"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 8

  • 41 278
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 223
Добро утро!
Хубаво стана, че Сумру гушна букета, ама за Азра... Всички така шокирано я гледаха. НО дано в следващия сезон Азра да доказва, че не убийца с гордо вдигната глава, а не плачейки. Ако не беше взела оръжието нямаше да остави отпечатък, но така пък Сумру все пак щеше да я застреля. Поне с крак да го беше отдалечила. Ама нали трябва да става филм. Обичам драмите, ама тук ми идват в повечко.

# 136
  • Мнения: 3 373
Здравейте, по едно кафенце за ободряване?



Заслужена почивка.




# 137
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Ани, Селин, Цвети, здравейте всички! Направила съм следобедно кафе, време е за отдих! Благодаря за коментарите още веднъж! Не съжалявам за Серап и майка и че ги нямаше в серията! Артистката, която играе ролята на Серап ми е симпатична, нищо че ролята е гадна, но майка и ми е много противна! Значи наистина Сумру е решила да "отиде" при Джансу, защото когато караше силно колата с Мерт, каза: прости ми Джансу, идвам при теб! Га Сумру до последния си дъх е била гадна! Защо все такива жестоки сценарии правят турците!? Всички филми с лош край...

# 138
  • Мнения: 36 770
Цвети  Hug Роси  Hug вече ми е късно за кафе, но благодаря за загрижеността ви  Hug

За майката на Серап имах големи надежди, но още в първия епизод в който участва останах разочарована...Очаквах и Серап да бъде по-различна, но и там ударих на камък...Дамската част от сериала не ми се понрави, с малки изключения и мъжката.

Ето и рейтинга за снощния епизод....

# 139
  • Мнения: 3 373
Момичета, да се подсладим на празника Рамазан Байрам.


Накоя от вас гледа ли сериала Вътре, който се излъчва от снощи по БТВ? С Чаатай Улусой.
Струва ми се, че къщата на Азра и тази на майката на Сарп от "Вътре" е една и съща.

# 140
  • Мнения: 36 770
Честит празник на нашите актьори - да са живи и здрави и много щастливи в реала  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Цвети е почерпила с баклава, аз ви предлагам Кюнефе....



и шербет....



Цвети опитах се да гледам

Скрит текст:
Вътрешен човек, но ми се струва, че това не е моя сюжет...Не съм обърнала внимание на къщата на майката на Сарп - довечера ще я огледам...

# 141
  • Мнения: 3 373
Здравейте.




# 142
  • Мнения: 36 770
Цвети  Hug

Заслужена почивка след почти година снимки....

# 143
# 144
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте, Ани, Цвети! Благодаря за кафето и сладките! За филма по БиТиВи - Вътрешен човек нещо не ми допадна, гледах и от двете серии по малко. Не съм видяла дори и къщата за която пишете. Но видях, че Азра вече се е отдала на пълен релакс!

# 145
  • Мнения: 36 770
Добро утро момичета



Щастлив и усмихнат петъчен ден  Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

Цвети  Hug Роси  Hug Мимче  Hug



Зад кадър от финалния епизод за сезона....

# 146
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Ани, Мимче, Цвети здравейте! Ани благодаря за кафето! Мимче, благодаря за отговора! На всички ви желая един прекрасен ден!

# 147
  • Мнения: 3 373


https://instagram.fsof3-1.fna.fbcdn.net/vp/f2dcf73c1d090aec1309a … 3-1.fna.fbcdn.net



Амине Гюлше и Месут Озил приготвиха 16 хиляди ястия за поканени гости, както и за сираци и нуждаещи се семейства, които се нуждаеха от тях. Според Озил тази сватба не е просто сватба, която е загуба на пари, но и като се има предвид, че все още има много хора, които се нуждаят от хранителна помощ.

# 148
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Цвети, изпревари ме със снимката на Алп, ето и от мен още една Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 36 770
Добро утро и прекрасен съботен ден  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover



Цвети  Hug Роси  Hug благодаря за споделеното  Hug



Общи условия

Активация на акаунт