Делимано Еър Фрайър

  • 108 872
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте!Понеже не намерих тема,създадох нова.
Вчера си закупих делимано еър фрайър.
Днес се опитах да правя тиквички обаче прегоряха,разбърках ги и отново същото.Гледам че другите притежатели на еър фрайър,само че на други марки успяват да получат желания резултат.А именно пържени тиквички.
Ще се радвам да споделяте рецепти и мнения за вашия уред тук.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 920
Почти лично впечатление, защото майка ми взе такова разочарование, но трябваше аз да го тествам. За мен е пълна минавка - малък обем, необходимост от често разбъркване (най-много през 5 минути) иначе горните парчета прегарят, страничните почти а вътрешните остават сурови. Освен това с триста зора събира 850 грама сурови картофи. Ако сложиш повече, чекмеджето не се затваря. Този уред е идеален за сам човек с много свободно време за готвене. Е, ще нахрани и двама, но само ако пазят диета:smile:Simple SmileSimple Smile

    П.П. Силно препоръчително е ползването на леко надупчено парче хартия за печене. Всичко месно залепва за решетката и изобщо не се отмива с поглед, както показва рекламата.
    П.П.П. Това, което лично аз отчитам като плюс е оттичането на мазнината от месните продукти в долния съд, докато при актифраера на Тефал, по някое време започва пържене като във фритюрник, когато месото е по-тлъсто.

Последна редакция: сб, 11 май 2019, 15:49 от Mунчо

# 2
  • Мнения: 146
Здравейте. Искам и аз да си купя Делимано Еърфрайер. Има ли и други доволни. Смятам, че обема му ме удовлетворява, но има ли други проблеми. Чух за миризма на пластмаса, бели ли му се бързо незалепващото покритие? Чух и за други марки, че кошничките им не били добре, че много залепвало и не можело да се мие, задържала се някъде из тях мазнина и пушели. За Делимано уж били по - добре... ? Похвалиха тук и Силверкрест от ЛИДЛ. Но кога ще има пак в магазините. Сега няма налични, май ги излагат само промоционални.

# 3
  • Мнения: 2 069
И аз съм почти решила да го купя, дано върши работа.

# 4
  • Мнения: 146
И аз съм почти решила да го купя, дано върши работа.
Според мен вършат хубава работа като цяло тези уреди. Въобще, всеки уред според мен който се използва за специализирана цел (с малка конкретна форма) върши работа. Една фурна на ел. печка (над 2000 W) докато загрее, влезе в режим, губи страшно много време и енергия отколкото примерно мултикукър, хлебопекарна или този фрайер (средно около 1000 - 1300 W). Освен това има по - малко миризми и по-лесно почистване (надявам се, т.к. основно затова ще го закупя). Въпроса е да се избере нещо качествено, че толкова изчетох за тях, бях готова да хвърля доста пари (към 400 лв.) но се оказа че не ми е необходим нито по - големия обем нито пък било толкова качествено като изпълнение, та още съм в чуденка.

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 06:43 от Bisera

# 5
  • Мнения: 13 809
Имам Филипс също с горещ въздуш но се води ActiveFrier. Взехме го миналата година от Емаг с намаление, беше около 320. За по-малка вместимост е (имало и модификация за кило и половина май беша). Нашият прави около 800 гр готови пържени картофи. Има едно като бъркалка, която си се върти. Картофите ги прави с една супена лъжица мазнина. Стават божествени. В същия уред съм правила - крилца, бутчета, малки кюфтенца, планирани лукчета - всичко става.
 Верно че отнема време, примерно конкретно за картофи - слагам кило сурови подготвени картофи и получавам 800_900 гр готови за 45 минути. Така че някак не е подходящо за гости, но за нас - четирима пълноядящи си правим две порции. Лесно се поддържа - тигана в съдомоялната, но бъркалката я моя на ръка заради силиконовия пръстен.

