NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 571
  • 756
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз не мога да попадна на моето кафе. Еспресото не ми харесва. Последните капсули, които купихме ми бият яко на еспресо.
Вчера си правих нес кафе от пакетче Simple Smile Даже да не попадна на моят вкус мрънкалника е нас е доволен Simple Smile 100 процента ще иска да си взима машината на морето.

# 241
  • Мнения: 10
Добър ден на всички, дано въпроса ми попадне на правелното място и получа отг. От скоро се интересувам от кафемашините с капсули, и понеже хал хабер си нямам чета ли чета да намеря отговор на следните въпроси:
Как да избера машина на дизайн ми допада едно на характеристики друго, предпочитам да има функции за лате и капучино и как по точно се прави капучино четох че се слага и капсула мляко, някои модели отпред имат индикатор за показване на нивото на водата, другите които нямат по неудобни ли са, на мн малко модели пише че сами определят нивото на водата, също така един и същт външен дизайн машина се предлага от 100 до близо 200 лева изобщо как да избера и на какво да наблегна незнам може ли да ми дадете съвет Благодаря

# 242
  • Мнения: 9 776
По дизайн ги харесвам всичките на Долче густо. Аз лично предпочитам автоматичните, където  изключват сами при зададена  дължина на кафето. Около 100лв. е ок като цена. Даже в момента има промоция в Кауфланд, но не съм заглеждала дали е автоматична или ръчна.

# 243
  • Мнения: 20 168
Май е ръчна.
AnMary, моите любими кафета са:
Буонди
Бариста
Ристрето
Пробвай някое ако искаш, подредила съм ги по степен на любимост.

# 244
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз питах в темата и ме насочиха Simple Smile
ММ беше харесал визуално една на Спетема, но в крайна сметка взехме на Долче.
Без индикатор е. Харесва ми, защото мога да спирам водата по всяко време. Пускам топла само в началото и после пускам студена. По принцип пия само студено нес кафе.

AnMary, моите любими кафета са:
Буонди
Бариста
Ристрето
Пробвай някое ако искаш, подредила съм ги по степен на любимост.
Имам е момента Лунго и Ристетто Арденза. Второто не съм го пробвала, защото ММ каза, че е силно. Май не е лошо Simple Smile
Капсулите на Челини (съвместими) ми харесаха, но излизат по-скъпи.

функции за лате и капучино и как по точно се прави капучино
Капучиното са с по две капсули в кутията - кафе и мляко. 1во слагаш едната, а след това другата.
ММ експериментира като веднъж ми го прави с топло мляко, а веднъж със студено.

# 245
  • Мнения: 135
От няколко дни ви чета и вече реших, че ще взема машинка. Иска ми се да е автоматична (сама да спира след определяне нивото на водата). По-назад в темата има в Метро, но не виждам до кога. Та питането ми е знаете ли в момента дали някъде има изгодна промоция на автоматичен модел?В Кауфланд и Била до колкото се ориентирах са ръчни.

# 246
  • Мнения: 20 168
Ристрето Арденза е силно, аз пия това, но само ако нямам Буонди или Бариста:

# 247
  • Мнения: 2 220
Пиколото е на промоция в Кауфланд, тя е ръчна. Mini me има и двете опции. Вижте тук, сега има намаление на машинки. https://kafemania.bg/kafe-mashini/dolce-gusto-kafemashini

# 248
  • София
  • Мнения: 39 761
Благодаря, ще погледна какво има при нас в магазина (кварталният).
В Била дали ще има? Машината я купих от Технополис. И кафето си купих от там Simple Smile Ще проверя и Била и Технополис.

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
От няколко дни ви чета и вече реших, че ще взема машинка. Иска ми се да е автоматична (сама да спира след определяне нивото на водата). По-назад в темата има в Метро, но не виждам до кога. Та питането ми е знаете ли в момента дали някъде има изгодна промоция на автоматичен модел?В Кауфланд и Била до колкото се ориентирах са ръчни.
Виж тук https://ofisitebg.com/product/espreso-mashina-krups-nescafe-dolc … -kapsuli-chervena Само не зная колко е надежден сайта, но цената е много изгодна. А тази седмица капсулите са намалени в кауфланд.

# 250
  • Мнения: 3 907
Здравейте,
имам 150 точки, но не виждам какво мога да закупя с тяхна помощ Simple Smile

Моля, съдействайте. Досега не съм регистрирала точки и съм малко неорентирна, видях едни лъжички, но вече ги няма.

# 251
  • Мнения: 1 220
Ellinor, със 150 т. нищо не можеш да си купиш. Събери поне още 50, че да има за 1 кутия кафе. Аз много отдавна не съм гледала аксесоарите в сайта, но помня че бяха с много надути цени/съответно с много точки.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Аксесоарите невинаги са и в наличност

# 253
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 417
Благодаря, ще погледна какво има при нас в магазина (кварталният).
В Била дали ще има? Машината я купих от Технополис. И кафето си купих от там Simple Smile Ще проверя и Била и Технополис.
Да има в Била , ристрето.

# 254
  • Мнения: 3 907
Благодаря, много!
В такъв случай ще чакам новите условия май Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт