.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт