Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 796
  • 727
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 396
Сега го видях и аз. Има 9 мл. за 6.50 и 30 мл. за 13 лв. Бих си взела за да си добавям към нещо или пък за самостоятелно ползване. Няколко пъти съм го тествала в разни малки магазинчета, но не съм го купувала защото ми миришеше на чубрица. Тук от Денси разбрах, че това означава развален тестер. Мерси!

# 316
  • Germany
  • Мнения: 1 581
За всички, които страдат в последно време от новоизлезлите парфюми, че били бехарактерни водички без никаква трайност, новият
Kokain на Rammstein
е вече на пазара!

Пирамида:
връхни ноти: Хероин, Кокаин
Сърдечни ноти: Бензин, пачули
Базови ноти: Овъглено дърво, Кожа, Огън

На какво ли мирише с тази пирамида Scream Май само Тил Линдеман си го представям с този парфюм. Означен е като ЕДТ концентрация и унисекс. Ще го пръсна тези дни.

**************************************************************************************************************************
Be_ , от питането ти не става ясно какво точно търсиш.  Дали роза от българските марки, моноаромат на роза, конкретен тип роза или просто парфюм с роза. Едва ли интернет ти дава само тези предложения, които си изброила, ако търсиш траен парфюм с аромат на роза. Розата е от най-експлоатираните парфюмни ноти и изборът е необятен, можеш да получиш хиляди предложения и всичките ще са верни. Освен това аз лично не познавам парфюм, в който ароматът да е само роза, без никакви примеси. Ако търсиш натурален аромат на българска роза от българските марки, аз лично много харесвам тази роза. Млада, утринна, слънчева, заобиколена от свежи цитруси и млади розови листенца, на мускусна основа. Аромат на истинска роза дамасцена. Не е особено траен, но пък цената е такава, че може да се подновява често, без да натежава на бюджета.

**************************************************************************************************************************

Парфюм за деня: Valentino Noir Absolu Musc Essenz ValentinoSparkling Heart

# 317
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Бих го купила, само за да разбера как миришат първите 2 и последната 1! Satisfied
Ще чакам с нетърпение ревюто ти.

# 318
  • Мнения: 794
За всички, които страдат в последно време от новоизлезлите парфюми, че били бехарактерни водички без никаква трайност, новият
Kokain на Rammstein
е вече на пазара!

Пирамида:
връхни ноти: Хероин, Кокаин
Сърдечни ноти: Бензин, пачули
Базови ноти: Овъглено дърво, Кожа, Огън


Това трябва да се тества само ако си  облечен с кожено яке и кожен панталон и си яхнал мотор. Иначе не вярвам да му се разкрие красотата. Добре е и да няма истински огън наоколо, че изглежда и лесно запалимо.  Обаче ме сърбят ръцете да бастисам едни 20 евро.

# 319
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Така по пирамида мисля че на Денси ще и хареса.  Grinning
Иначе съм фен на музиката им от тийн годините ми.

# 320
  • Мнения: 1 246
В търсене съм на летен аромат. Носи ми се нещо сладко, но не задушливо в горещините.  Grinning

# 321
  • София
  • Мнения: 1 335
За всички, които страдат в последно време от новоизлезлите парфюми, че били бехарактерни водички без никаква трайност, новият
Kokain на Rammstein
е вече на пазара!

Пирамида:
връхни ноти: Хероин, Кокаин
Сърдечни ноти: Бензин, пачули
Базови ноти: Овъглено дърво, Кожа, Огън

Бензина ме спира, ако беше дизел вземам го.ImpImpImpImpImpImp ноооооо след описанието ти, което очаквам скоро, нищо не се знае:smiling_imp:Smiling ImpSmiling ImpSmiling ImpSmiling ImpSmiling Imp

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 17:54 от chanel19

# 322
  • Мнения: 31 153
Така по пирамида мисля че на Денси ще и хареса.  Grinning
Иначе съм фен на музиката им от тийн годините ми.
Точно така! Изпадне ли ще пробвам, въпреки, че не съм на такава вълна сега.

# 323
  • Мнения: 2 223
Аз пак да похваля еднн от моите топ 10 Gucci Guilty Absolute уникална трайност,сочен,цветът на бутилчето е много адекватен спрямо сока,обгръща ме силно,приляга ми много на кожата,на тъмната коса,на роклите.
Чакам от Дъглас Облака и новия лимитиран Ангел и спирам засега с покупките:)

# 324
  • Мнения: 13 291
В търсене съм на летен аромат. Носи ми се нещо сладко, но не задушливо в горещините.  Grinning

Предлагам Angel Eau Croisière Mugler. Сочно манго върху ангелската база. Още не са започнали сериозните горещини и не знам как ще се развие на 30+, но сега е чудесен. Heart Eyes

# 325
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
В търсене съм на летен аромат. Носи ми се нещо сладко, но не задушливо в горещините.  Grinning

Сладък и много хубав (според мен), но и нетраен (на моята кожа), е Hermеs Eau de Rhubarbe Ecarlate.

# 326
  • София
  • Мнения: 256
Последно се спрях на Тузарди и delicate rose за лек летен аромат, но и още не съм го носила. Отзиви? Колебаех се между още 2-3 аромата... Какво ще кажете за  Розовия Куатре на Бушерон? Чудя се и за Джими Чу с ароматът със същото име. 🙄

# 327
  • Мнения: 2 960
Вчера реших да понося Единственият 2.Първия път,когато го пробвах ,ми се стори боза,но след обилно напръскване след първоначалните червено-плодни  сладости,такава прекрасна червена роза се разви....На обяд поднових с MG bloom of rose,но след около два часа отново изби онази красива,сочна роза.Усещах я до късно вечерта ...този път много ми хареса....🌹🌹🌹

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 08:38 от macadamia

# 328
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 148
По повод на Рамщайн и тяхната провокация се сетих - YSL Belle d'opium на времето му забраниха рекламата ако си спомняте и бързо го покриха (поне в Щатите). Рамщайновия "парфюм" разбира се и също ще бъде забранен, може би това им е и целта, нямам идея но съм разочарована от групата и тази глупава идея. Изразявам личното си мнение и не желая да влизам в полемики нито да провокирам диалог по темата.

# 329
  • Мнения: 467
И според мен има неща, които не бива да се "гламуризират" - наркотици, насилие, хазарт. Гледах видеото на Бел Д'опиум и не направих връзката  веднага, защото аз точно на ръцете се пръскам с парфюм.
Но като цяло тази идея на Рамщайн на каквото и да мирише  ми е вече неприятна заради концепцията си.

Общи условия

Активация на акаунт