Клиника Адела Фертилити - Късметлийска тема 7

  • 45 481
  • 724
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 17
Момичета, и аз съм минала през дългия път на инвитрото, но опита ми показа, че ако един ембрион е здрав, силен и с отличен потенциал, то бременност и небе ще има. Истината е някъде по средата.

# 481
  • Мнения: 833
Здравейте момичета,от една седмица се опитвам да се свържа с Теди ,но телефона и не отговаря.Знаете ли дали е на работа?

# 482
  • София
  • Мнения: 7 513
На Теди телефона не е активен (извинява се). Звънни на регистратура или на друга акушерка Simple Smile

# 483
  • Мнения: 93
Здарвейте момичета! Аз също имам назначени вливки от Русев за повичени НК клетки (като на повечето терапиите). Имам вече 3 вливания на интралипид, но още не съм забременяла. Вече 3 години след мисед. Станах вече пациентка на д-р Калчев и съм мноооого доволна. Заговорихме за тези вливки и не ги много препоръчват.Отказах се от тях да ги вливам пък ще видим.Ориентирала съм се към инсеминация. Има ли някоя от вас, която да е правила при д-р Калчев и да е успешна? Всякаква информация ми е полезна.
Благодаря!

# 484
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета. Искам да попитам дали някое момиче е правило изследване за уреаплазма и микоплазма. Предполагам трябва да отида лекар да ми вземе секрета. За колко време излизат резултатите? Успех на всички!

# 485
  • Мнения: 1 041
Аз съм правила в Геника, отидох АГ да вземе секрет и веднага го занесох в Геника.
Излезе за около 2-3 дни.

# 486
  • София
  • Мнения: 7 513
Брезеида, ако си пациент на клиниката и ти предстои операция или процедура, изследвания можеш да пуснеш и в клиниката. Акушерките вземат материал за изследване до обяд, не е необходимо да записваш час.

Ако не ти е удобно да ходиш до клиниката - всеки АГ може да ти вземе секрет.

# 487
  • Мнения: 5 418
Brezeida, аз само ще добавя към това, което са казали момичетата, да видиш какво ти трябва - посявка или PCR/ДНК изследване. Защото са коренно различни неща.
На мен ми объркаха начина на взимане в Стара Загора и утре ще ходя за повторно изследване. Оказва се, че Уреаплазма Парвум излиза само с ДНК анализ.
В тази връзка как изследват в Адела преди процедурите, ако някой знае? Дали посявка или ДНК?

# 488
  • Varna
  • Мнения: 489
ДНК правят на уреаплазма, микоплазма и хламидия. Май ги пращат в Цибалаб.

# 489
  • Мнения: 5 418
Мерси, Симона. Simple Smile
А случайно да знаеш каква е цената?
Ще е супер ако може да д-р Калчев да ми вземе изследването като се видим за прегледа, и да си спестя ходенето до моя гинеколог утре. Като ще ме човъркат поне всичко да е на едно. Grinning

PS: В тази връзка, някой следи ли се едновременно при Конова и Калчев? Тя ми назначи повторна проба за уреаплазма и не знам как ще реагира като и занеса резултати правени в друга репродуктивна клиника. Много лекари са силно чувствителни на тази тема.

# 490
  • Мнения: 16 876
Акушерките взимат секрети, Калчев не се занимава с това.
Конова не е ли по имунологията? Хич да не ти пука как Ще реагира.

# 491
  • Varna
  • Мнения: 489
Аз лично отивах малко по-рано за прегледа и  казвах на акушерката, че искам да ми вземат секрет. Правех го с цел да не бавя прегледа, а и ако те е гледал с вагиналния май се компрометира пробата. Цената е около 60 лв за трите. Не се сещам точно. Секрети вземат до обяд.

# 492
  • Мнения: 5 418
Ver4e, имуноложка е Конова, и ходих при нея за консултация.  Също така е управител на репродуктивна клиника КИРМ. Но аз съм се насочила към Адела и Калчев ако се стигне до процедури.

Simona, мерси, много полезна информация даде, че взимат проби до 12. Да си планирам времето. Simple Smile

# 493
  • Мнения: 997
На мен Калчев ми е взимал проба по време на прегледа.

# 494
  • Мнения: 3 903
И на мен, ама е било веднъж за сума години🤣

Общи условия

Активация на акаунт