 До сега си е избил парите. Единствения минус така да се каже, че децата вече не харесват други пържени картофи.

# 6
  • Мнения: 1
Имам Филипс също с горещ въздуш но се води ActiveFrier. Взехме го миналата година от Емаг с намаление, беше около 320. За по-малка вместимост е (имало и модификация за кило и половина май беша). Нашият прави около 800 гр готови пържени картофи. Има едно като бъркалка, която си се върти. Картофите ги прави с една супена лъжица мазнина. Стават божествени. В същия уред съм правила - крилца, бутчета, малки кюфтенца, планирани лукчета - всичко става.
 Верно че отнема време, примерно конкретно за картофи - слагам кило сурови подготвени картофи и получавам 800_900 гр готови за 45 минути. Така че някак не е подходящо за гости, но за нас - четирима пълноядящи си правим две порции. Лесно се поддържа - тигана в съдомоялната, но бъркалката я моя на ръка заради силиконовия пръстен.

 До сега си е избил парите. Единствения минус така да се каже, че децата вече не харесват други пържени картофи.


Да попитам, дали биха станали пълнени чушки, пробвал ли сте? Ако се махне Бъркалкат да се ползва като подобно на мултикукър!

# 7
  • Мнения: 13 809
Няма как, тиганът има дупка в средата, дупката е с повдигнати краища и в нея се закрепя бъркалката. Каквото печете ще тече вътре ако нямабъркалка. Освен това върдухът влиза от един отвор и нищо вътре не го вентилира/ раздухва освен бъркалката. т. Е близките до въздуха неща ще горят, далечните ще са непечени. Както писах, освен картофи съм правила кюфтенца, крилца, бутчета (Без голямата Горна част), лучени кръгчета. Но задължително всичко се върти за да попадне горещия въздух върху него.

# 8
  • Мнения: 18
Здравейте, аз имам питанка..искам уред главно за картофки без мазнина, предполагам, че Air fryer, ще е уреда, но въпроса ми, макар и глупав е мултикукърът може ли да направи картофки като Air fryer, ще помоля, който е по-вещ в тази сфера да даде съвет, към кой уред да се насоча, но до тук съм с впечатлението, че Аir fryer е само за пържене, а мултикукъра пържи с повече мазнина...  моля за съвет!  Frowning1

# 9
  • София
  • Мнения: 2 920
Здравейте, аз имам питанка..искам уред главно за картофки без мазнина, предполагам, че Air fryer, ще е уреда, но въпроса ми, макар и глупав е мултикукърът може ли да направи картофки като Air fryer, ще помоля, който е по-вещ в тази сфера да даде съвет, към кой уред да се насоча, но до тук съм с впечатлението, че Аir fryer е само за пържене, а мултикукъра пържи с повече мазнина...  моля за съвет!  Frowning1

Точно за пържени картофки никога не бих си купил уред без бъркалка. Имам поглед и върху двата вида уреди. Мултикукъра не може да пържи без мазнина, колкото и да  е незалепващо покритието. Просто ще ги изпече донякъде. По принцип и двата вида уреди работят със силно намалено количество мазнина, но подготовката на картофите е различна - в единия (актифрай) се поливат с мазнината и тя си седи в тавичката, а в другия (ерфраер) се овалват предварително в нея преди поставянето, защото кошницата му е с дъно като решетеста лъжица и всичко течно изтича във външната купа, което е удачно за кюфтета и пържоли, но не и за картофки.

