След ден, два, три- ЮЛСКОТО си бебе ще гушкаш ти!

  • 15 494
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Талцида е добър, и на мен ми помагаше!
Наде, поздравления отново , мила!!!  bouquet  bouquet  bouquet
 Наистина кой ще оформя темите? Май беше Пърли? Хей,Пърли,нали не си се отказала???
  Ние ядем и ще се опитваме да уригваме, а после да спим!
 Лека вечер на неспящите!

# 16
  • Мнения: 1 440
Добро утро, момичета! Нов ден, нов късмет... На всички пожелавам леко бременеене или раждане днес!
Аз нещо не можах да спя и от 4:30 съм будна, не знам вече какво ме гони, но след малко отивам да си пусна седмичните изследвания. До после  Hug

# 17
  • Мнения: 1 341
Здравейте,в новата ни темичка!Нека я запълним с новини за здрави и послушни бебоци  baby_neutral
Наде   bouquet
Рени,Диди,хайде милички вие сте на ред.И днес ще ви стискам палци,и дано този път да не е напразно,а да се похвалите с бебчета  baby_neutral
 newsm59 Звънче,пожелавам ти в най-скоро време да се радваш на най-прекрасното бебче!
Равиа,вие как се храните?На поискване,или на 3 часа?И още нещо исках да те питам.....ноооо....забравих какво  smile3555 А,да сетих се.....на колко дни бяхте,когато направихте първата разходка?  1stroller
Лек ден,момичета.И на запътилите се към родилното-леко и бързо раждане!

# 18
  • София
  • Мнения: 9 979
Мили юлски мами, имате още едно момченце в отбора. Мама welldone и таткото си имат малък юнак Александър. Родил се е на 4 юли някъде около 18:30. Тежи 3350 и е висок 48 см. Да расте силен и голям, да бъде радостта на мама и гордостта на татко!

# 19
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТО НА МАМА WELLDONE!!! ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯТ ЮНАК!!!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
Честито на мама welldone!!!!Да са живи и здрави и много щастливи!
Честит рожден ден на Звънче!Всичко най- най-!!!И едно хубаво бебче!
Как сте мами?Аз не можах да спя цяла нощ от болки в кокалите на таза!Не мога да се обърна!!Пък и бебо си кротува цяла нощ и се стреснах малко,ама пих кафенце и веднага се разшава марзеливооооооооо!!!  :flutter

# 21
  • Мнения: 123
Здравейте в новата тема ! Да я напълним с бебета вече Simple Smile
Наде, поздравления за оформлението Simple Smile
Звънче, честит рожден ден !
На всички родили мами  - честито и да се радват на малките душички.
Ние днес бяхме на ултразвуковия преглед към училището в "Света София" - пак сме момчета, няма изненади, но сме доста големи  -2800 и 3000  -доста килограмчета за близанци, но да са живи и здрави. 
Стискам палци на всички мами, които ще раждат днес или утре.
Аз продължавам да чакам без нито една болезнена  контракция до сега

# 22
  • Мнения: 56
Здравейте, аз вчера докато реша да пиша и вие сте почнали нова тема.

Честито на Талия, Максин, НАН и welldone! Да са им здрави и послушни бебчетата и много, много да ги радват!
baloni baloni baloni baloni

Стискам палци на мамите, които ще раждат днес.

Звънче, Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, щастие и радост с най-сладкото бебче на света! newsm59

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 858
здравейте мамита!вчера не си бях вкъщи и днес направо ми се взе ъкъла докато изчета всичко #Crazyдано да не испусна да честитя на някой.
Честити рожби на NAN,MAXIN и WELLDONE.да са здрави и много послушни
 smile3504 smile3504 smile3504
Честито на Вера за изпита  bouquet
 newsm59на Звънче,да си гушка скоро малкото вързопче
Добре дошла мама Кети.да сте много здравички
стискам палци на всички които ще раждат днес fingerscrossedдано всичко да мине леко и безпроблемнно
Гледам че Ренито я няма newsm78дано всичко е наред при нея и скоро да имаме новина
Fiona,а ти как си?
момичета аз имах гъби и си слагах Полижинакс,но ми свършиха преди една седмица а имам още време до термина.да не се завъдят пак newsm78с татито не правим туй-онуй/макар че имам голям мерак/ама знам ли?вие какво ще кажете?
аз отивам пак да прочета това коета бях изтървала ,че ще ми е кофти ако не съм честитила на някой
до после  bouquet

# 24
  • Мнения: 326
Здравейте

Първо искам да честитя на новообебилите се мами( не помня на кои точно честитих затова)  Честито на мама WellDone, Talia, Maksim и Nan. Пожелавам ви цялото щастие на света да бъде за вас и вашите малки съкровища. Много да си ги обичкате и ре да ви радват.  smile3525 newsm68 newsm68

Честит Рожден Ден на Звънче.  newsm59 Дано много скоро гушнеш своето малко съкровище.

