Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 25

  • 25 658
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 18 551
Сигурно😆
Една Елиана от днес в документи. Много имена срещам аз по документите.Някои са уникални-например Чайка или Ягодка. Яд ме е,че не ги пиша и  после ги забравям. Бивша колежка си водеше архив с такива имена. Ама се пенсионира и не знам къде отиде файла.

# 481
  • Мнения: 2 558
Анелия-Добромира ми звучи като Кера-Тамара

# 482
  • София
  • Мнения: 20 060
Знам едни брат и сестра Вихрен и Вихра, като дете не знам как го възприемах, сега ми се струва малко прекалено Simple Smile
Съученичка на дъщеря ми беше Детелина, а брат й - Детелин. Трудно ми е да възприема чак такава липса на въображение.  Laughing
Като дете имах приятелка Малинка и съседки Ягода и Трънка. А леля ми имаше колежка Ябълка.
По темата "нося" един Иводор.

# 483
  • Мнения: 8 228
Имам познати с деца Филипа и Филип. Вече са големи. Много искали момче Филип, но се родило момиче и го кръстили Филипа. После се появил и Филип.
На мен не ми е толкова странно, но това е само защото познавам единствено Филип. Каката никога не съм я виждала.

# 484
  • Мнения: 11 566
Деси Банова ли беше кръстила децата си Йоан и Йоана- имаше нещо подобно с някоя водеща.

Трънка и Ябълка- Joy, милите.

# 485
  • Мнения: 2 560
Тия с Филип и Филипа добре, че нямат и трето дете. Щяха да са затруднени с името.
Преди години познавах една Хуба. Никога не успях да избягам от дъвките Хуба- Буба😁

# 486
  • Мнения: 339
Менче - от некролог в с. Ковачевица
Пелагия и Розета - познати, чак сега се замислям, че имената им са по-нетрадиционни.
Красиела
Крис - детенце

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 70
Винетия, Валерий-Юлиен, Стиан, Зариен, Анна-Мария и Анна-Виктория (близначки), Мария-Елизабет и Мария-Паолина (сестри - три години разлика)

# 488
  • София
  • Мнения: 20 060
Трънка и Ябълка- Joy, милите.
Тази Ябълка беше с фамилия Крушкина или Крушкова и се чувстваше много неудобно всеки път, когато се налагаше да се представя с двете си имена.

# 489
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Пелагия е старо гръцко име и означава,, морска,,.
Елиана също е гръцко.

Мария Елизабет и Мария Паолина ми харесаха.
Ама не за сестри.
Детелина,Малина също звучат добре,а са позабравени...

Дея и Тея сестри познавам .

Винетия -веднага се сещам за винетка.

# 490
  • Мнения: 18 551
Мария Елизабет и Мария Паолина са наистина хубави имена.

# 491
  • Мнения: 1 914
Гацо - съсед на свекърва ми.
Гачо - баща на съученичка.
Цоко - колега.
Бързонка - майка на приятелка.
Афродита - клиентка в бившата ми работа.
Марселло - дете на около  8.

# 492
  • Мнения: X
Подсети ме за един Гьоко

# 493
  • Мнения: 2 558
Планимир - тийнейджър

# 494
  • Мнения: X
Кармен- мъж.

Общи условия

Активация на акаунт