Лицемерните гадняри от минерална вода "Девин"

  • 6 789
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цената на 2 литра беше 2,50, а сега 1,5 литра е 1,90лв. Кой пише глупости?
Я виж тук: https://www.ebag.bg/categories/gazirani-napitki/273
Малко по-високи са цените, но пак са различни.
Отивай да четеш в красива мама, че тук се излагаш, а там си по-компетентен.

# 31
  • Мнения: 9 441
Не се карайте. Лиляна е права. Истина е, че Кола 2 л. струваше 2.60лв, че и малко нагоре, а сега е 1.90-2 лв. 1,5 л.

# 32
  • Мнения: 1 034
Да, да преди да пуснат от 1.5л. фаната 2л. беше 2.09лв. Това са новите' непоскъпнали' цени.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Или си гледала промоция или лъжеш и заблуждаваш. Поне от две години цената на фанта 2л не е била под 2,50лв.

# 34
# 35
  • Мнения: 1 257

Редактирам си мнението, тъй като отправих непроверени обвинения към фирмата и медиите.
Извинявам се, ако някой се е подвел.

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 13:45 от АнаИва

# 36
  • Мнения: 40 931
Много е важно дали имаме авария или просто са си изхвърлили боклуците.  Ако е авария какво да направят освен да почистят и да зарибят отново? Ако ей така си изхвърлят боклуците просто не ми се вярва някой да им го е разрешил, както се писа. Това е нелепо.

# 37
  • Мнения: 1 257
Много е важно дали имаме авария или просто са си изхвърлили боклуците.  Ако е авария какво да направят освен да почистят и да зарибят отново? Ако ей така си изхвърлят боклуците просто не ми се вярва някой да им го е разрешил, както се писа. Това е нелепо.

Редактирам си мнението, тъй като отправих непроверени обвинения към фирмата и медиите.
Извинявам се, ако някой се е подвел.

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 13:46 от АнаИва

# 38
# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 11 472
Добро утро!

Да се отнася само за минералната вода Девин - с мед да го помажеш!
Да се отнася само до всички минерални води - с рози да ги погалиш..., а то не е.

# 41
  • Мнения: 9 033
ЧС,слагаш помпа на бутилка от пет литра минерална вода! Аз пия направо от бутилката от пет литра. Yum

Общи условия

Активация на акаунт