Силата на водата

  • 51 490
  • 2 674
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 117
Не използвам приложение, което да ме подсеща да пия вода.
Най-интересна  ми бе статията за това как водата спомага за загубата на тегло.

# 421
  • Мнения: 572
Да, случвало ми се е да имам главоболие и световъртеж.

# 422
  • Мнения: 840


Изтеглени са късметлиите, които печелят награди от Горна Баня. Това са:

New B
Румяна88
Hellenn
vmarinska
perunika
Пит
Carina_007
Eona
Rapariga
KralicaNaKralstvo


Честито!


Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 30.06.2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Горна Баня" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон за връзка).

# 423
  • Мнения: 840
Тъй като не успяхме да осъществим връзка с двама от печелившите потребители, се наложи да изтеглим нови двама късметлии.
Това са Киса и Кристал. Честито!


Ще очакваме новите победители да се свържат с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com до 07.07.2019 г., като напишат потребителското си име и електронната поща, с която са регистрирани във форума и своите координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за връзка), като не забравят да упоменат, че са печеливши в играта на "Горна Баня".

# 424
  • Мнения: 58
Здравейте!

Започва вторият етап от нашата кампания!
Можете да се включите в играта от днес до 30 септември, като отговорите на новия въпрос в темата - Случвало ли се е тялото ви да ви дава сигнали, че има нужда от повече вода и какви бяха те?

Очаквайте вълнуващи награди и дискусии!
Ще имате възможност също така да прочетете интересни полезни материали, свързани с водата и необходимостта от нейния редовен прием.

Вижте общите условия на новата игра тук.

Поздрави,
Екипът на Горна Баня

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 16:49 от Редактор***

# 425
  • Мнения: 4 580
Да, случвало се е в по-горещите дни. Постоянна сухота в устата и опъване на кожата на ръцете или лицето веднага ме насочват към водата.

# 426
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Не ми се е случвало,тъй като всеки ден пи по 2 литра вода.

# 427
  • Мнения: 474
Случва ми се в горещите дни, или сухия въздух в стаята през нощта. Пресъхнало гърло и отпадналост са симптомите при мен.

# 428
  • София
  • Мнения: 9 850
Случвало ми се е, да. Сухи устни, сухота в устата, силна жажда, главоболие, отпадналост са част от симптомите при мен.

# 429
  • Мнения: 4 859
От бременността и горещините ,нуждата ми от вода определено се увеличи.Ако не пия достатъчно вода,получавам контракции ,устата ми пресъхва и се напуква,също имам и замайване и главоболие.Гледам да пия поне 2л.+всички останали течности.

# 430
  • София
  • Мнения: 3 098
Аз пия по много вода, от 2 до 3 литра на ден и за мен е немислимо да нямам вода със себе си където и да съм. Вкъщи винаги имам минерална или изворна, а като излизам задължително имам бутилка със себе си! Случвало се е леко да ми прималява като не съм пила вода скоро, а и усещам силна жажда и сухота.

# 431
  • Мнения: 2 128
Да случвало ми се е! Чувствам се доста отпаднала и унила.Кожата ми се изсушава,кръвното ми пада.
Трябва да се пие водичка,бях си го наложила...и вече ми стана навик-1,5-2л.пия дневно.💧💧💧

# 432
  • Мнения: 410
Да - болеше ме глава.

# 433
  • Мнения: 22 867
Май никакви сигнали не ми подава тялото, освен жаждата, усетя ли я, надигам чашата/бутилката. С вода, де...Simple Smile

# 434
  • Мнения: 1 357
Случвало ми се е. Силна жажда, главоболие, замайване и отпадналост са симптомите при мен.

Общи условия

Активация на акаунт