"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 8

  • 41 110
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета
И двамата подписаха молбата за развод, но ще се стигне ли до там?


https://www.youtube.com/watch?v=NXZzsc5k7LE
Дано Сумру си намери най после майстора...
Успешна учебна година на учители и ученици...

# 496
  • Мнения: 3 372
Рейтинг за 15 септември 2019 г.

💥45 серия:
Тотал: 3,31 (+ 0,21 ) 6 място
АВ: 2,96 (+ 0,58) 6 място
АВС1: 3,41 (+ 0,67) 5 меято

💥44 серия:
Тотал: 3,1 (-0,35) 4 място
АВ: 2,38 (-1,26 ) 6 място
АВС1: 2.74 (-0,32) 5 място

💥43 серия:
Тотал: 3, 36
АВ: 3,64
АВС1: 3,06

#ElimiBirakma 🙌
#45bölüm💥;



По данни от рейтинга на #Somera вчера най-обсъжданите предавания са:



«Не пускай ръката ми» 46 серия. Фраг №1. Руско озвучаване

https://vk.com/video-46308288_456241897

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 15:22 от Цвети &

# 497
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Мерт след мюзикъла "Алиса" снощи закъснях заради работата, затова не се включих в темата. Честит празник на всички учители и ученици, бъдете здрави!

# 498
  • Мнения: 1 223
Здравейте и от мен!
Едва сега влизам в темата. Изчетох Ви и докато гледам снощния епизод ще коментирам, защото снощи инах ангажимент.
Едва ли ще се сдобрят толкова бързо Азра и Дженк, но аз съм на едно по-странно мнение. Ако ще се развеждат, нека го правят. То е ясно, че ще се сдобрят. Но нека щом имат сватба поне да завърши щастливо, защото сватбата, която мина с какво ще я свързват?? Със смъртта на Мерт и всичко ужасно.
Азра и на мен в този сезон ми прави по-голямо впечатление. В миналия епизод не забелязах голямата промяна, но в този направо се вижда. Плаче, но не целия свят да разбира, че е съсипана, а се опитва да изглежда силна.
Дженк се разочарова и натъжи от молбата за развод, но той заговори за това още, когато Азра излезе от затвора. А и това, че започна да ревнува Азра от Баръш... Ние се надяваме на Баръш и Серап, а Дженк си мисли далеч други неща. Само дето Баръш би могъл да е баща на Азра, или брат както той казва.
Но пък в този сезон Дженк добре се е научил да рони сълзи.
Азра доста рязко изтърси за развода на Шекер тейзето. Имайки се на предвид, че на Фериде й прилошава от всичко, защото все пак не е в отлично здраве. И започна да се обвинява, че е виновна за състоянието на Фериде. Серап както винаги нападна Азра. Но Арда просто е страхотен. Толкова се зарадва като видя Азра. Без много въпроси и глупости. Прегърна си я. Мелис също с времето стана добра. Не знам изобщо тия деца Серап ли ги е раждала.
И аз реших, че Фериде хитрува в болницата, за да сдобри Азра и Дженк, но след като и за Мерт говори, явно наистина не помни.
Не разбрах съвсем какъв е проблема с Дамла. Заговори май за майка си. 🤔 Но познахме. Ето че се запозна с Арда в университета.
Като цяло хубав епизод. А Танем успокоява напрежението.
И за финал... Сцените с Хюлия, Серап и Сумру ги прескачах.
Сори, че така разбъркано съм писала. Лек ден!

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 14:27 от Selin Ozkaya

# 499
# 500
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Видяхме прекрасната Азра, ето  и Дженк!

# 501
  • Мнения: 1 223
Втори фрагман за еп. 46


Първия фраг ми хареса повече. Сумру пак ще замисля нещо.

# 502
  • София
  • Мнения: 329
Момичета, кажете ми къде да гледам втори сезон от Германия? Първият го гледах в www.nu6i-bg-net.com. Периодично търся втория сезон из нета, но не го намирам. Моля ви помагайте. Simple Smile

# 503
  • Мнения: 3 372
Момичета, кажете ми къде да гледам втори сезон от Германия? Първият го гледах в www.nu6i-bg-net.com. Периодично търся втория сезон из нета, но не го намирам. Моля ви помагайте. Simple Smile
анабел, все още няма преведени 44 и 45 епизоди на български език.