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 10:20 от Mунчо

# 10
  • Мнения: 13 809
За картофки ние спежиално си купихме  на тефал, има една бъркалка която се върти докато ги обдухва горещия въздух. Има лъжичка с която се слага мазнината и на около 900-950 грама изчистени, нарязани картофи се слага една мерителна лъжица, което е около две средни супени лъжици растителна мазнина. Тя цялата се поема от картофите , нищо не остава по съда. След като са готови , избърсвам с хартия тигана и слагам новата порция. Единствената ни грешка беше че взехме с по малката вместимост. Дртугия беше за1,700. Но пък отдруга страна уредът е голям по принцип и по-големия щеше да заеме по- голема паст от плота вероятно.
Купихме го пореди година и половина и трябва да кажа че беше една доста смислена покупка. До сега си е изкарал парите, един кг картофи се белят и режат бързо и докато се готвят имаш 45 минути за друго. Съжалявам че звучи като реклама, не го целя, но престанахме да ядем пържени картофи навън .За четиричленно семейство пълноядящи минимум обаче трябват две порции ( готови са около 600-700 грама , толкова е фирата  ) , за да има разкош са три. Отнема три по 45 минути на порция , става бавно, но са хубави като краен резултат и определвно с малко мазнина. Без мазнина няма как да стане.
Опитвали сме бланширано картофи за пестене на труд, не стават хубави.

Пържих крилца, бутчета, кюфтеца, лучени кръгпчета , всичко става, но моите са любители на грила  изатова се ползва за картофи и личени кръгчета само.

# 11
  • Мнения: 578
Така, понеже на сайта на Делимано не публикуват отрицателните мнения на недоволните клиенти, реших да си напиша мнението тук. За мен това е една от най-неуспешните  покупки, които съм правила. Готви много бавно, много малки количества и постоянно трябва да отваряш и да бъркаш. Обемът на кошницата не може да се използва ефективно, тъй като ако се сложи повече продукт то остава суров. Панирани пилешки хапки например се приготвят за около 35 минути една порция (около 5-6 броя). Пържени картофи - половин кошница около 30 минути. Дотук могат да се нахранят максимум двама души. Докато станат картофите хапките са отдавна изстинали. За повече от двама души прибавете още един час готвене минимум и постоянно висене до уреда за да бъркаш. За мен не си струва, освен ако не си сам човек с много свободно време.

# 12
  • Мнения: 2 069
Аз съм доволна от Делимано Еър фрайър. Правя основно пилешки хапки, шницелчета, крокети, бланширани картофи, панирани кашкавалчета и сиренца и подобни. Наистина е малка вместимостта, но не мирише, не пръска, самоизключва се, без мазнина или със съвсем малко се готви. Стават хрупкави отвън и меки отвътре. Разбърквам само по веднъж. Ползвам го много често, като не ми се готви е алтернатива за бърза и лесна вечеря. По 15-20 минути се готви. Докато правя салата и докато ядем салатата се готвят.

# 13
  • Мнения: 701
Може ли рецепти за панираните кашкавалчета, сиренца и шницели

# 14
  • София
  • Мнения: 301
Здравейте, подариха ми уреда за коледа 2019-много съм доволна -използвам го основно за печене на пържоли и наденици , картофи по рядко.
Искам да попитам Вие как почиствате кошницата? Тя уж не трябва да залепва и да се почиства лесно- една кошница смених, защото започна да се бели покритието, миенето е ужасно трудно-остатъци от мазнина си има колкото и да се старая.
Моля някой да сподели кака почиства уреда ( без миялна машина).
Благодаря!

# 15
  • Мнения: 2 069
Може ли рецепти за панираните кашкавалчета, сиренца и шницели
Полуфабрикати, от дълбокозамразените🙂 Правила  съм кашкавал в кори за баница, потопени в разбито яйце и стана добре. По този начин също сирене и топени сиренца. Мие се в миялна.

# 16
  • Мнения: 1
sastesvuva li Retsepturnik

# 17
  • София, България
  • Мнения: 812
Аз много се чудя на този продукт. Именно, че искам да си правя "пържени" тиквички, картофи, морковчета и подобни и искам да знам дали има смисъл. Четейки коментари явно не е добра идея, защото нямало бъркалка да разбърква. Ще разгледам и други марки. Но определено трябва да се измисли нещо, обичам да похапвам и нещо пържено.


https://www.delimano.bg/media/wysiwyg/delimano/PDF-materials/BG/ … 018_BG_2PRESS.pdf

https://delimanobg.azureedge.net/media/wysiwyg/delimano/PDF-mate … SS-compressed.pdf

Ето Ви две книжки с рецепти, които са дадени в сайта на Делимано.

