СЕДМИ КЛАС. Ако някой си мисли, че туй е филм, той с ученик тийн не е бил

  • 36 891
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 446
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм писала, но чета всичко без пропуски, много сте ми полезни Kissing Heart
При вас раздадоха ли талончетата за вход в системата или още е рано?
Моят син е доста разсеян, все го питам за това и казва, че не са им давали нищо още.
Споменът ми от родителската среща е, че трябваше да им ги дадат до 10.05, но може и да бъркам...

# 661
  • Мнения: 21 455
Предоставя на всеки ученик служебна бележка по образец от Приложение 2 с генериран входящ номер с информация за мястото и залата за полагане на изпитите от НВО, генерирана от програмния продукт – в срок до 10 юни 2019 г.

# 662
  • Мнения: 446
Благодаря! Сбъркала съм месеца Confused

# 663
  • София
  • Мнения: 6 094
Някой има ли резултати от ПИ БЕЛ на Междучасие?

# 664
  • Мнения: 1 812
Някой има ли резултати от ПИ БЕЛ на Междучасие?
Аз очаквам в неделя на курса да и кажат на моята хубавица резултата.

# 665
  • Мнения: 81
Момичета и двата вида карти ги взех от първия срещнат Буктрейдинг.

# 666
  • София
  • Мнения: 1 535
СМГ учители са качили съобщение, че ще публикуват резултатите от ПИ БЕЛ от 19.05. на 7.06. Много дългооо...
А Междучасие трябва този уикенд да им ги дадат, но мейли със статистиката кога ли ще пратят? За съжаление набора днес си пропусна школата заради квалификации за мат.състезание. Последните 3 дни живее с тази идея и хич и не се сеща за НВО. Но поне каза, че ще отиде в неделя- учителя им разрешава понякога така да си вземат заниманието. Отказвам вече да се притеснявам 😀

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 188
Здравейте,
Дали някой би могъл да публикува или да ми изпрати на лични пробния от Бултест по МАТ от 19 май. Иска ми се да видя тази задача с конуса. Много ще съм ви благодарна. Накрая вече всички се изморихме - родители, деца и всички около тях.

# 668
  • София
  • Мнения: 532
ПИ по математика на Бултест Стандарт от 19.05.2019г.
Скрит текст:











Ето го. Можете да също търсите в темата, като изберете "Отпечатай" от трите точки:

# 669
  • София
  • Мнения: 190
Предоставя на всеки ученик служебна бележка по образец от Приложение 2 с генериран входящ номер с информация за мястото и залата за полагане на изпитите от НВО, генерирана от програмния продукт – в срок до 10 юни 2019 г.
Тогава кога и как става  подаването на заявление за HBO по чужд език, което според датите трябва да е 3-5 юни както го разбирам? Мислех, че по тия служебни бележки го попълваме в системата. Очертава се да е единствен желаещ за НВО по чужд език в училището. На родителската среща споменаха, че 'може би няма тогава да правят само за него матура по език'. Това означава ли, че все пак може да се яви и ще го разпределят в друго училище или ще 'пропусне'?

# 670
  • Мнения: 21 455
Заявлението за явяване на НВО по чужд език се подава в училището, в което учи ученикът. Пак от заповедта за организация на дейностите.
3.(Директорът) Организира и контролира събирането на заявленията на учениците за полагане на изпити за проверка на способностите в срок от 03 до 05 юни 2019 г., както и заявленията на учениците, които желаят да се явят на изпит от НВО по чужд език. Заявленията на учениците се регистрират в дневника за входяща кореспонденция на училището, като към заявлението за полагане на изпит за проверка на способностите по физическо възпитание и спорт задължително се прилага копие на застрахователна полица „Злополука“ за дните на изпита, което е неразделна част от съответното заявление.

И прясно от РУО - София-град.
ДО ДИРЕКТОРИТЕ НА СТОЛИЧНИТЕ УЧИЛИЩА, ПРОВЕЖДАЩИ ОБУЧЕНИЕ В VII КЛАС

УВАЖАЕМА ГОСПОЖО/ УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН ДИРЕКТОР,

Във връзка с организация на дейностите по приемане на ученици в VIII клас в неспециализираните училища на места по държавен план-прием за учебната 2019/2020 година, съгласно чл. 54, ал. 3 от Наредба № 10/01.09.2016 г. за организация на дейностите в училищното образование по приемането на ученици след завършен VII клас за учебната 2019/2020 година, Ви информирам, че от 03.06.2019 г. до 05.06.2019 г. се приемат заявления за полагане на изпити за проверка на способностите (изобразително изкуство, музика и физическо възпитание и спорт,, като за последния се прилага застрахователна полица за дните на изпита) от учениците от Вашето училище.
В същия срок следва да приемете и заявленията за изпит от НВО по чужд език.
Заявленията се приемат с входящ номер в училището, в което се обучава ученикът в VII клас от 03.06.2019 г. до 05.06.2019 г.
Постъпилите от учениците заявления за полагане на изпит за проверка на способностите и заявленията на учениците, които желаят да се явят на изпит от НВО по чужд език се предават в деловодството на РУО – София-град с опис, приложение към придружително писмо от 03.06.2019 г. до 05.06.2019 г. от 15:00 до 17.00 часа и на 06.06.2019 г. от 9:00 до 10:00 часа.
Учениците не внасят такса за явяване на изпитите за проверка на способностите.



 ВАРНА - училища-центрове, в които ще се приемат документи на ученици, завършили VII клас (основно образование), за участие в първи и трети етап на класиране в VIII клас за учебната 2019/2020 година

 

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 17:58 от 𝕯𝖚𝖉𝖊𝕭𝖆

# 671
  • София
  • Мнения: 11 708
Честит празник на милите ни деца!  bigdance2
Да са здрави,щастливи и да запазят детското в себе си!

Бих искала да попитам,дали някой има последния пробен изпит по БЕЛ от Бултест?
Ще бъда благодарна,ако го пусне.

# 672
  • Мнения: 21 455
Не знам коя е била последната дата, но в темата има един.
Благодаря на всички, които качват ПИ.
Може ли някой да сподели ПИ БЕЛ на Бултест от 12 май?
Заповядай, макар и със закъснение:

Скрит текст:








# 673
  • София
  • Мнения: 1 055


И нека всички деца бъдат приети на първо класиране по първо желание Kissing Smiling Eyes

# 674
  • София
  • Мнения: 11 708
Дидева благодаря! Peace

Общи условия

Активация на акаунт