Не пускай ръката ми еп.45 Руски суб.
https://www.vbox7.com/play:f6209ca244


Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 00:48 от Цвети &

# 504
  • Мнения: 6
Някой знае ли кога ще има бг превод на втори сезон

# 505
  • Мнения: 2 592
Привет! Hug Изгледах епизода. Хареса ми, но имам чувството,че гледам друг сериал. Половината персонажи ги няма, а останалите не можеш ги позна. Само трите вещици са си същите. Най вече Сумру, така белосана направо тръпки да те побият. Joy Joy Joy Къде остана лудия Дженк, който задължително щеше да разбие физиономията на Баръш, преди да разбере, че той всъщност и е като баща. Азра също е различна, но това е разбираемо. В очите на двамата има такава мъка, че не знам как никой не я вижда, освен помощника на Дженк. Макар че, е възможно да е истинска загубата на паметта на Фериде, аз все още се надявам ,че се преструва за да ги събере.Но явно няма да е така лесно, тепърва сезона започва, също и интригите и ходенето по мъките.

# 506
  • Мнения: 1 035
Здравейте момичета, не съм писала от няколко дни в темата, но чак сега успях да изгледам епизода. Хареса ми, но имаше и ненужни моменти- такива са ми моментите със Сумру и Хюлия... директно ги прескачам.
Азра и Дженк все още се обичат, но и двамата отричат, въпреки че им е трудно. Например, когато разговора им при първата им среща започна със:,, -Тук си. -И ти си тук. - Толкова те търсих. - Толкова исках да ме намериш." И завърши със : -И без това и аз заради развода те търсех толкова време". След това прегръдката в болницата, при която и двамата забравиха за егото си. Но после- ревност от странна на Дженк, който обаче пред Азра се държи все едно, че не му пука за нея. На мен обаче не знам защо ми харесаха сцените, в които я ревнуваше от Баръш. Grinning
Според мен Фериде не се преструва- ако се преструваше нямаше да намесва Мерт постоянно, защото щеше да знае колко я боли всеки път щом чуе името ми. Май ѝ казаха, че са го изпратили в училище във Виено при Мелис.
И разбирам, че тя много обича Азра, но трябваше да разбере, че имението само ѝ напомня за миналото- пълните с любов дни и прекарани с малкото ѝ братче.
Сумру и тя- въпреки всичко вече е успяла и щастлива, но не дай си боже и Азра да разбере що е то щастие.
 За бягството на Дамла разбрах, че май е избягала, защото е приета да учи в университета, в който майка ѝ е учила/ преподавала (не съм сигурна), но смята, че баща ѝ няма да ѝ разреши, защото майка ѝ ги е изоставила (явно ще разберем по-нататък защо).
 А Арда и Дамла ми бяха много сладки, явно мечтата ни ще се сбъдне Grinning Между Серап и Азра май почват да се топят ледовете, но ще видим... Ами май е това, ако не съм изпуснала нещо.

# 507
# 508
  • Мнения: 36 750
Добро утро момичета  Hug



Скрит текст:
Тази седмица имам много ангажименти - правя организация за брането на гроздете, а в неделя няма да мога да гледам епизода, защото ще бъде гроздобера...

Не съм гледала преведения епизод, но благодарение на споделеното разбрах за какво става въпрос.
Много се колебая, Фериде загуби ли си паметта, или това е поредната хитрост... Thinking Но не мога да разбера, ако всичко с паметта й е наред, защо толкова упорито подхващаше въпроса за Мерт.... Thinking Нищо в турските сериали не е случайно...Може би така искаше да изправи Дженк и Азра пред реала и да преодолеят тази болка...Макар, че не знам как става това.... Thinking



Хубав ден  Hug

Допълвам поста с новите снимки и озета за 46 епизод...

















Мамашите коментират, че медицинската сестра, която ще се грижи за Фериде ще се влюби в Дженк....

Цитат
Краткое содержание 46 серии "Не отпускай мою руку"

Азра и Дженк разводятся?

Азра решается прийти в Стамбул. Она нашла смелость встретится со всеми проблемами.Развод с Дженком и другиепроблемы она оставляет в прошлом.Но дела пойдут не так как она думает.Азра которая осталась между совестью и новой жизнью,что она выберет?
Дженк вынужден не только защищать Азру, но и присматривать за здоровьем бабушки. Решение которая примет Азра, как же повлияет на Дженка?
Сумру которая построила себе новую жизнь, наслаждается им. Но только она не в курсе какая беда ждет ее. И Сумру вынуждена принять решение. Уйдет ли Сумру или останется бороться?

#ElimiBırakma #НеОтпускайМоюРуку #AzCen #AlinaBoz #AlpNavruz

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 13:48 от MAMA-AN

# 509
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Добро утро, от мен и Алп! Ани благодаря за кафето и оцета! На всички благодаря за споделеното!

Общи условия

Активация на акаунт