Техническа информация:
220-240V~50/60Hz 1300-1500W, Клас I
Капацитет на кошницата: 2.5 л
Настройка на времето: до 30 мин
Настройка на температурата: от 80 до 200 градуса

# 18
  • Мнения: 4 408
И аз сега гледам това нещо. И търся отзиви Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4
От вчера се сдобих с него правих пържоли снощи 20 минути с едно обръщане много съм доволна, днес ще експериментирам с крем карамел и мъфини, мисля и панирани броколи. Ще Ви държа в течение какво се е получило. [/img]

# 20
  • София, България
  • Мнения: 812
От вчера се сдобих с него правих пържоли снощи 20 минути с едно обръщане много съм доволна, днес ще експериментирам с крем карамел и мъфини, мисля и панирани броколи. Ще Ви държа в течение какво се е получило.

Наистина ще искам да видя снимки и да разбера колко време, тъй като по това, което четох на предишни страници, че ако се напълни с картофи някои оставали сурови, а и загаряли, защото няма какво да ги разбърква. Може би пържолката е станала бързо, защото е била една, но при повече да не е така ефективно.

# 21
  • Мнения: 2 193
Пълно разочарование. Получихме го като подарък от пенсионер с малка пенсия, което още повече ни натовари психически. 300 г картофи за 20 минути бяха само леко запечени, разделих ги на 2 и пекох още по 20 минути. Резултатът - 1 час за недопечена порция картофи.

# 22
  • Мнения: 58
Гледам сега Делимано Еър Фрайър Про е в промоция 160 лв /с карта 144лв /С вместимост 3,5л.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 920
По брошура, утре в Лидл трябва да пуснат маломерен (2.3 литров) уред, подобен на първото Делимано, за 130 лева.

# 24
  • Мнения: 2 193
По брошура, утре в Лидл трябва да пуснат маломерен (2.3 литров) уред, подобен на първото Делимано, за 130 лева.
В Лидл поне може да бъде върнат, ако не но хареса.
Вчера правих тиквички - и те не се получиха.

# 25
  • Мнения: 4 408
Ние в крайна сметка взехме такъв еър фрайър, само че някаква куче марка. Към 90 лв струва, 3 л вместимост. До тук тествахме с пържени суджуци, пилешки филенца (без панировка), пържени картофи, пържени чушки.
Ами, става. Майка ми е очарована.

Филенцата май към 40 минути беше ги готвила, на 2 пъти. Аз не бях възхитена от тях.
Чушките и суджуците определено бяха доста добре. За към 20 минути за приготвяне.
Пържените картофи.. на мен ми бяха леко сухи, явно сме свикнали на малко по-мазнички. Пак 20-30 минути приготвяне. Ама колко като грамаж - не знам.
Аа, и едни флейки нарязани на тънки къси лентички (1 лентичка на 1 хапка) пържи. Те станаха като в тиган. Докато не ми каза, не бях разбрала, че са в еър фрайера правени.

До тук не залепва нищо по скаричката/решетката.

Според майка ми  - по-добре кошницата да е по-пълна. Така парченцата, които са отгоре, придобиват загар. При разбъркване те отиват отдолу, и съответно и другите придобиват загар.
Мисля, че най-добре е за храни, които и по принцип си имат мазнина в тях - месо, суджук и т.н.

# 26
  • Мнения: 6
Здравейте! Майка ми е купиха еър фраер ама на Мюлер от била за 75лв. Доколкото знам са хубави. Чакам доставка и аз ше се вклмча да кажа как приготвя храната фраера на Мюлер.

