Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 967
  • 727
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 852
Аз имам този с черницата и много ми харесва.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Здравейте, присъединявам се към темата с парфюмите. Четох ви много и се радвам да намеря среда, в която маниакалното ми привличане към парфюмите не изглежда като психиатрична диагноза 😀

# 287
  • Мнения: 229
Здравейте! Търся един дамски парфюм, който ми беше подарен преди повече от десет години и не мога да открия нищо за него- има ли го все още, къде... "Nominee" пише на него, дълго и тясно шише, до колкото си спомням беше в кафява кутия. Парфюмът е с брокат. Ще съм благодарна на всякаква информация.

# 288
  • Мнения: 4 734
Някой имал ли e женския парфюм на Мерцедес?
Те всъщност са два - светло и наситено розов...  Изкушавам се да си поръчам онлайн, но понеже няма къде да ги пробвам, се притеснявам да не са много сладки... Не понасям сладки, тежки или ориенталски миризми. Smile

# 289
  • София
  • Мнения: 38 604
Снимай го.

# 290
# 291
  • София
  • Мнения: 38 604
Белия Мерседес го хвалят във Фрагантика.

Аз тези дни често съм с Twilly. Все още ми е странен, мирише ми на бяла акация /не е толкова хубаво, колкото звучи/ и бял ирис, но е много подходящ за пролетта. Или пък аз съм по-склонна към щури аромати. Помня как една пролет открих туберозата и Juicy couture.

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 13:25 от Free Agent

# 292
  • София
  • Мнения: 5 569
Взех си Покривните градини от намалението през уикенда и им се наслаждавам! (през последната седмица съм си взела 6 нови аромата, а видях дъното само на 1 Wink Май е време малко да се кротна!)

# 293
  • Мнения: 2 411
петя, честити придобивки! Покривните градини ги получих преди няколко години като подарък през лятото. Въобще не ми отиваха и не можах да ги ползвам. Реших да опитам да ги нося през зимата, в голям студ и сняг - е, голяма красота, толкова комплименти не помня да са ми правили за парфюм. За две зими с голяма радост го изпръсках. На студ става много звънлив и приятен. Сега се чудя на мосю Ли, че от Нилските три бутилки съм изпръскала и май ми поомръзнаха.
Има ли някой впечатление от Chloe Absolue, в моловете всички тестери са развалени и не можах да го преценя?

# 294
  • София
  • Мнения: 256
Здравейте, препоръчайте лек, но траен летен аромат! В момента съм с Еуфория на К. КЛАЙН, но ми идва доста тежък вече... Миналото лято бях с Мушино, Розовия букет 💐, но той пък май е доста сладникав и имам чувството че събирам всичко летящо около себе си 😀

# 295
  • София
  • Мнения: 2 512
Здравейте, препоръчайте лек, но траен летен аромат! В момента съм с Еуфория на К. КЛАЙН, но ми идва доста тежък вече... Миналото лято бях с Мушино, Розовия букет 💐, но той пък май е доста сладникав и имам чувството че събирам всичко летящо около себе си 😀
Като за начало "леки" аромати рядко са трайни  Wink За лятото бих препоръчала този СК https://www.fragrantica.com/perfume/Calvin-Klein/CK-All-42944.html. Много е приятен, чист, въздушен и ненатраплив  Peace

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Келвин Клайн - In2U ...върху една приятелка стои часове, върху мен - не, но много ми харесва и е лек, поне за мен...

# 297
  • Мнения: 721
Дами, какво ще кажете за Byredo Biblioteque, пробвах го и много ми допадна, искам да го тествам още де, но за сега е любов. Чудя се дали да го поискам като подарък, защото имам повод BowtieGrinning

# 298
  • София
  • Мнения: 2 512
Дами, какво ще кажете за Byredo Biblioteque, пробвах го и много ми допадна, искам да го тествам още де, но за сега е любов. Чудя се дали да го поискам като подарък, защото имам повод BowtieGrinning
Ето тук има отзив https://old.bg-mamma.com/?topic=1107716.msg38650213#msg38650213  Wink

# 299
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 158
Честити парфюмни придобивки на всички! Аз също съм в самоналожен режим на кротване, че доста неща купих последните месеци.

Напоследък кръжа около Живанши, винаги съм обичала марката но като че ли я бях позабравила за известно време след Very Irresistible. От Dahlia линията насам а сега и Live Irresistible отново ме вълнуват. По подобен начин преоткрих и Булгари отново с Goldea (Omnia не бяха мои нито чаените им води).
Днес съм с Live Irresistible EDT, има малини върху дървесна подложка, свеж аромат.

Общи условия

Активация на акаунт