Азиатска козметика и грим 10

  • 40 153
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Germany
  • Мнения: 2 010
https://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=118335 … orePacific/Scrubs , тази на AmorePacific имам аз. Много нежна и приятна е, но нещо позабравям да я ползвам. Аз лятото почти нищо ново не съм си купувала, карам на резерви. Сега си събирам отзиви за неща, да наглася така една поръчка за есента. От няколко седмици ползвам Тайм Революшън на Миша, тонер + ампула. Харесват ми, добре ми пасват за лятото. Въобще Миша приятно ме изненадват отскоро Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 2 434
Два поредни дни сутрин и вечер ползвам този сет
http://www.nowzenith.com/innisfree-sp-green-tea-special-kit-ex-1 … pecial%20Kit%20EX
доволна съм, продуктите попиват добре, ползвам и четирите в една рутина. Имат слаб аромат на свежо и зелено ...., тонерът е малко по-гъст, отколкото съм свикнала да е тонер, но попива много добре, без да има лепкавост, същото важи и за серума и лосиона, само кремът е малко по-тежък, но за суха, към нормална кожа е ок. Ползвах го в дни, в които имах раздразнения, незнайно от какво, кожата се чувства достатъчно хидратирана и успокоена. Само редът на ползване не озадъчи серум-тонер-лосион-крем ....

Момичета, темата ни е на 50-та страница, желаещи да пуснат нова?

# 737
  • Мнения: 54
Направо ме сразихте с тази пудра на Аморпасифик. Дори не бях чувала за нея. Откъде я купихте?
Перипетиите ми с Интерлогистика продължават. Пратих вчера мейл, сутринта днес се обадих да им напомня да го видят.. Казват ми че ще ми бъде отговорено на имейла. И така, днес пак нищо не получих.
Нямам представа кой продавач е пратил чрез тях.

Леле, представяте ли си колко са негли...Отварям си пощата и що да видя- отговор, който гласи "Трябва получателят да изпрати имейл за пренасочване"  Да се смееш ли, да плачеш ли... Ами аз какво направих?

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 18:27 от Floria

# 738
  • Мнения: 336
Днес пристигна поръчката ми от джолсето. Имам въпрос за тонера с в. С на some by mi дали трябва да се държи в хладилник като серумите?

# 739
  • Мнения: 13 282
Дойде ми музата да пиша нещо
https://jolse.com/product/drjart-cicapair-re-cover-55ml/20193/?c … p;display_group=1  -  силно покривен, омазнява ми при повече от тонер и есенция под него, трудно се размазва, капризен за комбиниране с други продукти и едно лъщене, което хич не е по вкуса ми.

http://www.nowzenith.com/huxley-secret-of-sahara-tone-up-cream-s … 5ml-spf50-pa.html
Определено доста по добър, лесно се размазва и е доста по-лек и пухкав, не е капризен за комбиниране с други продукти, високия фактор слънчева защита е още един плюс, някаква лека хидратация се усеща, като усещане на кожата ми е като зимната слънцезащита на innesfree в добавка добавка приятен матиращ ефект.

Та между двата продукта категорично втория.

# 740
  • Germany
  • Мнения: 2 010

Floria, моята Аморепасифик е от доста отдавна, от ибей и е в травел размер. Мисля че в Щатите я има в Сефора, но в немската я няма.

# 741
  • Мнения: 947
Момичета, аз съм във възторг от памучните тампони на Pyunkang Yul. Направо мисля, че са гениални! Дори мисля да се заредя с още, защото наслагвам тонера и ползвам по няколко. Чиста работа е с тях. И накрая тампона е почти сух, успявам някак да си ползвам целия продукт. Още веднъж благодаря на момичетата, които ги препоръчаха! И като говорим за марката, тонер-есенцията също ми стана любима и ще си я поддържам. Подобно усещане е с Bonajour Green Tea Water Bomb Toner. Който е обаче по-гъст и плътен. Това е пептидният тонер, който пак тук ми беше препоръчан. Ами много е хубав! Попива сравнително бързо, не е мазен и не лепне, позволява наслагване и ми хидратира чудесно. Аз напоследък обичам да си слагам вечер по 2-3 пъти от няколко тонера и този винаги е последен. След това направо кремче. И като казах кремче, тотално съм влюбена в Ceramidin на Dr. Jart! Кожата ми се чувства прекрасно с него, направо сияе! Ползвам от време на време Експигмент, който ми изсушава кожата и се зачервявам доста от него, но установих, че с тези продукти нямам дразнене и сухота, само съм леко зачервена на места, но мисля че е неизбежно.

# 742
  • София
  • Мнения: 118
Сигурно след препоръката в групата, рязко се е увеличило търсенето на този пептиден тоник (включително от мен Relaxed). Минаха 21 дни, които уж им трябваше да го получат, но вчера ми върнаха :  Some items on your order may be difficult to obtain due to popular demand. Although we are currently trying to obtain these items, there is no definite arrival date at this time. ...хаха. Но мисля да не се отказвам и да видим колко ще им отнеме Joy
Някой има ли опит с друг такъв продукт от yesstyle? Кога е пристигал?

# 743
  • Мнения: X
Iceq, откъде купуваш тампоните на Pyunkang Yul?
След малко ще пусна нова тема.

# 744
  • Мнения: 241
Сигурно след препоръката в групата, рязко се е увеличило търсенето на този пептиден тоник (включително от мен Relaxed). Минаха 21 дни, които уж им трябваше да го получат, но вчера ми върнаха :  Some items on your order may be difficult to obtain due to popular demand. Although we are currently trying to obtain these items, there is no definite arrival date at this time. ...хаха. Но мисля да не се отказвам и да видим колко ще им отнеме Joy
Някой има ли опит с друг такъв продукт от yesstyle? Кога е пристигал?

Аз имах забавяне на една пратка с около 25-6 дни заради такъв продукт. Писах им в customer care и получих отговор, че се чака доставка на продукта, ако искам мога да го откажа и да ми върнат парите като кредит, за да изпратят пратката без него. Писах им да го откажа и на следващият ден ми бяха шипнали пратката С продукта. Явно тъкмо беше пристигнал.

# 745
  • Мнения: X
Момичета, пуснах нова тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1132345.msg39092055#msg39092055
Ако имате забележки давайте ги докато може да се редактира.

Общи условия

Активация на акаунт