"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 8

  • 41 192
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 035
Здравейтее
Нещо, което ми направи впечатление в миналия епизод: Дамла да не започна да ревнува баща си от Азра? Или поне на мен така ми се стори от сцената, където той тръгваше към хотела за събитието, а Дамла и Танем вечеряха и той отиде при тях. А момичето от снимката с Дамла (от новите снимки) да е участвало в друг сериал? Много позната ми се струва! Thinking
Лека нощ! Hug

# 481
  • Мнения: 36 758
Казвам добро утро с първото кафе за деня  Coffee



Дъгичка  Hug Селин  Hug Гости  Hug ali.yor  Hug Цвети  Hug благодаря за споделеното за първия епизод за сезона  Hug
Обожавам да чета дълги постове с анализ за героите и събитията в епизодите, за което специално благодаря на Дъгичка  Hug
Както казвате изобщо не одобрявам постъпката на Дженк, но не одобрявах преди това, когато Азра също криеше от Дженк, че Сумру я изнудва. Но тогава може би от чиста женска солидарност, или симпатии към Азра повечето от вас намираха оправдания за Азра....
Бях оптимист, че новия екип ще излезе от блатото и ще ни покажат нещо ново и различно, а не да ни връщат назад...Вече не съм такъв оптимист. Отново болестта на Фериде ще събере Дженк и Азра...
Може би съм предубедена, но ще видим какво ще ни покажат довечера...може да си променя мнението  Thinking
Хубав де и до довечера  Hug



# 482
# 483
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Добро утро на всички! Ето и от мен по чаша ароматно кафе!

# 484
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 824

Както казвате изобщо не одобрявам постъпката на Дженк, но не одобрявах преди това, когато Азра също криеше от Дженк, че Сумру я изнудва. Но тогава може би от чиста женска солидарност, или симпатии към Азра повечето от вас намираха оправдания за Азра....

Лично аз смятам, че Азра беше в по-лоша позиция тогава...сама, без пари и с грижа за малко братче със специални потребности....     Дженк от друга страна има семейство, холдинг зад гърба си....Мисля, че можеше да се намери друго решение на проблема...А той пред вратите на затвора  "изхвърли" Азра от живота си....Ако беше и казал истината, мисля, че тя щеше да го разбере.....Не съм изненадана, че Азра не се върна в къщата в , която по принцип не беше желана снаха, а на  Серап и дойде дюшеш желанието на Дженк  за раздялата....
Ще се опитам да гледам серията довечера, поне началото , а след това ще разчитам на коментарите ви...

# 485
# 486
  • Мнения: 36 758
Остават още около 4 минути от озета...Ще гледа ли някой епизода  newsm78

Озета свърши....започна епизода...

# 487
  • Мнения: 6 596
Здравейте!

Ани  Hug, аз ще гледам.
Надявам се да има и други.
Но докъде ще издържа без превод, не се знае.
Но ми е много интересно.

Гости  Hug, съгласна съм с теб. Аз лично проявих толерантност към това тежко решение на Азра не просто от женска толерантност. Азра нямаше никакъв избор, тя наистина беше принудена да приеме шантажа на Сумру, защото беше съвсем сама в тази беда и това беше единствения начин да защити не само братчето си, но и Дженк. Докато той имаше избор, защото имаше много други начини, по които можеше да реагира, като се има предвид всичко, което ти си изброила. Но той, както споменах и в предишния си пост избра този път по-малко заради шантажа на Сумру и повече заради разяждащото го чувство за вина за смъртта на Мерт. Той просто не можеше да си позволи да бъде шастлив, носейки този тежък товар и раздялата ще си свърши работата и ще уталожи болката в душите им. Друг е въпроса, че можеше да не я изоставя така брутално на произвола на съдбата на вратата на затвора.

Отплеснах се, приятно гледане и безпроблемен нет!

# 488
  • Мнения: 2 630
И аз гледам, но май ще спра, тъй като нищо не разбирам. Фериде май се прави, че си е изгубила паметта и мисли,че Азра и Дженк са заедно. Приятно гледане, ще изчакам превода на рускините.

# 489
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 824
Серап пак си изля отровата върху Азра.....
Дъга, вярно е, че Дженк се чувства виновен, но изоставяйки Азра, вината му не намаля....увеличи се....

# 490
  • Мнения: 6 596
Цитат
Дъга, вярно е, че Дженк се чувства виновен, но изоставяйки Азра, вината му не намаля....увеличи се....
Абсолютно си права. Сега пък се раздира от ревност, макар че на този етап няма основание.

Пипилота  Hug, и аз нищо не отбирам, ама си фантазирам... Laughing
Не се отказвай.

Шекер тейзето май наистина се преструва, че не знае че Дженк и Азра са се разделили. И тя не е особено изобретателна, ама нейсе.

Серап дано не се прехапе, че ще се отрови. smile3511 Тая жена какво трябва да се случи, че да прояви поне грам човещина. Живее си в накакъв свой паралелен свят и е не по-малко отвратителна от такива като Серап.

Арда ме кефи, как се зарадва само като видя Азра. Има чисто сърце това момче. И не  позволява майка му да се държи зле с Азра, веднага реагира.

Дъщерята на Баръш май е тръгнала нанякъде с този розов куфар. Още в миналата серия загатаха, че има някаква тайна, а и излъга баща си че идва от чужбина, а беше в Истанбул.

# 491
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 824

Арда ме кефи, как се зарадва само като видя Азра. Има чисто сърце това момче. И не  позволява майка му да се държи зле с Азра, веднага реагира.
а как беше залитнал с наркотиците....слава богу спаси се....
не разбрах, какво стана преди рекламата, защото ставах , напред назад....нали утре рано пътувам....Азра в конака ли се връща последно...

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 22:28 от gostenka68

# 492
  • Мнения: 3 373
Дженк получи документите за развод с Азра.



Сигурно ще пуснат фраг.
И Дженк подписа документа, явно ще се разведат.

💥 Първият фрагмент към 46-та серия на „Не  пускай ръката ми“ на турски език
https://youtu.be/NXZzsc5k7LE

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 00:28 от Цвети &

# 493
  • Мнения: 36 758
И Дженк подписа документа за развода...Стори ми се, че Азра се беше отказала или греша.... Thinking

И аз мислех, че Фериде играе игрички, все едно не знае, че Дженк и Азра са разделени, ама като започна да говори за Мерт...се изненадах... Thinking

Да видим с каква мисия Баръш отиде при Сумру...Дано да е умен мъж, ама тази змия може да му вземе акъла  Grinning

Имаше много диалози, така, че ще чакаме руския превод....

Превод на репликите от фрагмана...

Цитат
Перевод:✍
Это наша с Дженком проблема.
Для того, чтобы построить новую жизнь, надо сначала стереть прошлую.
Я всегда рядом с тобой.
В этот раз будет проще начать с нуля.
Азра вернулась.
Она в Стамбуле.
Как?
Дженк?
Прошу помоги мне. Пожалуйста.
Что мама здесь делала?
Ради бабушки пришла.
Попросила меня вернуться в особняк и делать вид будто мы не завершаем наш брак.
Смотри, я подписал документы. Мы разводимся.
Ты что здесь делаешь?
Мир тесен.
Кто знает кого они отправят в качестве руководителя!

#ElimiBırakma с новым эпизодом 22 сентября 2019 в 20.00 #TRT1

# 494

Общи условия

Активация на акаунт