ДЯВОЛСКОТО ГЪРЛО Тема 9 - ФИНАЛЪТ

  • 29 872
  • 789
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 738
Дали е случайно, че ровиха в архива, търсиха досието, смъртния акт, но не ни показаха нищо. На Мия и Цанка щедро ни ги центрираха на фокус-не, че нещо повече научихме, а за тези на Сабри - нищо. Nerd Ако е случаен непознат нямаше да е проблем да ни го покажат, обаче ако го познаваме...

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 13:18 от lady Koup

# 496
  • Мнения: 4 746
Ама ние верно само Резовски не сме подозирали 😂😂

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 738
Ама ние верно само Резовски не сме подозирали 😂😂
Аз доволен , ако е той! Yum
Обаче тези изрезки от вестници и убежището , което ни показват в последното промо сочат към местен човек. Пък и ако е той защо да са покрусени Асен и Филип, както казаха в интервюто. Освен ако  старият Чанов бъде убит финално.

# 498
  • Мнения: 2 123
Не си спомням, когато Донка трябваше да провери кашончето с документи дали стана ясно, какво е открила?

Аз залагам на мама Чанова. Има много неизвестни около нея - в миналото й и много необясними постъпки, които направи след убийствата. Все ми се върти в ума, че има сестра, ако не е тя на снимката. Но, как не я позна Мия?
Но не е възможно да е физическият убиец.

# 499
  • Мнения: 1 162
Донка откри, че  Рамаданова е "работила" най-често с Фатима Мехмедова. Малко по-късно Филип и Мия разбраха,че тя е жена на Сабри.

# 500
  • Мнения: 96
За изрезките все си мисля,че може да са на Асен(нали имаме съмнения,че са във вилата им),който просто си е водил паралелно разследване. Относно гроба в гората отстрани се вижда паметна плоча т.е. това си е гробище. По-показателното там както съм казвала е това,че е поставен кръст. На мен лично това ми говори,че този,който е погребал Фани не е имал на идея,че е Фатма(ако се окаже разбира се така). Тоест дотук с теорията,че Асен отмъщава за родителите си. Няма как да сменяш религиите на убитите-символично,а да не погребеш майка си с истинската й вяра.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 13:42 от nadito1402

# 501
  • Мнения: 2 123
Ето, затова питах преди дни дали Сабри и Фатима са съпрузи? Това Асен би трябвало да го знае, когато е открил коя е майка му. И оттук другият въпрос - защо я погребва с кръст по християнски?

# 502
  • Мнения: 1 162
Асен може тогава да не е знаел,че е със сменено име, погребал я е като християнка, защото по документи е Фани Велева. По-късно е разбрал, че всъщност е мюсюлманка. Казва,че като я е открил тя не е била добре с главата и нищо не е могла да му каже - края на 7 еп.

# 503
  • Мнения: 710
Жената в лудницата, вероятно ще е някоя , кпято е била близка с Фатма.


а дали не е възможно жената в лудницата да е Фани, а рисунките от портфейла на Асен да са рисувани именно от нея.Може да не е успяла да каже нещо, но чрез рисунките да е искала да подскаже на Асен кой и какво и е причинил.Спомнете си ,че и при историята с момчето , което намериха в гората именно от рисунката му разбраха, че е видял нещо, а освен рисунката на жената, в портфейла на Асен имаше и друга на църквата, която е срещу Чановата къща.

# 504
  • Бургас
  • Мнения: 738
За изрезките все си мисля,че може да са на Асен(нали имаме съмнения,че са във вилата им),който просто си е водил паралелно разследване.

Да, но в промото за момент се вижда снимката на стария Чанов и по-ниско освен вестникарскте изрезки,  с много големи, удебелени, направо издраскани ръчно няколко думи - език , другите не се виждат, но можем да предположим кои ще са. Мисълта ми, че приличат повече на нещо нахвърлено много емоционално и в момент на ярост, отколкото просто систематично водени бележки .

# 505
  • Мнения: 96
За изрезките все си мисля,че може да са на Асен(нали имаме съмнения,че са във вилата им),който просто си е водил паралелно разследване.

Да, но в промото за момент се вижда снимката на стария Чанов и по-ниско освен вестникарскте изрезки,  с много големи, удебелени, направо издраскани ръчно няколко думи - език , другите не се виждат, но можем да предположим кои ще са. Мисълта ми, че приличат повече на нещо нахвърлено много моционално и в момент на ярост, отколкото просто систематично водени бележки .
Мдааа...снимката на Чанов може да я обясним,че е там,защото е замесен(главен виновник).Сам Асен каза на Филип,че баща им има общо,по-скоро с риторичен въпрос. Но за думата език съм съгласна с теб като се замисля. Или пък са удебелени,защото те са ключови за разгадаването?...

# 506
  • Мнения: 433
Жената в лудницата, вероятно ще е някоя , кпято е била близка с Фатма.


а дали не е възможно жената в лудницата да е Фани, а рисунките от портфейла на Асен да са рисувани именно от нея.Може да не е успяла да каже нещо, но чрез рисунките да е искала да подскаже на Асен кой и какво и е причинил.Спомнете си ,че и при историята с момчето , което намериха в гората именно от рисунката му разбраха, че е видял нещо, а освен рисунката на жената, в портфейла на Асен имаше и друга на църквата, която е срещу Чановата къща.

Ако Чанови  са я държали в къщата им и тя е виждала основно църквата и Чанова.

# 507
  • Мнения: 710
мдааа именно нещо такова имах предвид

# 508
  • Мнения: 1 162
Емре разказа,че в имота си Сабри е имал малка къща(имението на Чанов по-късно). Вероятно Сабри и Фатима са живяли там, преди да им вземат имота. Фатима е рисувала добре, Асен е наследил това от нея. След време в лудницата е нарисувала църквата, и вероятно Чанова, ако помни, че тя и е взела(осиновила)детето, това е причината жената на рисунката да прилича толкова на Чанова.. примерно

# 509
  • Мнения: 2 842
Забелязах, че стаята, в която Филип късаше изрезки от вестници от стената (от анонса за финалният епизод), е с обли стени, без ъгли. Дали е възможно, това да е точно във въпросната църква. Някой, който води паралелно разследване в нея.

Общи условия

Активация на акаунт