Молив от латекс може ли да се махне без пребоядисване?

  • 7 838
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
 Никол, Мистър Пропър му викаме ние тук. В Америка си е Мистър Клийн  Crazy

За рисуването по стената не знам, но дамаската на дивана ни е цялата в химикал. Даже не се и впечатлих. А той се старае да я допълва редовно, щото с времето, от търкането, химикалът се изтрива. И Габ го допълва старателно  Joy

То е ясно, че като мине периода ще трябва да се прави ремонт  Crazy

# 16
  • Мнения: 2 922
С гума   Peace

# 17
  • Мнения: 1 409
Опитай с Меглио,това е много як препарат и мисля ,че ще ти помогне.Моя приятелка с него успява да се справи с художествените шедьоври на децата си.
Успех
Между другото да използвам момента да те похваля имаш невероятно чаровно дете,да ти е живо и здраво.

# 18
  • Мнения: 486
Да, продуктите на Mr. Clean в България се продават с марката Мистър Пропър. Такива гъби обаче правят доста фирми, а съм виждала и китайски куче-марка, които вършат същата работа. Ето още малко картинки, може би в България има някои от тези:



# 19
  • Мнения: 46 518
Ellie, къде си ги виждала тези неща, дали ги има в Метро или Била? Само марката Меглио, което berni препоръчва съм срещала ...

БУБА, явно си въдим малки художничета  Laughing

... Между другото да използвам момента да те похваля имаш невероятно чаровно дете,да ти е живо и здраво.

 Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Никол, гъбите които показва Ellie ги има и тук. Те наистина са магически  Grinning. Водят ги специално за почистване на стени. В Метро има на Scotch Brite/2 бр в пакет/ . Купувала съм такива и израелски на бройка.

# 21
  • Мнения: 3 164
Никол, пробвай и с абразивен препарат Бинго и с острата страна на гъбата.Успех!

# 22
  • Мнения: 46 518
Благодаря ви, момичета, мисля да пробвам първо с Scotch Brite и ако не помогне започвам останалите изброени  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 520
Никол, питаш  кога спират. Моето диване сега е на 2 и 8 мес. , и преди месец месец и половина му мина тая страст. Изрисува всичко до метър височина.

И сега ремонтирахме, хем сменихме и фасона.

Друго решение аз не намерих. А и не търсих много, защото исках да пребоядисаме. А моето рисуваше с какво ли не - молив, пастел, химикал, тебешир.

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Никол, ето този шедьовър тук http://alexa-enigma.tripod.com/for_all/index.album?i=1&s=1
го изчистих с грубата страна на гъбата и абразивния препарат ROLI. Падна яко търкане, но поне се отстрани.

Еееееее, неееее как си могла?
Това е страхотно, никога не бих го изтрила..........честно

# 25
  • Мнения: 46 518
... Изрисува всичко до метър височина ...


Благодаря за успокоението  Joy

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Значи аз се разминах леко - изрисуваният мокет бе заменен с нов.  Joy
След което се роди Василена. Не знам - да чакам ли включване newsm78

# 27
  • Мнения: 5 713
Между другото, отстрани погледнато изрисуваното е много яко. Сериозно, много ми хареса.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Между другото, отстрани погледнато изрисуваното е много яко. Сериозно, много ми хареса.

Да, и на мен ми хареса. Но явно мястото не е било предвидено за пано Joy

# 29
  • Мнения: 352
alexas искаш да кажеш че това нещо е нарисувано от детето ти?На колко години е ?Трябва да е доста голямо.

Общи условия

Активация на акаунт