# 27
  • Мнения: 1 305
Ние в крайна сметка взехме такъв еър фрайър, само че някаква куче марка. Към 90 лв струва, 3 л вместимост. До тук тествахме с пържени суджуци, пилешки филенца (без панировка), пържени картофи, пържени чушки.
Ами, става. Майка ми е очарована.

Филенцата май към 40 минути беше ги готвила, на 2 пъти. Аз не бях възхитена от тях.
Чушките и суджуците определено бяха доста добре. За към 20 минути за приготвяне.
Пържените картофи.. на мен ми бяха леко сухи, явно сме свикнали на малко по-мазнички. Пак 20-30 минути приготвяне. Ама колко като грамаж - не знам.
Аа, и едни флейки нарязани на тънки къси лентички (1 лентичка на 1 хапка) пържи. Те станаха като в тиган. Докато не ми каза, не бях разбрала, че са в еър фрайера правени.

До тук не залепва нищо по скаричката/решетката.
Моля те, покажи ми тази куча марка.Simple Smile
Много искам такъв уред ,но от продуктите на Делимано изобщо не съм впечатлена.

# 28
  • Мнения: 4 408

Това е нашият, предполагам Royal Swiss е марката.
Подчертавам, че Делимано нямаме и никога не сме имали. Така че не мога да сравня с него.

# 29
  • Мнения: 277
Може ли собствениците на Делиано този заобления,с 2.5 л да споделят стига ли кошницата за поемане на достатъчно количество?Например пържоли колко поема?

# 30
  • София
  • Мнения: 2 920
Може ли собствениците на Делиано този заобления,с 2.5 л да споделят стига ли кошницата за поемане на достатъчно количество?Например пържоли колко поема?

Преко сила 850 грама сурови картофи или 4 кюфтета от готовите. Пържоли така и не пробвах в него, защото максимумът е една нормална пържола.

# 31
  • София
  • Мнения: 301
Може ли собствениците на Делиано този заобления,с 2.5 л да споделят стига ли кошницата за поемане на достатъчно количество?Например пържоли колко поема?


Здравейте,
Аз съм с Делимано 2,5 л.-доволна съм печенето на уреда особено за месата остават сочни,картофите не са като пържени ,но ми харесват. Относно вместимостта побира 2 бр. нормални пържоли ,ако са малко по малки 3 бр. За двама човека ( две порции) е идеален, ако пека над 3-4 бр. и повече е по-добре да ползвам фурната, защото една порция пържоли се пекат за около 20 мин. Аз бих Ви препоръчала да си купите уред с по голяма вместимост,  не е задължително да е делимано-не са толкова добри като от рекламата -кошницата им не е с добро покритие и почти не се мие, бели се и т.н-сменяват ги по гаранция, но Вие си преценете.

# 32
  • Мнения: 12
Имам въпрос към собствениците на Delimano Air Fryer:

Тавичката за печене заслужава ли си според вас? Също така: хартия за печене може ли да се слага в уреда?

Благодаря:)

# 33
  • Мнения: 1
За картофки ние спежиално си купихме  на тефал, има една бъркалка която се върти докато ги обдухва горещия въздух. Има лъжичка с която се слага мазнината и на около 900-950 грама изчистени, нарязани картофи се слага една мерителна лъжица, което е около две средни супени лъжици растителна мазнина. Тя цялата се поема от картофите , нищо не остава по съда. След като са готови , избърсвам с хартия тигана и слагам новата порция. Единствената ни грешка беше че взехме с по малката вместимост. Дртугия беше за1,700. Но пък отдруга страна уредът е голям по принцип и по-големия щеше да заеме по- голема паст от плота вероятно.
Купихме го пореди година и половина и трябва да кажа че беше една доста смислена покупка. До сега си е изкарал парите, един кг картофи се белят и режат бързо и докато се готвят имаш 45 минути за друго. Съжалявам че звучи като реклама, не го целя, но престанахме да ядем пържени картофи навън .За четиричленно семейство пълноядящи минимум обаче трябват две порции ( готови са около 600-700 грама , толкова е фирата  ) , за да има разкош са три. Отнема три по 45 минути на порция , става бавно, но са хубави като краен резултат и определвно с малко мазнина. Без мазнина няма как да стане.
Опитвали сме бланширано картофи за пестене на труд, не стават хубави.

