Клиника Адела Фертилити - Късметлийска тема 7

  • 45 519
  • 724
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 999
Рокет,а аз  съм на 40 и също нямам дете .Дори и никога не съм забременявала.Не се притеснявай един ден ще имаме .

# 241
  • Мнения: 5 457
Момичета, съжалявам ако съм засегнала някой с предишните си коментари! Малко си изпуснах емоциите последните дни! Flowers Hibiscus
Моят час за Адела ще се отложи за след Нова година по съвет на еднокриниложката ми.
Обсъдихме нещата и тя ме посъветва да пусна хормони и имунологични излседвания на 2ри цикъл след аборта. След това да направя консултация с имунолог и 3-4 месеца да ходя на фоликулометрия.
След това януари с всички изследванки и констатации да се запътя към Адела.
Така и така при мен имаше съмнение за смущения в овулацията, не е лошо наистина да я проследим.

Ако все пак някой се интересува, в момента записват часове за Калчев за втората половина на септември.
Вчера, първият час беше за 18ти.

# 242
  • Мнения: 242
Подкрепям ходенето до репродуктивна клиника Simple Smile дори при най-малък проблем , мен добре ме успокои и накрая забременях спонтанно , а Калчев искаше ТВЛ за редукция на фоликули.
Пращам наакани памперси от моя четримесечен синковец.
Успех на всички! Рокет, смело напред!

# 243
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
На първичният преглед най-добре да сте двамата. Наистина е добре да занесеш спермограма, но само ако е направена в клиниката.

# 244
  • Мнения: 999
На моя преглед аз носих спермограмата от друга клиника и доктора не поиска да се прави друга.

# 245
  • Мнения: 4 518
Момичета, започнахме дълъг протокол и навсякъде в Интернет чета, че той започва на 21 ден от цикъла. Моят последен цикъл започна на 11.07, започнах противозачатъчни на 12.07 и ги взимах до 29.07 включително. На 25. 07 ми беше първата инжекция Декапептил и не са ми казвали до кога ще ги бия.
Някой друг бил ли е на такъв протокол?

# 246
  • Мнения: 427
Момичета, започнахме дълъг протокол и навсякъде в Интернет чета, че той започва на 21 ден от цикъла. Моят последен цикъл започна на 11.07, започнах противозачатъчни на 12.07 и ги взимах до 29.07 включително. На 25. 07 ми беше първата инжекция Декапептил и не са ми казвали до кога ще ги бия.
Някой друг бил ли е на такъв протокол?
Аз бях по такъв протокол , биех Декапептил ден преди пункцията.

# 247
  • Мнения: 4 518
Момичета, започнахме дълъг протокол и навсякъде в Интернет чета, че той започва на 21 ден от цикъла. Моят последен цикъл започна на 11.07, започнах противозачатъчни на 12.07 и ги взимах до 29.07 включително. На 25. 07 ми беше първата инжекция Декапептил и не са ми казвали до кога ще ги бия.
Някой друг бил ли е на такъв протокол?
Аз бях по такъв протокол , биех Декапептил ден преди пункцията.
Еййй сега ако и резултатът е същия Heart Eyes
Мерси, Натали

# 248
  • Мнения: 427
Момичета, започнахме дълъг протокол и навсякъде в Интернет чета, че той започва на 21 ден от цикъла. Моят последен цикъл започна на 11.07, започнах противозачатъчни на 12.07 и ги взимах до 29.07 включително. На 25. 07 ми беше първата инжекция Декапептил и не са ми казвали до кога ще ги бия.
Някой друг бил ли е на такъв протокол?
Аз бях по такъв протокол , биех Декапептил ден преди пункцията.
Еййй сега ако и резултатът е същия Heart Eyes
Мерси, Натали
Пожелавам ти го от сърце ❤ Миналата година на днешния ден ми беше втория тест и бях сигурна , че са 2 , така и стана ❤ Малките ми мишки стискат палци на всички да имат поне по едно такова чудо 💋

# 249
  • Мнения: 4 518
Натали, когато /ако имаш време и желание може ли да напишеш малко подробности за протокола? Кога какво си пила и била. Също така колко ти е АМХ и колко фоликула, яйцеклетки ембриони имаше/имате.
Бях чела за други протоколи и сега не съм много сигурна какво предстои. На 01.08 трябва да отида дори и да не ми е дошло, но не знам дали тогава ще започне стимулацията.
Благодаря предварително.