Pipi аз в Торакс си ходя на консултация още от самото начало, но няма никакъв проблем да отидеш да те прегледат и да се оговориш за раждане там, независимо от това дали е нормално или не. Ако те интересува мога да ти пиша за цените и условията.

Delfinche относно киселините при мен са тежък случай, не ми помага нито Талцид нито сода нито каквото и друго лекарство да вземам. Надявам се че като родя ще се оправят нещата. Благодаря все пак Simple Smile много сте мили.

Аз днес да ви се оплача налегнала ме е ужасна депресия. Събудих се унила и като си видях корема се разплаках. Толкова много искам вече да раждам че  smile3516 smile3511. Дано през деня се оправя, но за сега ми е депресирано. Довечера съм на преглед дано ме зарадва доктора с по рано раждане.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 363
здравейте момичета!
най-после и ние с моя Марти се прибрахме у дома от болницата. благодаря ви за поздравите в съседната тема, нямах възможност досега да отговарям.
моят Марти започна живота си много тежко - роди се 20 дни предсрочно, с тежка пневмония и пневмоторакс. беше на апаратно дишане 7 дни, в кувьоз 10 дни. малката ми душичка се бори юнашки и с помощта на неонатолозите от МД-София, сега се гледаме щастливи у дома (и много уплашени, все още!).

ето линк към негова снимка, сложете я при другите снимки на новородени бебета в темичката, моля.
http://www.bgphoto.net/photos/2280/o632877420862343750.jpg

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 858
JAM,много ти е сладка малката душица.дано да нямате повече проблеми и да се гледате спокойно вкъщи  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 481
Честито Welldone!Да ви е жив и здрав бебчо!

  bouquetЧестит рожден ден Звънче!Много здраве,щастие и ендо прекрасно подаръче ти желаем всички  ylinfant

Хайде мамите казвайте вижте колко въпроси ви задаваме!С какво къпете бебетата,с какво ги мажете,кога е/ще е  първата разходка,давате ли вода? newsm78
Кой къпе бебето? newsm78

Синеочка много си финна в роклята на изписването,как я избра и аз искам нещо да взема по официално, но незнам дали ще ми стои, откъде да знам колко ще спадне корема? newsm78

Момичета на мен ми изписаха полижинакс да слагам, а само преди 3 дена бях свършила клотримазола,сега слагам тези поли... и не знам !То като ги свърша пак може да няма ефект Rolling Eyes А и нещо ме съмняват самите глобулки в срок са да 2007 но са едни такова меки жилави едвам ги пъхам с триста зора,да не са нещо стари,не трябва ли да НЕ са меки?Седят като кухи и като я натисна глобулката и се сплесква! newsm78 Rolling Eyes

Рени хайде днес дано се включиш с радостна новина вече!
И мамите на които им мина термина какво чакат!ААААААА

И ман ме боли таза,кокалите по-точно отстрани,нещо схванала ли съм се незнам,или се разтяга!?

JAM Дано всичко вече е наред и се радвате заедно на много здраве и щастие!Поздрави!
Е хайде до после! Joy Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Здравейте и от мен!
Честито на нововобебилите се мами.
На мама Jam, Sineo4кa i Keti казвам добре дошли и им пожелавам много сладки мигове у дома с малките бонбончета.
Jam браво на малкия юнак Марти. Моя големия син също беше в кувьоз цели 30 дни и знам какво си преживяла, но знам, че от мига в който се  гушнете и се приберете в къщи и всичко се забравя. Пожелавам му щастливо детство! newsm51 baloni
А на Звънче  bdbaloni и скоро да си направи най-хубавия подарък.
Момичета и моя бебо от 2-3 дни много се укроти. По-рядко го усещам да мърда, но го отдавам на това, че му е вече тясно. Вашите бебки как са?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Eli83,не се притеснявай.такива са глобулите меки и като кухи стоят.аз си слагах 12 и също се притеснявах като теб защото си мислех че трябва да са плътни или твърди незнам как да се изразя.питах и ми казаха че така трябва да са.така че още един път не се тревожи.незнам дали обясних както трябва newsm78

Общи условия

Активация на акаунт