Пържих крилца, бутчета, кюфтеца, лучени кръгпчета , всичко става, но моите са любители на грила  изатова се ползва за картофи и личени кръгчета само.
.    Здравейте.Аз също купих на тефал с бъркалката,три пъти си правя картофи,но първо имат някаква специфична миризма и ми е нужен съвет за което.Другото е ,че една част не са съвсем изпържени.Слагам 2 мериъелни лъжици. Моля за съвет?

# 34
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да изкажа мнението си за еър фраера на Делимано, получих го като подарък за Коледа. За мен е пълен боклук, ако знаех щях да го върна веднага в магазина. Синът ми си го закупи за миналата Коледа, отзивите са му същите, сурови картофи след половин час готвене на максимална температура. Категорично съм против, много пари за нищо.

# 35
  • Мнения: 13 809
Да кажа само че половин час е малко като време за приготвяне  за този тип уреди. При нашия тефал с бъркалка картофи изчистени 800 гр са готови на първа порция след 50 минути. Следващите порции след 40-45 минути.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 920
Да кажа само че половин час е малко като време за приготвяне  за този тип уреди. При нашия тефал с бъркалка картофи изчистени 800 гр са готови на първа порция след 50 минути. Следващите порции след 40-45 минути.

Тефал актифрай експрес XL с бъркалка - 1300 грама сурови картофи за 38-40 минути. За 45 минути приготвя пълния си капацитет от 1500 грама сурови картофи. Явно не може да се генерализира времетраенето, защото най-вероятно уредите са с различна мощност, както са различни и вижданията на ползващите ги за добре изпържени картофи Hug И Делиманото приготвя 800 грама картофи за по-малко от посоченото време, но за състояние, което УСТРОЙВА МЕН, като при 3-4 разбърквания общото време отива към 40 минути, защото все пак трябва и да се внимава при бъркането, за да не се натрошат парчетата.

# 37
  • Мнения: 1 220
Здравейте, аз току що получих моя Еър Фрайер, но според мен има проблем с ваденето и затваряне на чекмеджето. Трябва с едната еъка да натискам фрайера, а с другата да дърпам чекмеджето. Поставянето обратно пък е още по-трудно. Как е при вас? Изгледах няколко клипчета и останах с впечатление, че с лекота с една ръка се прави това. Чакам да ми върнат обаждане от Топ Шоп, но ми е любопитно да споделите.

# 38
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 437
Доволна съм много от моя фраер, който ползвам повече от 3 години.
Само че моят е  модел Delimano 3D Air Fryer. Приготвям цяло печено пиле, пържоли по 4 бр.едновременно,
пека шишчета, шницели, правя баница, кекс, питка, бутерки, ядки, пека чушки И за фризера за зимата , патладжани за кьопоолу. Пека картофи, но предварително бланширани за 10 мин. в иенска тенджера в МВ на 900 вата, прехвърлям в тавичка и във фраера на на Turbo   230*С  за 15 минути с едно разбъркване.
Ето за този модел става дума:

# 39
  • Мнения: 16
Днес го получих моя Еър Фрайър. Много съм доволна от резултата. Картофките за 20 мин. станаха перфектни.

# 40
  • Мнения: 4 408
Rusaliq.S.M,
Същия като нашия си взела Simple Smile
Ама мен нещо не ме впечатлиха картофките в него. Твоите изглеждат по-добре

# 41
  • София
  • Мнения: 2 920
Rusaliq.S.M,
Същия като нашия си взела Simple Smile
Ама мен нещо не ме впечатлиха картофките в него. Твоите изглеждат по-добре

Ще ви издам една тайна - със спазване на указанията в книжката не се получават нещата. 3-4 бъркания при 20 минути трябват за що годе добро приготвяне на едно зареждане от 800 грама сурови картофи.

