ПрЪвУписТ се тръЖка в иЗтерия, че му Уфейкала критерияТа - 115

  • 17 227
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 439
Аз не изнасям от групи, в които участвам активно. Не го намирам за достойно. Смятам обаче, че правилото трябва да важи за всички. Тааааа все още съм в конфликт със себе си. Исках само да споделя, въпреки че не е по темата.

# 721
  • София
  • Мнения: 9 850
Цитат
Почвам да задопрявам
Цитат
очаквах пастървата

# 722
  • София
  • Мнения: 20 079
Цитат
аз ли не съм вред?
Цитат
да се изразят словестно

# 723
  • Мнения: 1 760
Цитат
звучът
разберът
ядът


Не смятам, че правим нещо нередно като изтипосваме грешно написани думи.  Тук става дума за правописа само. Никой не  е тръгнал да дава негативни оценки на потребителите и да ги съди. Е, има и неща, които не можем да подминем равнодушно, но там положението е наистина много кофти и вече става дума за манталитет и повтаряемост.

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 14:01 от 𝒮𝓅𝓇𝒾𝓃𝑔 𝓅𝓇𝒾𝓃𝒸𝑒𝓈𝓈

# 724
  • Мнения: 2 515
Цитат
здравей те момичета последната ми менстуация ми беше на 25 април цикъл ти е на 28 дена правих тест бременна съм някой може ли да ми помогне кога съм заченала не с точност  горе доул
Не можах да избера, затова целия пост цитирах.
Скрит текст:
Аз нося от теми, които следя. Няма как да нося от теми, в които не съм активна, защото не ги чета. Не го смятам за недостойно, а напротив. Стига изтипосаният да не е обидчив.
По тази логика трябва да съм жестоко обидена на Reina, че ме донесе веднъж. Simple Smile
Някой, преди малко, ми цитира цял пост от мунската тема 😁. Призовавам да ми поправят и грешките в случая, иначе няма да се науча Wink. Въпросният беше регистриран преди 10 минути и явно целта му е да ме „злепостави”. А защо го изтри, идея нямам. Разбрах! Да се самоцитирам тогава...
Цитат
наопъки
😁

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 17:22 от BornToBeHappy

# 725
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И откъде-накъде се търси сметка на някого за цитирани грешки? Темата е създадена с тази цел. Ник не се посочва. Каква вина има публикуващият тук, че някой допуска правописни грешки?

Цитат
затова целият пост цитирах

# 726
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
От нашия блок:



Blush

# 727
  • Мнения: 2 515
Цитат
секциум
Скрит текст:
Редактирах се Simple Smile
Абсолютно никаква сметка, на никого не търся. Просто ми стана забавно, че се регистрира само, за да ме цитира.
Засрамих се, 'баси. 😁

# 728
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Моля за помощ с анкетата! Засега има две предложения с равен брой гласове. Наближава време за нова тема, как да действаме? Hug

П.П. Благодаря Ви за бързата реакция! Hug

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 18:23 от Слънчев Ензим

# 729
  • София
  • Мнения: 6 171
Ензим, видях победителя в анкетата, но ако може леко да го съчетаеш с едно от следващите предложения, защото шоВИЬОрската книШка, си е по-подходящо.

# 730
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ако другите са съгласни, ще го променя на шоВИьорска книшка. Simple Smile

# 731
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Както решиш, Ензимче. Няма никакво значение.

Цитат
дето го спрягат да е по-живота

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 20:46 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 732
  • Мнения: 10 057
Ензимче, както прецениш. Не вярвам да има сърдити. Hug
Цитат
одавна съм се върнала
По някога е хубаво
Успех в фиктивния брак
Продължавам с авторката:
Цитат
най голямите проблеми
 какво сте успяли
Цитат
Не съм сигорна
Цитат
да ви маниполира
 ситуациа

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 21:05 от delpel

# 733
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
По принцип Рут ми е адску нечистоплътна и неприятна, но днес ми беше доста ок, докато даде оценката. Но ума и градация- преди беше неприятна, но на фона на последните реалита....почто ок. После не било сравнително и относително ..

# 734
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Общи условия

Активация на акаунт