разбрах, че ме е лъгал

  • 6 954
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
 Ако мислиш, че съмнението ще те напусне и ще повярваш на обясненията му, ОК. Аз лично ако попадна на такова нещо не бих го забравила с лека ръка, или да приема какви да е обяснения. Моят мъж не ми дава никакви поводи за съмнение и пак си имам едно на ум, камо ли да намеря нещо....

Аз никога не ровя в телефона му, или в нещата му. Той прави (тоест не рови) същото по мой адрес  Peace

# 16
  • Мнения: 215
незнам дано но все си крие телефоните, все нищо не казва, за четвъртък каза че отива до майка си, но ... иначе мислех че нещата при нас са идеални - ooooh!

Без коментар...явно няма какво да крие. Дано са само в началото и са спряли до кафето. Щом има какво да крие и за какво да лъже е излишно да те успокояваме , че няма нищо, но хубавото е, че най-вероятно е временно явление. Споко   bouquet

# 17
Дано наистина да не е нещо сериозно, той да успее отново да спечели доверието ти и да продължите напред.  Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 54
И,все пак бъди нащрек.Мисля си,ами ако имаше нещо между тях,нали щеше,да изтрие съобщенията newsm78

# 19
  • Мнения: 1 305
Гадно е да седиш и да се измъчваш, а може да няма  нищо
Помисли и виж как се държи и тогава реши
Но в едно семейство имали съмнение е гадно

# 20
  • Монреал
  • Мнения: 84
Ееее, хайде малко повече доверие де! Ти все пак си го познаваш мъжлето, прецени си - досега лъгал ли те е за нещо важно, изневерявал ли е и т.н. Няма по-досадно нещо за един човек от ограничаване и необоснована ревност, така че ако нямаш вътрешното усещане, че нещо не е наред - недей да си тормозиш мъжа  Stop Ревнувай с мярка, поговори с него и бъди по-уверена в любовта ви  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 614
Скоро ми се случи нещо подобно, след дълги обеснения аз му повярвах, но му казах че не му вярвам и че даже и да е прав грешката му е че е дал повод за съмнение.

# 22
  • Мнения: 755
Помисли добре пак , да не търсиш под вола теле! Говори отново с него , но изчакай няколко дни да се уталожат нещата , обясни тогава онова с доверието и пр. Laughing Моят съвет не се шашкай и самонавивай мисли трезво , само тогава ще проумееш за какво точно иде реч! Peace

# 23
  • Мнения: 843
Както казаха, симпатичните ми дами   - по- горе,Да не се дебнем.. че да не се... ,не ,че и аз не съм го правила.., но,освен питанки и горчилки?!
         Особено , ако човекът има куп клиенти /пациенти?
  И квоо  -  да си съсипя душата, дали ме лъже или неSimple Smileи дали да го дебна или не.  иИкога и защо.  Ами като започна работа... оле4ее       и  бла. бла. бла- бла- 
Аз правя   каквото трябва..., а , да става каквото ще..,ще се справя и сама. Ама не искам! и затова не ровя. поне не редовноSimple Smile) Joy

# 24
  • Мнения: 1 761


 Не се ядосвай за неща,които не са потвърдени.Мъж,който редовно изневерява не би позволил жена му да разбере,още повече по този начин.
 Понякога се питам,жените,които се ровят в телефоните и по джобовете на мъжете си,какво всъщност очакват да намерят?
 Има дни,в които трябва да изпиеш едно кафе с  колега или познат,за да разбереш колко по-интересен и добър събеседник може да е човекът,до когото заспиваш.

# 25
  • Мнения: 42
 Солидарна съм с Найка. По-добре повече нищо не питай, колкото повече разпитваш толкова по-зле. Успокой се и изчакай нещата сами ще се подредят. Ако нещо трябва да се случи - ще се случи. Не се трови не си сигурна дали нещо се е случило - ако говориш с него за това колко процента ще си признаят и ще си кажат. Запази спокойствие и наблюдавай нещата. Ти си го познаваш и знаеш какъв е. Даже и да ровиш в нещата му поне не си признавай, защото никой това не го обича.

# 26
  • Мнения: 5 475
Помисли добре пак , да не търсиш под вола теле!

И не се поддавай на моментни решения...запази спокойствие,времето е най-добрия съветник!  Peace

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Затова никога не ровя в телефона на мъжо  Mr. Green Не се знае какво ще открия там. Имай му малко повече доверие и не се вманиачавай. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 272
Помисли добре пак , да не търсиш под вола теле!

И не се поддавай на моментни решения...запази спокойствие,времето е най-добрия съветник!  Peace

Peace И според мен е по-добре да изчакаш но от опит знам че колкото повече мислиш повече се самонавиваш

# 29
  • Мнения: 1 492
Приеми, че са стари познати и му покажи колко много го обичаш. А ако има да става нещо, то ще стане. Кураж мила Hug

Общи условия

Активация на акаунт