Клиника Адела Фертилити - Късметлийска тема 7

  • 45 436
  • 724
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 16 872
ЧРД на малката Блинг!

# 166
  • Мнения: 333
Честити принцески ROSSE да са ви живи и здрави и много поводи за радост и гордост да ви носят.Gift Heart Gift Heart Flowers Bouquet

Ето заради такива новини, човек намира сили да стане, да се изправи, да стъпи здраво на краката си и да продължи!

# 167
  • Мнения: 755
Щастлива съм 🤗 и искам да споделя , че се родиха близначките ни 💖💖💖
Още две Аделски бебета 😍
Благодарение на всички ХОРА които работят там имам тези прекрасни деца!

Честити да са двете ти принцеси 💙ROSSE💙 ! Да растат здрави, щастливи и благословенни!

# 168
  • Мнения: 212
Rosse, Честити да са ви двете слънчича -деца! Пожелавам им да бъдат живи, здрави, щастливи, с хубав късмет, с лекота и смелост да постигат мечтите си! Нека да има много здраве и радост в живота ви!  🤗🤗🍀🍀🎁🎁🎂🎂 Бързо възстановяване на теб!
Нека да има повече такива хубави новини! Пожелавам си и на останалите момичета тук скоро и ние да споделим  нашата щастлива новина!
Това носи надежда и на нас!

# 169
  • София
  • Мнения: 7 491
Охооооооооооооооооооо, честита двойна радост, Росе!!
Да сте здрави и щастливи заедно!
Бързо възстановяване на теб, за да им се радваш на макс!

# 170
  • Мнения: 427
Честити бебечета,  Rosse ❤Да са живи и здрави 🤗 Бързо възстановяване на теб и много щастливи мигове ❤❤❤

# 171
  • Мнения: 159
Благодаря на отзовалите се. Ще се обадя тия дни и ще пиша.

Честита двойна радост ROSSE! Много се радвам за вас !

# 172
  • Мнения: 5 894
Благодаря за пожеланията, момичета
😍
Благодаря на отзовалите се. Ще се обадя тия дни и ще пиша.
Побързай, защото вече дават за края на август 😏

# 173
  • Мнения: 1 131
Rosse, мила - честита ви двойна радост!!! Gift Heart Gift Heart желая ви от сърце да растат здрави и щастливи за радост на мама и тате!
Блингче,  честита пораснала госпожица Simple Smile време е за братче!
За часовете при д-р Калчев - вчера записах за 19 август... доста далече ми се струва, но да го имам като час. Вероятно ще правим инсеминация идните месеци.
Хубав ден, дами Yellow Heart

# 174
  • Мнения: 1 346
Rosse, честита ви двойна радост! Много, много да са ви здравички, спокойни и щастливи! Blush
Блингче, честита ви рожденничка! Скоро да стане кака Hug
Жълтурче, виж колко напред стигнахте, още малко ви остава и до успешен финал!

# 175
  • София
  • Мнения: 272
Здравейте, на 21.05 беше началото на спонтанна менструация и пих регулон до 08.06. На 19.06 направихме ТВЛ . Имаше леко кървене до 26.06. Спря и след полов контакт снощи, днес отново пракървих. Чудя се дали не напрявихме някоя глупост (щото казаха 10 дни пък вчера беше 9ти) или си е нова менструация, защото си е с всичките екстри - болки в кръста, мускули, глава, корем?

# 176
  • Мнения: 116
Здравейте, предстои ми хистероскопия при др Калчев. Очаквам цикъл до 3-4 дни. Казаха ми да направя микробиология и храмидии на влагалищен секрет. Направих ги. Казаха ми когато настъпи менструацията да се обадя, за да ми изпишат противозачатъчни и да ми прануват хистероскопията. Знаете ли ориентировъчно кога може да бъде хистероскопията? Колко време се пият противозачатъчните?

# 177
  • Мнения: 29
На всички ли предписват противозачатъчни? На мен утре ми предстои ТВЛ, но не са ми казали да пия.

# 178
  • Мнения: 116
На мен още не са ми официално дали да пия, но чакам и предстои да изпишат. Не знам на всички ли изписват

# 179
  • Мнения: 3 902
Не на всички. Преценява се според нуждата и спецификата на пациента.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт