ДНЕВНИКЪТ - тема 98 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 883
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 008
Да, ще трябва стягане. Няма как иначе да се стигне целта.

# 736
  • Мнения: 10 013
Мога да се похваля с 1 седмица на БВХ (безвъглехидратно хранене) с вгх до 20гр от зеленчуци, -3.6кг съм, 3 от тях вода, предполагам, но личи много.
Ям само яйца, месо и зеленчуци, когато съм гладна.

Днес пенсионирах любимата си пола (вече и с колан беше опасно да я загубя, и стоеше грозно), и си купих 2 нови за награда. В петък си купих нов бански за стимул.

Започвам втора седмица, би трябвало да започнат да се случват интересни неща.  Рязко се охлади при нас, и тренировките ще бъдат значително по-приятни. Дано сваля още 1 кг тази седмица.

Ния, давай! Монодиетите са много ефективни, и лесни, защото няма глад. Ако ще броиш калории, внимавай с въглехидратите.
Аз със плод например не отслабвам никога. Тялото си стиска мазнините и не пуска нищо.
Има момичета които и с банан отслабват. Аз със сигурност не съм от тях. Изпробвано.

# 737
  • София
  • Мнения: 11 618
Аз пък най-много свалям от плодове, дните на зеленчуци примерно мен ме подуват и винаги съм на плюс след това и с подут корем.

# 738
  • Мнения: 5 262
Ей. Дезирета печели с постоянство и дисциплина. Честито!
Аз не съм известна с дисциплина .

# 739
  • Мнения: 25 769
Аз пък най-много свалям от плодове, дните на зеленчуци примерно мен ме подуват и винаги съм на плюс след това и с подут корем.
Аз също, с плодове ми е по лесно. Thinking

# 740
  • София
  • Мнения: 1 434
Едно време отслабвах с плодове, но после много бързо връщах всичко и се разяждах на неща, които дори не обичах. Отдавна отписах методите на Емилова, но всеки си го усеща индивидуално. Същото важи и по темата за ръст към килограми. Аз съм с пилешка костна структура и фигура с преобладаващи дупе и бедра. На 64/164 бях истински дебела. Сега съм 53 кг. и определено има още доста да се маха като мазнинка. И 50 да успея да стигна пак няма да изглеждам на чироз. Впрочем това ми е целта за следващото лято Simple Smile 50 кг. в спортно тяло.
Херци, права излезна за яйцата.
Закусих кис.мляко с протеин, обядвах 3 яйца, една печена тиквичка и малко лютеница и направо ще умра от глад! Отивам да разпитам из офиса за нещо различно от снакс и шоколади, но надали ще намеря пържола Grinning
Малко да захладнее и "Голяма уста гладен" Grin

# 741
  • Мнения: 10 013
Франи, какво е това за яйцата?
След 3 яйца, 100гр шунка, 1 домат в 13:00, сега, след  2.5 часа пак съм гладна.
Ще метна пак 3 като се прибера.

Сутринта тичах обаче, вчера също. От това се огладнява.

# 742
  • Мнения: 1 396
Здравейте момичета, надявам  се приемате нови членове Simple Smile След като тази зима от 50 -51кг., колкото съм била винаги станах почти 55 се наложи тотално да преосмисля начина си на хранене и да се откажа от вредните навици (най - вече сладкото, което е най- голямата ми слабост). От два месеца се храня без боклуци и избягвам калоричните храни и съм свалила 4 килограма. Чувството да тежа, колкото преди да забременея е прекрасно, но има много какво да се желае - явно без спорт не става, защото макар че вече нямам корем не е стегнат като преди, даже доста отпуснат.Много ме вдъхновява да чета темата. Успех на всички !

# 743
  • София
  • Мнения: 1 434
Дези, бях писала, че замислям моно на яйца и Херц ми каза, че ще си умра от глад. От една вратна пържола не съм гладна по 4ч., а с 3 яйца за 1,5 копая за храна

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 17:11 от Franie

# 744
  • Мнения: 8 771
А при моно само на яйца - до 5 на ден , дали ще се свалят 2-3 кг за 5-6 дни?

# 745
  • Мнения: 25 769
На мен глада не ми пречи. Проблем става когато започна да залитам, да ми се вие свят и да причернява. Глада го гоня с едно кафе или вода, плод.
Иначе съм 62 кг, от 3 дни вече. Равносметката е -10кг за 2 месеца и 10 дни.  Whistling

# 746
  • Мнения: 10 013
А при моно само на яйца - до 5 на ден , дали ще се свалят 2-3 кг за 5-6 дни?

Много е възможно (вода обаче, повечето,  не тлъстини). Сиска да каже, тя има страхотни резултати с яйца.

Буболита88, добре дошла! Чудесен резултат за 2 месеца, браво!

Направих си ранна вечеря с 2 вратни пържоли (разкош!) и малко салатка (70гр). Измерих я от любопитство, не за друго.
АКо не ми стигне, ще си досипя, но пържолите ги ям първи, защото са ми важни.

След 2 часа ми е силовата тренировка.

Браво, So Lucky!

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 17:42 от Deziderata

# 747
  • София
  • Мнения: 11 618
И аз днес най-накрая отчетох 10 свалени кг от средата на март! Доста време не мърдаше кантарът.
Днес съм 61 кг, нямам търпение да видя 5-цата отпред, но си мисля, че ще ми трябват още поне 10-тина дни. Първо да задържа сегашното положение и после още 1 кг надолу, но да видим, дано да стане по-бързо.

# 748
  • Мнения: 10 013
Ния, и ти ли! Браво!

Голяма работа сте вие!

Аз мога да се похваля с -6см за 2 години. Laughing

Никога обаче не съм имала такива крака. Никога. Ходя и се гледам из витрините, и не мога да повярвам, че това съм аз. Blush

# 749
  • Мнения: 25 769
Свалянето е лесното. Мотивация, режим и все ще се отслабне. Най най трудното е да ги задържиш.

Общи условия

Активация на акаунт