Метър за мерене на височина

  • 3 527
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 520
Ние си взехме този, за който и Трилиън писа. Също Мечо Пух. Сестра ми ни го е купила и незнам какви са били другите картинки. Но този е много сладък. И мечо си прилича на истинския Мечо. Grinning
А на тази материя аз и викам дунапренена. Казвам го ако и друг се е заинтригувал, да се ориентира по-добре.

Ето и снимка:

http://picvalley.net/show.php?2006/07/08/019f0f0055dd034dc07d7878d62be7f2.jpg

# 31
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ние си взехме този, за който и Трилиън писа. Също Мечо Пух. Сестра ми ни го е купила и незнам какви са били другите картинки. Но този е много сладък. И мечо си прилича на истинския Мечо. Grinning
А на тази материя аз и викам дунапренена. Казвам го ако и друг се е заинтригувал, да се ориентира по-добре.

Ето и снимка:

http://picvalley.net/show.php?2006/07/08/019f0f0055dd034dc07d7878d62be7f2.jpg
Ха, моят е абсолютно същият, само че в ляво на дървото има и розовото прасенце. При вас защо липсва newsm78

# 32
Хмммм от къде ги купувате? Обиколих сумайти книжарници никъде не продават такива красоти.

А в Жирафа се Флюбих  Crazy

# 33
  • Мнения: 1 520

Ха, моят е абсолютно същият, само че в ляво на дървото има и розовото прасенце. При вас защо липсва newsm78

Късмет, си извадила. Днес си вдигнал и аз дупето до там, имаше и щъркел, и динозавър, но  Мечо пух беше пак без Прасчо.  Grinning
Аз купих днес и щъркел за подарък на един младеж като нас, но по-късно ще мога да го снимам и да ви го пусна.

Апропо, не бях ходила до София прес години, но днес едва си тръгнах от там. Колко много има за децата. Пък и за книжни плъхове като мен.  Mr. Green
Само дето не погледнах за пръчици, но то пък и не работеше всичко.

# 34
  • Мнения: 1 520
А днес в Мосю Бриколаж видях този на Кодак с прозорчета за снимки. Май към 18 лева беше. Но не ми хареса как е направен.

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да се похваля с нашия. От плат е, има 2 щипки, които са ръчичките на момиченцето и се местя в зависимост от височината на детето. Естествено Малена ги размертва, постоянно го дърпа и блъска, но си стои здрав./даже сега като гледам на смиките, ръцете ги няма/



Нашият е същия...но за момче ......има ги в едно магазинче за джунджурии в подлеза на НДК

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам с жираф, точно от тази дунапренената материя за 4 лв. от един детски магазин на Ботев.
Но сега искам с Мечо Пухххххх- каква съм му фенка, лелееееееее.

# 37
  • Мнения: 97
Здравеите може ли да ми кажете в Пловдив къде:oops:и от колко започва защото ние сме има няма 70см

# 38
  • Мнения: 1 520
Повечето такива детски започват от около 70 -80 сантиметра. Мечо Пух например от 80, но е посочена и границата 60 см, щъркелът който взех за подарък е от 90 см, а жирафът май пък беше от 70 см. Различно е.

Апропо, днес видях в магазин в Слатина, зад спирката на 11 при пазара, в блока големия магазин за 1 лев, метър с щъркел, слон и с мики маус имаше.

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 12:54 от SmaRt

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
И аз си взех жираф за 2,50лв.Почва от 80см

# 40
  • Мнения: 8 917
Скоро взех същият този жираф от книжарница Писмена - сградата на БТВ Peace 1,80 беше и все още ги има долу Peace

# 41
  • Мнения: 97
Благодаря за инфото,но аз търся такъв метър в Пловдив newsm78

Общи условия

Активация на акаунт