"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 8

  • 41 412
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 223
Сумру май каза на Хюлия, че никой не я бил обичал. Тя не е за обичане.

# 121
  • Мнения: 36 791
Сумру май каза на Хюлия, че никой не я бил обичал. Тя не е за обичане.

Да, така каза....змията...То кой ли да я обича като е такава подла и долна кучка....

Притеснено ми е...подготвят сватбата....

Фериде говори по телефона със Серап....Майката на Серап е влязла в болница....
Серап иска да отложат сватбата...сигурно не може да дойде, защото мама й била в тежко състояние....

Малееееее Азра са я направили много грозна за сватбената торта..., а пък шеф готвача не хареса Дженк бил като японец...Май ще правят нови....

Сумру е заблудила и доктора...Депресията била много силна..три месеца били малко за да има подобрение....Доктора щял да направи контролен преглед и ако има подобрение ще я изпишат...

хюлия каза на Сумру, че е говорила с доктора..била добре...Сумру каза, че никога не се предавала....

Сумру видя поканата за сватбата на Дженк и Азра в чантата на хюлия...Болна ли е Сумру  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Нещо започна да ми доскучава епизода...Фризьора, съпругата му...близки на Азра - много разводняват нещата...

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 21:54 от MAMA-AN

# 122
  • Мнения: 6 604
Что это такое, сынок?
– Невеста и жених.
– "Невеста и жених"? Сынок, что с ними случилось? Это разве Господин Дженк? У Нас Господин Дженк китаец, японец? Что с глазами? Дженк-Чунг.🤣


# 123
  • Мнения: 36 791
Съкафезничката на Сумру май е взела поканата за сватбата...Сумру й предлага да й даде гримовете си, ако госпожата й даде писмото...

От поканата Сумру разбра, че днес е сватбата на Азра и Дженк, а на нея никой не й е казал...дори и Хюлия е скрила от Сумру.....

# 124
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Гадната Сумру прочете, че сватбата е днес.

# 125
  • Мнения: 36 791
Сумру иска съквартирантката й да я прикрие...жената се съгласи, но поиска една от блузите на Сумру...Жеваната й даде пари...да си имала Сумру...Предполагам какво ще си купи долната Сумру...

Азра гледа снимката на майка си и си спомня думите й - ще бъде много красива невеста...ще има хубав мъж и дом...никога да не пуска ръката му...и да не забравя усмивката....

Любимия ми танц...Дженк е супер  newsm10

Арда е много сладък - казва на баба си да доведе още едно
момиче и да каже, че й оставя наследството  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

И двамата - Дженк и Азра в най-щастливия им ден са без родителите си.... ooooh!

Честито на младоженците  married

Но тази сватба няма да е последна.....

Мерт е забравил подаръка за Азра и сигурно затова Дженк, Мелис и Мерт ще ходят някъде с колата...и ще катастрофират....



Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 23:11 от MAMA-AN

# 126
  • Мнения: 1 223
Обожавам песента на първия им танц. Чудесен избор.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 23:10 от Selin Ozkaya

# 127
  • Мнения: 36 791
Шюкрян съквартирантката на Сумру каза на сестрата, че Сумру й е дала дрехите и е отишла в градината да се разхожда....Сестрата я предупреди, ако лъже лекаря щял много да се ядоса....
Сестрата докладва на доктора, че Сумру я няма...а Шюкрян говорела несвързано....

сумру казва на Азра, че като нейна мащеха било редно да присъства на сватбата й...Азра й каза да отиде в градината при останалите гости...Сумру искала да бъде при Азра....

Доктора се обади на Хюлия, че сумру е избягала....

Да знаете, че Сумру ще се гръмне....

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 23:27 от MAMA-AN

# 128
  • Мнения: 1 223
Катастрофата не Дженк е точно като тази с баща му. Но преди на мястото на Мерт е бил Дженк, а на мястото на Дженк - баща му. Ужассс

# 129
  • Мнения: 36 791
Сега остава да обвинят Азра, че е убила вещицата Сумру.....

По-лош финал дори не съм очаквала...На какво ли се надявах... Thinking

# 130
  • Мнения: 1 223
Няма начин да не обвинят Азра и да я вкарат в затвора. Вече не знам какво да очаквам в следващия сезон освен пълно разочарование.
А причината Мерт, Мелис и Дженк да тръгнат по средата на сватбата беше повече от глупава.

# 131
  • Мнения: 6 604
Направо ни пребиха с този финал.
По-лош едва ли може да бъде.
Дженк преживя поредната катастрофа, как пък не измислиха нещо различно, а Азра я превърнаха в убийца. Цял първи сезон не й стигна да докаже, че не е меркантилна, а втория вероятно ще трява да доказва, че не е убийца. Направо чудно. Ако не беше тъжно, щеше да е смешно.
Иначе имаме нова песен, която отново е прекрасна.
Момичета, благодаря ви за компанията!
Ще си лягам, че ме чака дълъг ден, пък след превода ще коментираме повече.

Лекичка! smile3524 smile3524 smile3524

# 132
  • Мнения: 36 791
Момичета, на мен ми се стори, че Сумру умря...Вие как мислите  Thinking

Благодаря на всички които гледахме отново заедно финалния епизод за сезона  Hug

Вече забравих корейски ли беше оригиналния сериал, по който нашета филмче е римейк...но ако го излъчат турския вариант, сигурно хората няма да познаят сериала....То бива потурчване, ама чак толкова не бива....

Лека нощ момичета  Hug

# 133
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
. Добро утро, първо кафето после останалото! Успешна нова седмица момичета! Благодаря за коментарите, че аз заспах преди финала, довечера ще гледам!

# 134
  • Мнения: 36 791
Добро късно утро  Hug
Роси прекрасно начало за новия ден и седмица  Hug
Рускините коментират, че Долунай - Сумру няма да играе във втори сезон....
Снощи преди да започне епизода на шега написах, че много ще се радвам, ако Сумру се самозастреля....Преди финала вече бях убедена, че Сумру ще пострада от тази схватка...За първи път ми се случва, лош герой от турски сериал си отива неизбелен...Сумру ще си остане най-подлия и отблъскващ образ в сериала....Но пък ще получи състрадание от останалите герои и Азра ще трябва да доказва, че не е убийца.....
Тревожно ми е за катастрофата в която пострадаха Дженк, Мелис и Мерт  ooooh! Да се надяваме, че всички ще са живи и здрави  newsm10
Както снощи споделих много харесвам танца, който Дженк и Азра започнаха....Но ми се стори, че Азра не е усвоила танца и не само, че го прекъснаха, но ги даваха само от кръста на горе...Предполагам, че за втората сватба ще видим целия танц....
Серап изчезна...Не ми липсва героинята, но предполагам, че актрисата има някакъв проблем и се е наложило да отсъства от последните епизоди....
На първо четене толкова - когато излезе преведения епизод, тогава повече коментари....





Хубав ден и успешна нова седмица  Hug

Общи условия

Активация на акаунт