ДЯВОЛСКОТО ГЪРЛО Тема 8 "Ако нещо се е случило преди, значи може да се случи пак"

  • 32 892
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Благодаря за темата.

Вече съм мн объркана, кой ли ще е убиеца?

Гледам се карате за Асен и Лазар, аз ще взема Филипчо. 😅

# 31
  • Мнения: 3 732
Гласувах за Асен и последната опция - вероятно мама Чанова.

Стария Чанов знае кой ги убива, но смята, че на него няма да посегне убиеца. Явно си мисли, че може да го контролира или ще му се размине.

Няма да успея да гледам последната серия на 23ти и много ме е яд.

# 32
  • Мнения: 10 797
Няма снимки на бременна мама Чанова с Асенчо, защото по онова време не е имало фотоапарати Wink Базикам се де, но и майка ми няма снимки като бременна с мен, а съм по-млада от братята Чанови.

# 33
  • Мнения: 413
Не става с две опции едновременно.
Гласувах за убийците са двама, или повече, но исках и предишния си отговор - персонаж, непоказван досега.

# 34
  • Мнения: 6 159
Благодаря за темата.
Вече съм мн объркана, кой ли ще е убиеца?
Гледам се карате за Асен и Лазар, аз ще взема Филипчо. 😅 

Аз пък ще взема  шефа на баретките 

# 35
  • София
  • Мнения: 3 410
Чановица продължава да ми е мнооого съмнителна. Какво прави на мястото на убийството? Искала да види? Ами хубаво, то всеки може ей така са си обикаля местопрестъпленията, няма проблем.
Два епизода останаха, нали?

# 36
  • София
  • Мнения: 27 167
Благодаря за темата.
Изгледал преди малко. Заслужаваше си дългото чакане. Simple Smile

Много добър епизод! И епизод в който най-накрая Карамазов изпъкна над всички. Прекрасна игра от него, просто прекрасна. Браво на Владо!

Така както и подозирахме дъртия Чанов е 'замесен/свързан' по някакъв начин с убийствата. Но от това което ни показаха аз по-скоро смятам, че той ще е следващата жертва, защото само той е останал жив от снимката. Тези плакети не са случайни. Явно тази ударна група е била свързана с възродителния процес и каквото и да са направили е било нещо лошо, някакъв голям грях, нещо от което да се срамуват за цял живот. И точно това ги застига сега. Дългата ръка на възмездието! Остава да разберем чия е тази ръка. След този епизод се вижда ясно, че Филип няма как да е убиеца, освен ако няма тежка форма на раздвоение на личността. Та той е толкова изненадан и потресен от всичко това което чак сега откри. Ето защо някак си няма да стои никак убедително, защото се подразбира, че убиецът отдавна знае за какво става въпрос и педантично си отмъщава. Или по-точно неговата добра и светла страна чак сега разбира за всичко това... Но не, няма да стои много убедително, много хора няма да го разберат и приемат, така че сигурно са избягали от такъв шок туист.
Остават си Асен и Краси. Аз си вотирах за Краси, защото има най-много логични и навързани подсказки за него. Асен ми беше първата, инстинктивна реакция, че може би това е убиецът като гледах премиерата на епизод 1. Но по много несвързани със сюжета причини го отхвърлям като например факта, че прекалено много задържаха камерата върху него на фокус тогава, което си беше класически подвеждащ трик.

Чакам с нетърпение предпоследния епизод, идния четвъртък. Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 1 003
Няма снимки на бременна мама Чанова с Асенчо, защото по онова време не е имало фотоапарати Wink Базикам се де, но и майка ми няма снимки като бременна с мен, а съм по-млада от братята Чанови.

Сега се върнах в сайта на Нова, да проверя на колко години са братята.
Филип ми е набор Stuck Out Tongue
Аз имам снимки от изписването, може би затова приемам, че всички трябва да имат! Мисълта ми тръгна от това, не е ли трудно да се скрие едно осиновяване, още повече в малък град, и още повече от Фамилия като Чанови!


Пак препрочетох визитките им! Еми Краси не ми звучи като убиец...(признавам, мислех си и за него) Човекът се е отдал на полицейската професия, кара по правилата... Дори семейството му е пострадало и се разпада заради отдадеността на работата... Отделно, раздава го бохем, мечтае да си е на селската къща, на теферич с колегите, пред чевермето, с леденото узо и "да си кажеш, ей за това си заслужава да живееш! Наздраве!"-това хич не ми звучи като убиец с мисия на отмъстител....

Ще се допълня, тъй като сега прочетох поста на Diavolo.
Като се замисля, ние почти нищо не знаем за миналото на Краси! Какви логични подсказки? Освен едно подмятане, че убиецът може да е полицай, защото знае за камерите в управлението! Единственото, което знаем за Краси е, че на жена му и е писнало той да е на работа и му изневерява и че обича водка! Според мен няма как в последния епизод да избълват мотиви един полицай да избие "половината" град и до сега да не са дали нещо като подсказка.
  За много други герои има доста информация и сред нея ще да е мотивът за убийствата

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 23:31 от placebo7

# 38
  • Мнения: 9 436
Благодаря за темата. И аз загубвам връзката с това излъчване веднъж в седмицата.

# 39
  • Мнения: 2 532
Добра ви вечер 🤗
Не мога да повярвам, какво количество сте изписали!
Аз, имам една голяма молба 🙏🏻 Можели да ми кажете, къде мога да открия (soundtrack)а на серяла?
Много ми харесава😍 но всеки опит да “ковна” нещо със Shazam удря на камък😭
Лека и спокойна😴

# 40
  • Мнения: 548
Благодаря за темата! Не мога да повярвам, колко много сте изписали от вчера! Grinning
Честно казано, много се чудих за кой да гласувам след снощния епизод, но все пак гласувах за Чанова. За момента ми се струва много вероятно тя да е убиеца. Май сценаристите са си свършили добре работата, напълно се обърках вече кой е убиеца.. Grinning Grinning Grinning

# 41
  • Мнения: 62
Записвам се да следя темата 😃

# 42
  • Мнения: 3 269
Сиси, за Филип и аз се нареждам Wink. Има трески за дялане, но пък се поддава на обработка 😁.

Аз упорито си гладувам за Асен и мама Чанова. За мен физическият убиец е един, но реално са двамата - тя го насочва и мотивира.
Стария Чанов смятам, че е наясно какво се случва, защото при откриването на първите два трупа, ей така сякаш междудругото разпитваше кои са. И когато му казаха, за единия каза че не го познава, а за другия че го е чувал. Предвид последните разкрития - долна лъжа.

# 43
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Ужасно зле направен колаж! Толкова много неща ми вадят очите - това подмини, онова подмини, айде недей казва нищо...но ми се струва, че грам не са се постарали.........

Интересно развитие на класацията - моите предположения остават непроменени за трети път, макар откакто съм ги направила да няма никакви допълнителни доказателства да е така.

# 44
  • Мнения: 1 401
Благодаря за новата тема!
Сега изгледах епизода - май Филип не е убиецът, освен ако не ги убива в момент на умопомрачение.
Ако миналият епизод го "изнесе" Диховникова, то в този епизод определено Карамазов игра много добре.

Общи условия

Активация на акаунт