За прането на бебешките дрешки??

  • 2 396
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
Първите четири месеца събирах за една пералня всеки ден. Имахме някакъв проблем с памперсите и непрекъснато беше опикан до ушите. После пък започнахме пюретата и все повръщаше по мъничко, я на чаршафа, я на дрешката. Сега пера през ден, но задължително само негови дрехи.

# 16
  • Мнения: 1 006
Пера ги отделно.Когато се съберат по-малко дрешки ги пускам на 1/2 пране.

# 17
  • Мнения: 1 860
 Вече ги пера на едно с нашите. Прах ги отделно до около 5 месец. И аз не виждам причина да не може. До сега не ми е показал алергия нито към перилният препарат, нито е имало проблем като съм прала с нашите дрехи. Бебето и детето не е рядък вид бактерия, която трябва да гледаме в епруветка и абсолютно стерилна среда. Все някога трябва да се причислят изцяло към нашият свят.

# 18
  • Мнения: 131
Аз нямам време за пране на ръка, а и петната трудно се изчистват.
Пера си му дрешките отделно от нашите, но по-скоро за да не ги оцветя с някоя изтървана наша дреха (което се случва по понякога с нашите)
Вероятно още малко като поотрасне и всичко ще смесвам.

# 19
  • Мнения: 14 133
Пера ги все още отделно в повечето случаи. Пускам пералня винаги щом има нещо за пране, независимо дали на големите или малкия. Не мога да търпя да неизпрани дрехи, независимо от количеството. Голямо пране пада, ама съм си такава.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 950
По добре е отделно. Не се знае, какво може да се принесе от едните на другите/какви микроорганизми, особено гъбички, които са много издържливи на какво ли не/

# 21
  • Мнения: 962
Аз пера дрехите на ръка понеже не събирам достатъчно за пералнята,пера ги със сапун тео бебе

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз още не ги смесвам с нашите.Сега лятото трудно събирам за пералня и по-често пера на ръка.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 926
Аз ги пера винаги отделно. Пускам пералнята на половин пране  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 44 115
аз ги пера отделно...по 2-3 перални негови на седмица пускам...

# 25
  • Мнения: 579
Аз също пера нейните дрешки отделно,с различен прах и омекотител.Също така тя си има отделен кош за мръсните и дрешки. Wink

# 26
  • Мнения: 4 629
Пери така както искаш - няма правило  Peace Аз дрехите на сина ми все още ги пера отделно. Доста бързо се събира 1 пералня - понякога се случва да го преобличам по 3 пъти на ден.

# 27
  • Мнения: 3 356
Само преди да се роди препрах всичко самостоятелно.След това-в общата пералня.Не ползвам бебешки прах и не гладя.

# 28
Пера ги отделно.Когато се съберат по-малко дрешки ги пускам на 1/2 пране.
И аз така Peace

# 29
  • Мнения: 425
Аз също пера нейните дрешки отделно,с различен прах и омекотител.Също така тя си има отделен кош за мръсните и дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт