За свирките!

  • 3 402
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
Слушалката мъжът ми каза е за да слуша и разговаря с другите съдии.

# 16
  • Мнения: 46 518
Тя говори за друго полувреме Wink
Кой води Верги? Ти или мъжът ти? Joy

Тя спи вече  smile3524

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ха, че тя по-бърза от снощи. 4 минути ooooh!

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тя говори за друго полувреме Wink
Кой води Верги? Ти или мъжът ти? Joy

Тя спи вече  smile3524

Спи, я...тамън да зачекнем темата...

Аз много имам да я тормозя, щото ме изтормози за един пич...и много имам да и набивам канчето, многооо

# 19
  • Мнения: 46 518
Erica, сподели за пича, тук сме свои  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 371
Еее, малко на чат го обърнахте. И само вие си знаете за какво говорите Crossing Arms
Лека нощ Crossing Arms

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Erica, сподели за пича, тук сме свои  Mr. Green

Не била права за Дидо (този, дето ми беше на аватара преди), не била, готин бил....
а сега търси клипа, търси инфо няяяяяя...Уентуъртиния- кво да а праиш  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 46 518
Еее, малко на чат го обърнахте. И само вие си знаете за какво говорите Crossing Arms
Лека нощ Crossing Arms

Нееее, аз не знам, нездравото ми любопитство пита  Laughing

Да се върнем на свирките, ама обещайте, че няма да се смеете  Twisted Evil Laughing мъжът ми каза, че преди им били на вратовете и тичали, стискайки ги с уста, но един съдия се задавил със свирката  hahaha и от тогава ги слагат по ръцете  yesyes

Хахаха, ето, че Ерика каза  Grinning утре чакайте ДиДоУлия  Joy

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, задавил се. Поне има връзка да издърпат свирката Joy
Ох, горкия, сигурно е видял зор, а на мен ми е смешно Confused

# 24
  • Мнения: 46 518
Ама аз не съм много сигурна, че е вярно, затова питам, иначе наистина не е смешно, нокато си представиш картинката и ... Joy

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това ли е въпросната градска легенда? Пък аз се наточих за нещо пò така...

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
В любимец 13 съдията глътна свирката, че Карамитев му наби топката в лицето или не беше точно так, не помня  newsm78 Та като излизаше и току присвирваше, като дишаше човекът, ама актьорска му работа все пак Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 212
Ама те като са им на врата със свирка в уста ли тичат...аз това не мога да си спомня, иначе мислех да кажа, че ако са им на врата и нали ще им са на гърдите някъде и като тичат ще се мята много напред назад тая свирка и затова вече да са им на ръката....така си мисля.........ама пък да тичат все със свирка в уста това си е гадно  Crazy

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да се върнем на свирките, ама обещайте, че няма да се смеете  Twisted Evil Laughing мъжът ми каза, че преди им били на вратовете и тичали, стискайки ги с уста, но един съдия се задавил със свирката  hahaha и от тогава ги слагат по ръцете  yesyes

Туй аз го казах... Ехееееееее, чак горе, в първото мнение по темата...

# 29
  • Мнения: 46 518
Като бъзик ли го каза или наистина си го чул някъде  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт