Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 25

  • 25 742
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Знам едни брат и сестра Вихрен и Вихра, като дете не знам как го възприемах, сега ми се струва малко прекалено Simple Smile

# 466
  • Мнения: 2 560
Ми прекалено  си е. Родителите явно много вихрено са мислили.
Не ми върви изобщо такова съчетание на имената- все едно Иван и Иванка, Йоан и Йоана.
Март от Игри на волята не сме го коментирали май. Харесва ми на мен, за презиме също е добре.

# 467
  • Мнения: 2 558
Идвам с една баба Пехливана 😁

# 468
  • Мнения: 11 569
Клеоника- млада жена, гадже на Пецата от " Кухнята на Ада", та оттам чух името- кръстена на светец.

# 469
  • Мнения: 18 562
Знаете ли дали съществува името Катарина.?Какво е това име, откъде идва?
Изпаднах в потрес като го чух. Звучи като с правописна грешка,грубо,странно. А Катерина и Екатерина,Катрин,дори Каталина са такива хубави имена.
Стана ми много интересно има ли аджеба такова име?

# 470
  • Мнения: 8 578
Има и аз съм го чувала. Ползва се в Швеция, Германия.

# 471
  • Мнения: 18 562
Ахам,сега май ми стана ясно защо са го избрали. Не е за тук това име,ще има яко подигравки и цял живот ще се повтаря и спелува по сто пъти какво е точно името. Някои хора наистина от стремеж за оригиналност такива имена измислят,че не знам как им идват на ум. Е,ако ще эивееш в Германие може би е приемливо. Но не,аз не мога да го възприема.

# 472
  • Мнения: 11 569
Не ми звучи много зле.

# 473
  • Мнения: 8 578
И на мен ми идва грубо и си правя асоциация с катове. Подигравки не мисля, че ще има, но може да и се налага да повтаря как се казва.

# 474
  • Мнения: 47 996
Изобщо не е лошо името, чак пък толкова. Даже е популярно в този вариант, но в други страни.А и имахме една баба Ката, може на някоя такава да е кръстена.
От горния списък аз знам Суса. Така че не е изчезнало.

# 475
  • Мнения: 1 919
Знам едни брат и сестра Вихрен и Вихра, като дете не знам как го възприемах, сега ми се струва малко прекалено Simple Smile
А аз се сетих за едно момченце на име Вежен.

# 476
  • Мнения: 2 495
Идвам с няколко имена покрай роднини и приятели на нашите
Грозьо- дядо ми,по бащина линия.Оттам и моминската ми фамилия-Грозева
Малчо-мъж,около 70-те,приятел на баща ми.
Панка,Жечка-възрастни жени
Геномир-млад мъж,от Фейсбук групите

# 477
# 478
  • Мнения: 18 562
Ей разбрах най-накрая как е кръстено отрочето на тезе двемата хай-лайф звезди.
Човъркаше ме яко любопитство,признавам. Бях почти убедена,че ще е невероятната изгъзица. Анелия е прекрасно име. Самостоятелно. От странна по-странна комбинация. Нищо общо между имената като звучене,абе като нищо. Определено баш за темата,супер необичайно име.
Включвам с с една Алия,набор на моето дете.

# 479
  • Мнения: 7 776
Една баба Добрена срещнах днес.

Има една блогърка с щерка Алия и на мен ми звучи странно.

А на Гущерови да не е кръстено на двете баби😂

Общи условия

Активация на акаунт