Любители на Котки - Тема 133

  • 20 808
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 714
Аз не искам Топче да бъде премахнат от този списък...

Категорично не съм съгласна и Маци-Златина да не е в списъка.
Снимките й в темите липсват/не съм преглеждала всичките/, така че остава тази в списъка.
Зуки Су, неслучайно във всяка тема се благодари на този, който я прави, защото трудът е огромен. А в тема като тази има да се вмъкват много, много линкове.

В знак на протест срещу предложенията ти данка ще платя с тази сърдита снимка на Мърчони :


На едно от любимите места: масата hahaha
  


  

# 61
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мамин златен той. Heart
Мястото на Топче е точно в този списък, който нямам сили да отваря и няма да го направя вече, живот и здраве за следващата ще подготвя Ушатото и то милото заслужава да присъства.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 714
Благодаря от негово име. Много мрази да го снимаме. Веднага бяга. Rolling Eyes
По-скоро е "меден". Слънчак. hahaha  hahaha

Танче, благодаря за темата. bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 13 149
По-скоро е "меден". Слънчак. hahaha  hahaha

И Боги отдавна не е "златна". Много интересно защо се променят така? Почти бежова е вече, а очите не са оранжеви, а жълтеят. Дали е от липсата на слънце? Защото колкото и да се напичат през прозореца, не е същото като по цял ден да са на открито.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 714
По-скоро е "меден". Слънчак. hahaha  hahaha

И Боги отдавна не е "златна". Много интересно защо се променят така?
Скрит текст:
Почти бежова е вече, а очите не са оранжеви, а жълтеят. Дали е от липсата на слънце? Защото колкото и да се напичат през прозореца, не е същото като по цял ден да са на открито.

Нашто не се е променило, от светлината на снимките изглежда различен. Такъв си беше още в клиниката, меден- меден, затова и едно от имената му е Медунчо-Сладунчо. Joy
Скрит текст:
Не вярвам много да е от слънцето, защото все пак не е чак толкова дълго от както го няма или поне аз така си мисля? , че нали бях в Крит. А вчера гледах едни снимки, косата на приятелката ми изглежда бяла Open Mouth, а е пепеляво руса в действителност. Изглеждаше ужасно на въпросната снимка.

# 65
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Преди няколко месеца Нала беше едно бледо рижаво, а сега е наситено. Предполагам, направо съм сигурна, че  новата  козина се различава от сменената по интензивност на цвета, при Рафаела се заличиха едни петънца на гърдите.

# 66
  • София
  • Мнения: 13 149
Имах предвид, че когато я прибрах от улицата целодневно е била на слънце. А от 2 години почти не вижда такова, защото това, което влиза през прозорците не може да се сравнява с преките слънчеви лъчи навън. И на Киро очите станаха чисто жълти, а при определена светлина бяха оранжеви.

А може и храната да влияе? Например четох някъде, че в зоопарковете нарочно слагат червен пипер в храната на розовото фламинго, за да го "докарат" на цвят. Иначе в изкуствената среда, в която ги гледат не се получавало.  Laughing

# 67
  • София
  • Мнения: 4 714
Танче
Скрит текст:
, ако честно не мога да направя връзката между храна и влиянието й върху меланоцитите. Без съмнение има, но как точно ?/пак не работи старата версия/
Факт е, че с времето пигментите се променят. Мърчо се пече на слънце на балкона, влиза пряка слънчева светлина, а зимата /и сега Simple Smile/ е през стъкло.

# 68
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз имах сиамец, септември 2017 си отиде на 20 и малко години.
Не съм си го избирала, обаче, случайно стана мой.

Виж Сиси и Съни си ги избрах, от кашона с бездомни котета. Е не са съвсем бездомни, майка им живее в едни халета и я хранят доста хора, но пак.... отрова, кучета, коли, всякакви опасности.

Сиси беше много грозна като бебе, едно кльощяво, грозно сиво, проскубано и с една пършива козинка. Сега е плюшена, сребърна на слънце и с ужасно много, ужасно мека козина.

Пускала съм вече снимката, ще ме прощавате.
Вече е на 4 годинки и си е същото диване като в началото. Тя ми е главната причина да не се наспивм и единствената да няма никакви украси по етажерките.
Тя е и катерачката вкъщи.


Съни е сестричка на Сиси по майчина линия, за татковта само майка им знае. Взех я година след Сиси, та сега е на три.
Та се разбира с кучето, но и пак тя предизвиква всички сбивания и свади. Голяма е драка, обаче почти не прави бели вкъщи. Не нарочно поне.
Личи си и по погледа, че е драка.

Емаме и спящи снимки.

Това бяха кутиите за орхидеи, а мрежата я сложих, защото Сиси се катереше по тях, за да стигне до щората и да я убие.

И последно
Строени за снимка


И всеки момент ще стане въргал

# 69
  • Мнения: 1 760
Хахахаа, и котките и обясненията по темата са много смешни. Сладурчета.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 714

По повод на мяукането, Наско понякога ми казва "Ма-мооо!". Дори на шега му казвам "Повтори и ще ти дам ядене!" и той повтаря "Ма-моооо!"   Joy Joy Joy


 Joy Kissing Heart
Мърчо пък се е научил да казва "УФФФ", когато някой взема компа в себе си и той трябва да стане.
Искрено се надявам да не чуя и това:
 https://www.facebook.com/oxanarebrova/videos/512907365885187/Uzp … MTg4MDczNDAwNzA5/
че редовно излиза от едната стая на балкона и застава на вратата на другата, чака да му се отвори, гледа с жален поглед, казва му се мини обратно, прави се, че не разбира, ама ако не го отрзаим тича, тича научил от къде. Joy

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 17:44 от MayyaI

# 71
  • София
  • Мнения: 6 141
Таня, благодаря за темата!
Минавам само да платя данък, че много работа имам. А някои ей така си живеят:



# 72
  • Мнения: 3 376
Таня, благодаря за темата!
Минавам само да платя данък, че много работа имам. А някои ей така си живеят:





Ау как ми е мечта да си имам чисто оранжева женска котана.... Ама все мъжки..
А и дори и да намеря , приятеля ми ще ме убие , че ще станат много котки .. евентуално на двора да я гледам,  но то има много дворни Sad

# 73
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Не мога да си представя Грейчето да го няма в списъка с любимците срещу моето име!
Стягам багажа за лятната квартира аз.
Радвам се, че Мила и Маги ще си починат една от друга.
Притеснявам се Мага дали бързо ще се адаптира към новото-старо място-със сигурност отначало ще се спъва в новите препятствия, но разчитаме на мустаците за ориентацията. И сега я виждам-блъсва се някой път в стена или другаде, извън покоите ѝ, но леко. Абе котка е! Stuck Out Tongue Winking Eye
И разбира се, още от сега ми липсват Женя и Мила.

# 74
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ушко в интервал от има-няма 10 минути:


Общи условия

Активация на акаунт