Спирала за мигли - тема №18

  • 45 488
  • 761
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 4 709
Защото и цената е важна!

# 346
  • Мнения: 5 616
Важна, важна, колко да е важна? В предни постове се коментираха посредствени резултати от скъпи спирали.

# 347
  • София
  • Мнения: 2 374
Понеже тук се хвалеше ей тази спирала, веднага я купих
https://www.dischem.co.za/media/catalog/product/cache/e4d64343b1 … 7739084_front.jpg
Аз ли имам големи очаквания, спиралите ли не струват, но това нещо за мен е едно голямо нищо. Та с тази вече станаха над 8 купени, отворени, пробвани и в шкафа.
Изчакай я да поизсъхне малко, в началото тушът й идва много. След 1 седмица употреба е ОК. Винаги я имам налична.

# 348
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
A аз винаги се учудвам че някой чака идентичен резултат като на съфорумка, при положение, че изходните ни данни, пардон, мигли, са различни... а често и техниката ни на слагане, етц. Независимо дали говорим за спирала от 5 или от 75 лв. Само казвам...

А, и още нещо се бях засилила да напиша... Накратко - ако продуктът не ви устройва, но ви е яд, че сте дали пари за него, можете да го "допълните" с друг. Една спирала с различни четки сложена дава малко по-различен резултат, както и върху праймър. Ако има склоност да се рони може да се  сложи 1 пласт водоустойчива и неронлива над нея. Комбинации всякакви. Разбира се, че има и неспасяеми боклуци във всяка ценова категория, но повечето търпят "подобрение". За мен лично "спасението" най-често е добър праймър отдолу.

И за да не е само голо нравоучение поста Ми да да споделя продукт, то който съм много доволна, но определено мисля,че опаковката му има накъде да бъде подобрена. Too Faced Mascara Melt Off Cleansing Oil Mascara Remover - мажеш върху покритите си с водоустойчива спирала мигли и след минута две се отмива без всякакъв зор. Много съм доволна!
https://www.toofaced.com/product/23484/59020/eyes/mascara/mascara-melt-off/

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 17:18 от Agent Provocateur

# 349
  • Мнения: 3 269
На Есенс е добре първия час при мен, после съм като пребита, така се размазва под окото, без да слагам на долен клепач.

# 350
  • Мнения: 31 165
Точно така е.
Аз със Льо Волюм Шанел или Диор си правя миглите така, че ми опират в стъклата на очилата, но мога да ползвам и по-евтини спирали. Просто тези ме кефят най-много.

# 351
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Въпрос на мигли е, примеено Шанел, Есте  , Маррк Джейкъбс, Диор и Ланком с едно изключение,  не работят добре.
Марки  с които сме на 50% Шисейдо и Армани., Сисли.

С по висок процент успеваемост са  Ив Сен Лоран и Елена Рубинщейн, вторите ги изтеглиха от нашия пазар
От тези, които предлагат в Сефора не бих купила повече Бенвфит, Тарт, Шарлот Де Трибули.
Мак купувам само една заради специфичния лилав цвят
От ниския клас, това лято бях изненадана от една  лилава на Радиант.

А  най драматични стават миглите ми когаро ал8жа магнитни.
Аген, т слагането им с онази джаджа в направо .песен.

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 09:11 от sl

# 352
  • Мнения: 151
Едната е £22, другата £26. Не знам колко струват в България.

# 353
  • София
  • Мнения: 1 713
Наистина различна спирала от високия клас за мен е Sisley So Intense.
Ще я потретя съвсем скоро. Sunglasses

С четката се свиква бързо, нанася се прецизно, търпи наслояване, не се рони и размазва... и я лансират като грижа за миглите (подхранване и растеж). Като добавя и фактът, че тъмно кафявият нюанс ми е перфектен, за момента съм намерила това, което ми трябва.

Тази спирала на Сисли е страхотна. Действително с четката се свиква много бързо и не е проблем.

# 354
  • Мнения: 412
.....
А  най драматични стават миглите ми когаро ал8жа магнитни.
Аген, т слагането им с онази джаджа в направо .песен.
Какви са тези магнитни и каква е джаджата?

# 355
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Аз имах магнитни мигли - по продължението на миглата в основата има много малки магнитни пластинки. Носих ги известно време, но не ме изкефиха. Първо усещането е странно, второ стоят станно и ефектът не е уау, та си минах отново на спирала. Иначе се слагат и свалят много лесно като им хванеш цаката.

# 356
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
E фекта от изкуствените мигли зависи от това какви точно мигли сте избрали.
Разнообразиeто е огромно.
От рехави само за външния ъгъл на окото, до тежки и плътни с драматичен уау ефект
Това е джаджата

Има по евтини и по скъпи.Ситетични и с естестевн косъм.
Понякога слагам за през деня миглите на Катрис  и нямам пеоблем, нито ми пеечат нито  ме дразнят.Е да не можеш да си разтъркаш очите с ръце, защото падат, но ако си грим и направиш това, ще се размаже.

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 14:26 от sl

# 357
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Eфектът от изкуствените мигли зависи от това какви точно мигли сте избрали.
Разнообразиeто е огромно.
Моите сa 2 Арделски чифта, купени точно след твое мнение! Hug
Имам още 15 мин за кафе, ще си направя 2-ро и ще си намеря клип в Ютюб да ме поучат... и за ролера, дето отлежава трябва да погледна!

Ха, ето една наборка, която се гърчи с магнитни мигли Grinning
Абе, кой каквото ще да ми разправя, ама след 40 блестящите сенки само по малко и желателно на тъмно! При положение, че моите очи са в малко по-прилична форма от нейните!

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 16:54 от Agent Provocateur

# 358
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
На Ардел са от естестввн косъм(поне за такива  ми ги продадоха) имам 3, едните са доста дълги.и гъсти  са за целия клепач.Ефекта е УаУ

Има  специална джаджа на Ардел за магнитни..
Да си призная за Ардел  не можах да се справя без нея, иначе Катрис, са по малки и рехави, се научих и без нея.

# 359
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Може ли да ми препоръчате конкретни магнитни мигли, за коледното парти. Каква е цаката, трудно ли се слагат първия път, задържат ли се, има ли "цели" или само на малки снопчета?

Общи условия

Активация на акаунт