Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 879
  • 727
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 47
Може ле мнение как е the body shop white musk flora като аромат, не харесвам white musk, но white musk leau е супер и подозирам че и розовото ще е добро.

# 541
  • Мнения: 789
Алегориите не са трайни за съжаление.

# 542
  • при морето
  • Мнения: 911
Много благодаря на всички момичета!Сигурно ще поръчам проби,щото пустото любопитство ме изгаря отвътре🙂

# 543
  • София
  • Мнения: 1 974
Ще ми е интересно да видя и други мнения,да кажем от мъжете,които пишат тук.
За съжаление не го познавам Блек Афгано, но след описанието на ковачева ми се приисква да го пръсна Laughing
В интерес на истината, мина ми желанието към трудности, мъки и провокации. Забелязвам, че вкуса ми е променен  към носими, приятни, нормални и дори скучни неща. Та не знам Афганото как би ми се вписал/врязъл сега Mask

Като заговорихме за трудни парфюми, да споделя един Flushed  Ако се повтарям, моля за извинение, но се усещам че забравям за кой парфюм съм писал и за кой не.
Kolmaz Marijuanahttps://www.fragrantica.com/perfume/Kolmaz/Marijuana-50002.html
Скрит текст:

Поръчах си пробата от нотино, идва, отварям - мале мале!!!
Да ви кажа, това би трябвало да е парфюма на Рамщайн! Grin Dizzy Face Confounded Scream
Как да го опиша това чудо... Мирише землисто, тъмно зелено, ароматно, билково, мрачно, плашещо, леко мухливо, хладно.
Сякаш в едно събрано мистично, мрачно пачули, с листа на някакъв треволяк и това примесено с аромат на пънк клуб, намиращ се в бетонно мазе Smile Може и да преувеличавам малко, ама нещо такова го усещам. Ще си го припомня довечера у дома, имам доста още от пробата. Май не съм я ползвал много Satisfied Трайност и проекция - пълно 10 от 10. Бих казъл, че това е по-скоро недостатък в случая.

Иначе от мен една гореща препоръка - нов аромат от Abercrombie & Fitch. Казва се Authentic Man, но независимо от името, има изявена унисекс посока. Донякъде стъпва в територията на мъжкия Авентус, но не е копие по никакъв начин. Свеж, зелен, мъхест, много изискан, мек, рафиниран и супер елегантен. Аромат е унисекс за мен. Няма изявен плодов характер, нито дървесни или опушен нотки, с които често се свързва топ хита на Крийд. Ще се радвам да видя мнения на дами, които не се притесняват да бъдат по-смели в тестовете си.
Дизайна и изпълнението на бутилката са превъзходни!
Скрит текст:

Видях, че има и дамски вариант, но се бях напръскал доволно и го оставих за по-натам.

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 1 194
Алегориите при всеки са с различна трайност - често се оплакват от ниска.  Нали са ти пръснали, как го преценяваш?
На блотер сякаш траен беше😊

# 545
  • Мнения: 2 400
Аз винаги пръскам на кожа, нищо общо с блотера при мен няма. Моя приятелка го има, носи си го с радост, подновява през деня и много си го харесва. Аз съм фен на Алегориите, много от тях ми допадат, според мен има за всеки вкус. Най - добре се напръскай хубаво и прецени при теб как ще бъде.

# 546
  • Мнения: 1 746
Guerlain aqua allegoria pera granita  при мен е с много малка трайност-до час-два.Иначе няма спор-лек, ефирен аромат е.  Тъкмо за сезона.

# 547
  • София
  • Мнения: 862
Днес тествах мостра на Jo Malone Lime Basel Mandarine. Честно казано не сбъдна очакванията ми. Свързвам аромата с аромата на едни други ароматизирани принадлежности. За сметка на това е доста силен. Не знам дори дали и за мъж е добре.
Вчера си поръчах ролон на Pacifica French Lilac. Не съм запозната с аромата, но обичам люляк и версията на Aerin, а Fragrantica го посочва, като най-близък. Като бях по-малка, много обичах варианта на Ив Роше, но нещо го развалиха и от години не съм купувала.

# 548
  • Мнения: 19 863
Като заговорихме за трудни парфюми, да споделя един Flushed  Ако се повтарям, моля за извинение, но се усещам че забравям за кой парфюм съм писал и за кой не.
Kolmaz Marijuanahttps://www.fragrantica.com/perfume/Kolmaz/Marijuana-50002.html
Скрит текст:

Поръчах си пробата от нотино, идва, отварям - мале мале!!!
Да ви кажа, това би трябвало да е парфюма на Рамщайн! Grin Dizzy Face Confounded Scream
Как да го опиша това чудо... Мирише землисто, тъмно зелено, ароматно, билково, мрачно, плашещо, леко мухливо, хладно.
Сякаш в едно събрано мистично, мрачно пачули, с листа на някакъв треволяк и това примесено с аромат на пънк клуб, намиращ се в бетонно мазе Smile Може и да преувеличавам малко, ама нещо такова го усещам. Ще си го припомня довечера у дома, имам доста още от пробата. Май не съм я ползвал много Satisfied Трайност и проекция - пълно 10 от 10. Бих казъл, че това е по-скоро недостатък в случая.

И аз го поръчах преди месец.
За мен е тотална миризливка. Знаете как мирише като я смачкате, нали?
Нито аз, нито миУто искам да ми миризливя по този начин.
Това не е представата ми за парфюм. Някакво сено с аромат на насекоми.
Твърдо НЕ съм.

# 549
  • Мнения: 313
    Моят creed aventus for her си го разносвам вече няколко дни.Обожавам го вече този парфюм:heart:, а и доста комплименти получавам,на няколко пъти ме питат с какво се пръскам:grinning:

    # 550
    • Мнения: 500
    Deetron, къде в София мога да намеря за тест Authentic Man by Abercrombie & Fitch?

    # 551
    • София
    • Мнения: 1 974
    Deetron, къде в София мога да намеря за тест Authentic Man by Abercrombie & Fitch?
    Привет, тествах го в Дъглас/мол Сердика, София/. Подозирам имат и дамския.

    # 552
    • Седмото небе
    • Мнения: 2 788
    Не съм Deetron, но тук мисля, че ще намериш най-точна информация https://douglas.bg/marki/abercrombie-fitch . Имат и наличност по магазини:stuck_out_tongue_winking_eye: Голямо улеснение е за мен това, вместо човек да обикаля и да търси кое къде го има... Странно обаче, че онлайн не предлагат Hermes... Защо ли?!

    # 553
    • София
    • Мнения: 1 343
    Странно обаче, че онлайн не предлагат Hermes... Защо ли?!

    Dior също не намерих???

    # 554
    • София
    • Мнения: 5 566
    Не съм Deetron, но тук мисля, че ще намериш най-точна информация https://douglas.bg/marki/abercrombie-fitch . Имат и наличност по магазини:stuck_out_tongue_winking_eye: Голямо улеснение е за мен това, вместо човек да обикаля и да търси кое къде го има... Странно обаче, че онлайн не предлагат Hermes... Защо ли?!

    Питах ги, тъй като и аз забелязах. Отговориха много незадоволително... Че било случаен пропуск, тъй като сайтът им е съвсем нов... Не мислям че е така!

    Общи условия

    Активация на акаунт