# 250
  • Мнения: 427
Натали, когато /ако имаш време и желание може ли да напишеш малко подробности за протокола? Кога какво си пила и била. Също така колко ти е АМХ и колко фоликула, яйцеклетки ембриони имаше/имате.
Бях чела за други протоколи и сега не съм много сигурна какво предстои. На 01.08 трябва да отида дори и да не ми е дошло, но не знам дали тогава ще започне стимулацията.
Благодаря предварително.
Моят амх е в порядъка на 0.6-0.7 , извадиха ми 6 яйцеклетки , от който се оплодиха 5 бр. Една беше забавила развитие , в деня на трансфера се оказа, че се е развила и ми върнаха 2 добре ембриона и този малко бавния . Имам замразени 2 ембриона.  Значи на 21 .06 ми беше първата инжекция Декапептил , пиех и Регулон и Преднизолон Ф. 25.06 изпих последния Регулон и цикъла ми дойде на 29.06 , както и очаквах и същия ден бях на преглед . От там ва 01.07 започнах стимулацията с Фостимон 225 вечер , Декапептил и Преднизолон сутрин. На 06.07 ми включиха Мериоферт 150 и вдигнаха дозата на Фостимона . На 10.08 ми бяха последните инжекции Фостимон  и Мериоферт , а на 11 .07 Декакпептила , същия ден вечерта сложих таймиращата инжекция . Бях на прегледи и изследмания през ден. На 13.07 беше пункцията. Общо взето се въоръжаваш с търпение и здрави вени . Най-вероятно ще ти е дошло / на мен ми дойде точно преди прегледа / според изследванията и прегледа ще кажат точно кога ще започнеш . Общо взето при мен много на майтап минаха нещата,  даже не разбрах как стана толкова бързо .

# 251
  • Мнения: 4 518
Звучи забавно Stuck Out Tongue Closed Eyes
Много благодаря за обяснението. При мен противозачадъчните са линдинет 30 и преднизолон не знам какво е, но аз пия дехидрокортизон, което доколкото разбрах сваля имунитета. И прегледът ми е на трети ден след спиране на противозачатъчните.
Дано и при мен минат на майтап и всичко е ок.

# 252
  • Мнения: 427
Преднизолон Ф е същото като Дехидрокортизон / пак кортикостероид /. Нормално е да не са ни 1:1 нещата , все пак при всеки е различно общото състояние ,  всеки случай е различен .  На мен ми беше за първи път и много не бях наясно какво ме чака . Изобщо не се задълбочавах в мисли   някак като ти е за първи път не осъзнаваш какво точно се случва . Успех ти желая ❤

# 253
  • Мнения: 2
Здравейте на всички:grinning:. Нова съм за вас , но следя темите от началото. Имам прекрасен син на 4г благодарение на д-р Калчев и д-р Семерджиева . Интересувам се от преместването на ембриони - имам три в Малинов. Моля , за повече инфо относно това колко струва и дали бих могла за ден да организирам нещата, не съм от София, дали ММ трябва да е с мен...ще съм Ви благодарна.

П.С така и не се осмелих да Ви пиша през какво преминавам преди , въпреки , че знаех че сме в една и съща ситуация( тъпо е, но го приемах като слабост на която нямам право, като оплакване, а не като споделяне, много мн Тъпо)! Мисля сега да е различно Simple Smile
Най - силно ми се искаше да Ви пиша след раждането ! Да Ви кажа че сте силни, ама много и зная колко Ви е писнало от това! Но ще успеете, и това ще мине , ще се отпуснете и ще е до вас -щастието и пак ще сте притеснени и пак ще се налага да сте силни, но..по друг начин- хубав! Не съм спирала да ви го пожелавам от сърце..

# 254
  • Мнения: 190
Здравейте момичета, мисля че по назад в  темата сте писали но неможах да намеря как мога да стигна от Централна автогара до клиниката?кой е най-удобния транспорт с автобус, с метро или с такси

Общи условия

Активация на акаунт