Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 14

  • 57 890
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 333
При проследяване на бременност, особено ако има проблеми не са най-добрият вариант!Успех на всички!

# 346
  • Мнения: 53
Като чета мненията, все повече се убеждавам, че няма добро проследяване на бременност, особено рискова, в тази болница.
Детето ми е живо, благодарение на доктор от друга болница, защото никой не ми каза от Щерев, че съм за хоспитализация, а не само да ходя на тонове всеки ден.
Не знам вече, с разделянето на екипа по звена, дали няма да се изчистят тези гафове, които са основно за наша сметка. Ин витро перфектно, проследяване ....

# 347
  • Мнения: 1 452
Може ли да препоръчате добра болница за проследяване на рискова бременност?

# 348
  • Мнения: 2 153
Може ли да препоръчате добра болница за проследяване на рискова бременност?
Майчин дом

# 349
  • Мнения: 783
Аз съм много доволна от д-р Арабаджи за проследяване.Родих близнаците при нея,нямам никакви забележки-стриктна и мила. Видя проблем в 33 седмица и веднага ме хоспитализира.
За всеки лекар ще има и положителни и отрицателни коментари,няма как.За съжаление истината е,че и те се дънят по някога.Лошото е,че тези издънки могат да бъдат фатални. Безгрешен лекар няма.

# 350
  • Мнения: 24
Здравейте, предстоеше ми този месец да започна процедурата по къс протокол при Д-р Коновалова, но при прегледа на 2ри ден видя задържан фоликул и отлагаме за другия месец . Най - изненадващо разбирам, че от март тя се мести в бременност и раждане . В разговор с нея ми заяви да не се притеснявам , че ме прехвърли при колега . На 2 ти ден да съм при нея, и тогава ще ме насочи, но ме поставя в ситуация без избор . Избрах клиниката заради нея . Имали друг в такава ситуация ? При кого прехвърля ?

# 351
  • Мнения: 159
И аз съм така бях при Коновалова и много исках да остана при нея но не може. Преди два дни бях на преглед и ми каза, че се мести но ме попита при кой да ме прехвърли. Има два неуспешни опита при нея и бях се решила на трети, но няма как. Избрах Юнакова дано ми е на късмет. В клиниката винаги са казали, че работят в екип дано е така.

# 352
  • Мнения: 127
Много неприятно съм изненадана от решението на д-р Коновалова! Очаквах, че ще довърши пациентите, с които е започнала да работи...

# 353
  • Мнения: 24
Лили, какво е необходимо да направя за да се прехвърля при друг лекар ? Какво следва аз да направя и какво Д-р Коновалова.

# 354
  • Мнения: 159
Аз нищо не направих тя ме попита към кой искам да ме прехвърли и избрах Юнакова. Днес пак тя ми записа час защото коментирахме изследвания които бях пуснала. Кога трябва да отидеш на преглед пак? Можеш и ти да си запишеш следващия час за новия лекар, но ако си от София най добре отиди на място.

# 355
  • Мнения: 501
След колко време излизат резултатите от онкоцитонамазка? Мина доста време, а даже данните за изследването не ми се вкарани в системата. Благодаря ви Simple Smile

# 356
  • Мнения: 138
След колко време излизат резултатите от онкоцитонамазка? Мина доста време, а даже данните за изследването не ми се вкарани в системата. Благодаря ви Simple Smile
5 дена чаках последната, качват я чак когато е готова.

# 357
  • Мнения: 115
5-7 дни се чака за резултата от онкоцитонамазката.Вкарват данните чак когато е готова.

# 358
  • Мнения: 94
Момичета, някоя от вас да си е искала досието скоро? Направиха ми трансфер и ме пратиха по живо - по здраво да си ходя. Нямам един документ за нищо ... !?

# 359
  • Мнения: 115
И на мен нищо не ми дадоха,но сега в четвъртък ще ходим за контролна спермограма на мъжа ми и ще си искам всичко.

Общи условия

Активация на акаунт