ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 4

  • 18 745
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
Здравейте, бъдещи мами на октомврийски сладури! Присъединявам се към вас с термин 10 октомври. Нашата везничка клони в синята гама, но ще видим. Каката през ноември става на три и е уникално зверче, така че май потвърждавам скорпионската слава 😁. Успех на всички!

# 16
  • Мнения: 368
Аз съм скорпион в началото на Октомври ми е термина значи везни очакваме, но ако реши 10 дни примерно преди термин да излезе ще е Дева.

# 17
  • Мнения: 315
Благодаря за новата тема, дано само хубави неща да се пишат тук ❤️

Аз съм риби, мъжът ми е водолей. В семейството нямаме човек зодия везни или дева, нямам и близък човек с тези зодии (кученцето ни е везни 😁) Попринцип термина ми е 6 октомври, така че везни, но ако избърза може и да е девичка. ☺️

# 18
  • Мнения: 32
Благодаря за страхотната темичка!
Аз съм скорпион, мм е козирог.Каката е на границата между овен и телец ( взела е ината на двете зодии ) ... Ще видим дева или везни ще бъде новото попълнение Simple Smile

# 19
  • Мнения: 139
Очакваме везни. Аз съм стрелец, таткото - водолей Simple Smile

# 20
  • Мнения: 90
Аз съм водолей, таткото везни, каката близнаци. Живот и здраве очакваме везни, термина ми е на 02.10. Само въздушни знаци сме се събрали😊

# 21
  • Мнения: 36
Благодарим за новата тема! Simple Smile
Аз съм Телец, а ММ - Дева, мн се допълваме и сега очакваме момиченце Везни, живот и здраве. 💝 Имам добро наблюдение за момичета везни Simple Smile

# 22
  • Мнения: 783
Daysi,и аз съм телец и ММ дева.😊
На 24.10 ги чакаме бебоците(скорпиончета),но близнаци не си дочакват термин никога,така че предполагам ще са везнички. На 20.09 влизам в 9ти месец,така че ако случайно поизбързат повече или ми насрочат секциото за началото на 36 седмица може да са и Дева. 😂 Живи и здравички да са,другото без значение. 💙

# 23
  • Мнения: 29
Аз съм рак, а ММ е близнаци. Силно се надявам да не избързва и да си везни или скорпион, че свекърва ми, ми припомня във всеки удобен момент, как ММ е излязъл на 2-3 от 9тия си месец, а аз многократно съм казвала, че не желая дева (мисля, че го прави нарочно 😅😅😁)

# 24
  • Мнения: 84
Благодаря за новата темичка 🙂
Аз съм рак, ММ е овен, като и двамата сме типични представители на зодиите. Каката е телец, но нямах никакви наблюдения и не знаех и още не знам какво да очаквам 🤣 За скорпион също нямам особени наблюдения, познавам момче и момиче - и двамата с доста специфичен характер... Приятелките ми като чуха, че може да е скорпион и доста бурно реагираха 🤣 Но кот - такоа. Везни имам близък приятел, голям сладур. Дева не харесвам много много, главно заради свекърва ми 🤣🤣🤣 Но според мен всичко си зависи от характера. Няма как да кажеш, че някой човек е голям злобар или всезнайко само заради зодията 🤣

# 25
  • Мнения: 1 521
Daysi, Fireee, ние понеже сме същата комбинация и аз я смятам за най- успешна от всички зодии, сега се чудим как ще се разберем с друга огнена или въздушна зодия. Според мен везни или скорпион ще ни разкаже играта Grinning

# 26
  • Мнения: 1 472
Везничките са много толерантни, хармонични и неконфликтни хора, със сигурност няма да ви разкажат играта, но виж скорпионче може всичко да се очаква хахахха...
Моя приятелка ходи да изчислява и останалите фактори в хороскопа на нероденото и бебе, за да си избере точна дата и час за раждането (секцио)...но не знам дали не е по-добре бебето само да си реши и избере...

# 27
  • Мнения: 3 969
Не работи така вселената със предварителни сметки и изчисления..реалния ти хороскоп е този който си дошъл естествено на тази земя,и да изчисляваме и да искаме да наредим планетите по най добрия начин всеки си има своята съдба..ние сме телец и рак с асцендент скорпион и двамата,термина ми е в началото на октомври и да се надявам на скорпи едва ли бебето може да закъснее 20 дни въпреки че мъжът ми е преносен 14 дни ...

# 28
  • Мнения: 1 521
14 дниии Flushed
якоо, сега няма кои да ни чака толкова, максумума е 7 дни, така ми казаха на мене в Щерев, София.

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 10:36 от Amerikkas

# 29
  • Мнения: 63
Аз съм водолей, мъжът ми рак, каката телец. Не исках момиче телец и момче козирог, а едното ми се падна. 😁😁 Терминът е 2.11., но ще съм със секцио и гинеколожката каза, че ще е везни. Искам везни, защото е въздушен знак като водолея и се разбирам с жени везни. С каката незнам как ще се разбират обаче.

Общи условия

Активация на акаунт