🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💖тема 85, финал на сезон 7

  • 26 176
  • 726
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 486
Егати цирка! 😂😂😂

# 91
  • русе
  • Мнения: 1 317
Това беше най-голямата простотия на Пепито😡

# 92
  • Мнения: X
Оооооо, не мога, тези не са в час. Да се смееш ли, да плачеш ли на простотиите им Joy На сватбата клатят линейката JoyJoyJoy

Добре бе, кой ги мисли тези неща?

# 93
  • Мнения: 9 374
Майкооооооо! Как разклатиха новия сексмобил! JoyJoy
Хахахахах припадам, ей! Joy Бива ли такова нещо сега? Е, и такава сватба вече си имаме. Grinning

Табаков набързо отказа Огнянова да танцува с него. Жалко, тя тъкмо да го похвали, че не е дърво и той се изказа. Grinning

# 94
  • Мнения: X
Зорница реагира интересно на коментарите на Табаков за "бившия" Марио. Чудя се дали ще има продължение от нейна страна.

# 95
  • Мнения: 1 560
Пъъълен цирк 😂 Зорница дали ще каже?

# 96
  • Мнения: 4 936
Я, Табаков без кърпа. Grinning
едвам го познах Simple Smile

# 97
  • Мнения: 9 374
Това си мислех и аз. В тая ситуация не знам кое е най-правилно, ама май по-добре да каже, че ако си мълчи ще ядоса Галя двойно повече.
Зорница беше с поглед тип "гледам и не вярвам на очите си". Joy

# 98
  • София
  • Мнения: 27 212
Масово не познахме за сватбата, но то по-добре някой да я беше провалил.
Все си мислех, че Апостолова отдавна е стигнала дъното, но явно е неуморна и продължава да дълбае надолу и надолу.

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 99
  • Мнения: 9 624
Не знам кое повече ме шокира - че се ожениха или че Пешо и Поли се овършаха на връх сватбата му с Галя Joy
А Петре няма топки, никакви!!!
Галя е на кирка пияна.

# 100
  • Мнения: 9 374
Без малко да й каже. Надявах се. Галя няма да е по-щастлива така. Като научи, а тя ще научи, не ми се мисли.

# 101
  • Мнения: X
Галя сигурно ще научи във финалния епизод за сезона.
Вече не мога да се ядосвам на простотиите, които измислят в сериала, смешно е

# 102
  • Мнения: 1 560
Ох ужас, сега ще се развеждат. То даже не пародия, ами не знам какво стана вече.

# 103
  • Мнения: 12 406
В началото на сезона Емил и Диана спореха чий персонаж е най-безобразен. Зорница и срещу Пешо да тича, не може да го стигне.
А с този епизод просто стигнаха до върха на човешката низост. Просто ми се повдига.

# 104
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Този епизод сравнително ми хареса, заради новите ми любимци. Тасев и Мирослава са ми много много сладки. Няма го напрежението от това да е тайно влюбен във Вяра, а тя да нехае, или да е тайно влюбен в мутренска съпруга. Еми много по-добре е. Радват ме Simple Smile

Сватбата. Забавна беше. Надявах се Галя да каже "не", после да прекъсне ритуала, но уви. После очаквах с нетърпение държейки реч да си изкаже болката и да развали брака. Ралица много добре ги играе сълзите. Стана ми мъчно за нея. Как обича това мекотело бе. Дано си разтрогнат брака, дано, дано, дано.

И аз не познах Табаков. Едва после се вгледах. Всъщност той не каза нищо, което не сме чели и чували по други филми. Тези реплики са си клише. Зорница реагира така, защото Марио не е глупак, не и страхливец. И е само на един телефон разстояние. Хайде бе, Зорница, обади се!

Общи условия

Активация на акаунт