# 42
  • Мнения: 6
Получихме като подарък новия голям иър файър на делимано. Първи опит с пилешки хапки. Нещо не ни допадна. Но ще му дам вторе шанс с кюфтета или друго.

# 43
  • Мнения: 1 220
Аз пробвах карфиол, бланширани картофки, кюфтета, наденица/всичко отделно, разбира се😀/. Допадна ми резултата.Също от любопитство изпекох питки във формички за мъфини и се получиха изненадващо добре.Нямам снимки на нищо, не се сетих да снимам.
Любопитно ми е как ще са пресните картофи. Смятам да направя също така панирани тиквички и сиренца с корнфлейкс. Ще споделя резултата.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 920
Снощи - 650 грама сурови картофи за около 30 и няколко минути до степен на готовност, която ни устройва (доста по-тъмен вид от снимката по-горе) . За трима души естествено, две порции за около 70 минути с по 4-кратно разбъркване. Или аз съм любител на въгленчета или вие ядете полусурови картофи Joy. За последен път си причинявам подобно главоболие Simple Smile. Специално за пържени картофи, явно все още не е измислено нищо по-добро от Тефал Актифрай.

# 45
  • Мнения: 317
На Делимано Еър Фрайер Про кошницата дали може да се пуска в съдомиялна?

# 46
  • Мнения: 25
Здравейте! Решила съм да правя ориз с пилешко и зеленчуци, знам как, но не ми е ясно в какъв вид купичка да го сложа в Еър фрайъра. На Делимано ми е.

# 47
  • Мнения: 768
Голям боклук се оказа, при това скъп. Много съжалявам, че купих еър фрайър от тях. Има на читави марки по-евтини и въпреки че не съм ги ползвала, съм сигурна, че ще са по-добри и ще се развалят по-рядко от тези на Делимано

# 48
  • Мнения: 1 808
Здравейте, да имате отзиви за този уред.
Заслужава ли си.
https://www.delimano.bg/air-fryer-s-funkcia-gotvene-s-para

Ще съм благодарна.

# 49
  • София
  • Мнения: 301
Еха каква цена-моя първи еър фраер е Делимано-ами не съм доволна( то кошници сменявах ,залепваше постоянно,почистването беше ужасно,ръждясваше и т.н.,накрая смених покритието,сега и основната купа е за смяна на покритие-е той стана златен.Чакам да се развали и го изхвърлям и ще купувам по "марков", а сега на пазара има много та и вече с 2 реотана,за да не се мъчиш да обръщащаш храната и е под тази цена. С това готвене на пара ми е странно-ще печеш месо/картофи с пара. Ако критерия е пара си вземете мултикукър с такава опция.Аз такъв електроуред никога няма да купя от делимано-не са качествени за тези пари.

# 50
  • Мнения: 58
Здравейте,
Имам airfryer Delimano от около година и не съм го използвала много до преди месец, когато започнах повече да го употребявам. От няколко дена, обаче, не иска да започва да затопля като затворя вратичката му. Мислех, че може нещо да препречва напълното му затваряне, но не мога да установя какво и май по-скоро е счупен.. Някой имал ли е подобна ситуация? Благодаря предварително!

# 51
  • Мнения: 1 220
Никога не съм имала такъв проблем. Но наистина ако не е пъхната добре кошницата, не се включва реотанът. Пробвайте малко по-рязко да я пъхнете.

# 52
  • Мнения: 58
Никога не съм имала такъв проблем. Но наистина ако не е пъхната добре кошницата, не се включва реотанът. Пробвайте малко по-рязко да я пъхнете.

Ами пробвах по всякакви начини, но не става Sad

Общи условия

Активация на акаунт