Делимано Еър Фрайър

  • 108 816
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 069
Може ли рецепти за панираните кашкавалчета, сиренца и шницели
Полуфабрикати, от дълбокозамразените🙂 Правила  съм кашкавал в кори за баница, потопени в разбито яйце и стана добре. По този начин също сирене и топени сиренца. Мие се в миялна.

# 16
  • Мнения: 1
sastesvuva li Retsepturnik

# 17
  • София, България
  • Мнения: 812
Аз много се чудя на този продукт. Именно, че искам да си правя "пържени" тиквички, картофи, морковчета и подобни и искам да знам дали има смисъл. Четейки коментари явно не е добра идея, защото нямало бъркалка да разбърква. Ще разгледам и други марки. Но определено трябва да се измисли нещо, обичам да похапвам и нещо пържено.


https://www.delimano.bg/media/wysiwyg/delimano/PDF-materials/BG/ … 018_BG_2PRESS.pdf

https://delimanobg.azureedge.net/media/wysiwyg/delimano/PDF-mate … SS-compressed.pdf

Ето Ви две книжки с рецепти, които са дадени в сайта на Делимано.

Техническа информация:
220-240V~50/60Hz 1300-1500W, Клас I
Капацитет на кошницата: 2.5 л
Настройка на времето: до 30 мин
Настройка на температурата: от 80 до 200 градуса

# 18
  • Мнения: 4 403
И аз сега гледам това нещо. И търся отзиви Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4
От вчера се сдобих с него правих пържоли снощи 20 минути с едно обръщане много съм доволна, днес ще експериментирам с крем карамел и мъфини, мисля и панирани броколи. Ще Ви държа в течение какво се е получило. [/img]

# 20
  • София, България
  • Мнения: 812
От вчера се сдобих с него правих пържоли снощи 20 минути с едно обръщане много съм доволна, днес ще експериментирам с крем карамел и мъфини, мисля и панирани броколи. Ще Ви държа в течение какво се е получило.

Наистина ще искам да видя снимки и да разбера колко време, тъй като по това, което четох на предишни страници, че ако се напълни с картофи някои оставали сурови, а и загаряли, защото няма какво да ги разбърква. Може би пържолката е станала бързо, защото е била една, но при повече да не е така ефективно.

# 21
  • Мнения: 2 192
Пълно разочарование. Получихме го като подарък от пенсионер с малка пенсия, което още повече ни натовари психически. 300 г картофи за 20 минути бяха само леко запечени, разделих ги на 2 и пекох още по 20 минути. Резултатът - 1 час за недопечена порция картофи.

# 22
  • Мнения: 58
Гледам сега Делимано Еър Фрайър Про е в промоция 160 лв /с карта 144лв /С вместимост 3,5л.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 919
По брошура, утре в Лидл трябва да пуснат маломерен (2.3 литров) уред, подобен на първото Делимано, за 130 лева.

# 24
  • Мнения: 2 192
По брошура, утре в Лидл трябва да пуснат маломерен (2.3 литров) уред, подобен на първото Делимано, за 130 лева.
В Лидл поне може да бъде върнат, ако не но хареса.
Вчера правих тиквички - и те не се получиха.

# 25
  • Мнения: 4 403
Ние в крайна сметка взехме такъв еър фрайър, само че някаква куче марка. Към 90 лв струва, 3 л вместимост. До тук тествахме с пържени суджуци, пилешки филенца (без панировка), пържени картофи, пържени чушки.
Ами, става. Майка ми е очарована.

Филенцата май към 40 минути беше ги готвила, на 2 пъти. Аз не бях възхитена от тях.
Чушките и суджуците определено бяха доста добре. За към 20 минути за приготвяне.
Пържените картофи.. на мен ми бяха леко сухи, явно сме свикнали на малко по-мазнички. Пак 20-30 минути приготвяне. Ама колко като грамаж - не знам.
Аа, и едни флейки нарязани на тънки къси лентички (1 лентичка на 1 хапка) пържи. Те станаха като в тиган. Докато не ми каза, не бях разбрала, че са в еър фрайера правени.

До тук не залепва нищо по скаричката/решетката.

Според майка ми  - по-добре кошницата да е по-пълна. Така парченцата, които са отгоре, придобиват загар. При разбъркване те отиват отдолу, и съответно и другите придобиват загар.
Мисля, че най-добре е за храни, които и по принцип си имат мазнина в тях - месо, суджук и т.н.

# 26
  • Мнения: 6
Здравейте! Майка ми е купиха еър фраер ама на Мюлер от била за 75лв. Доколкото знам са хубави. Чакам доставка и аз ше се вклмча да кажа как приготвя храната фраера на Мюлер.

# 27
  • Мнения: 1 305
Ние в крайна сметка взехме такъв еър фрайър, само че някаква куче марка. Към 90 лв струва, 3 л вместимост. До тук тествахме с пържени суджуци, пилешки филенца (без панировка), пържени картофи, пържени чушки.
Ами, става. Майка ми е очарована.

Филенцата май към 40 минути беше ги готвила, на 2 пъти. Аз не бях възхитена от тях.
Чушките и суджуците определено бяха доста добре. За към 20 минути за приготвяне.
Пържените картофи.. на мен ми бяха леко сухи, явно сме свикнали на малко по-мазнички. Пак 20-30 минути приготвяне. Ама колко като грамаж - не знам.
Аа, и едни флейки нарязани на тънки къси лентички (1 лентичка на 1 хапка) пържи. Те станаха като в тиган. Докато не ми каза, не бях разбрала, че са в еър фрайера правени.

До тук не залепва нищо по скаричката/решетката.
Моля те, покажи ми тази куча марка.Simple Smile
Много искам такъв уред ,но от продуктите на Делимано изобщо не съм впечатлена.

# 28
  • Мнения: 4 403

Това е нашият, предполагам Royal Swiss е марката.
Подчертавам, че Делимано нямаме и никога не сме имали. Така че не мога да сравня с него.

# 29
  • Мнения: 277
Може ли собствениците на Делиано този заобления,с 2.5 л да споделят стига ли кошницата за поемане на достатъчно количество?Например пържоли колко поема?

Общи условия

Активация на акаунт