PANDORA - Тема 3

  • 47 768
  • 726
  •   1
Отговори
# 480
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Daylily, есенната комбинация с листото е много нежна! Честито да ти е бижуто! Със здраве и блясък да си го носиш! 💐🌞🍁

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 18:11 от Angelaaaa

# 481
  • Мнения: 1 538
Скрит текст:
Има време да избереш. Може би новата колекция, тази която ще излезе през ноември ще бъде интересна. Дано!

Есенна комбинация




Относно течността за почистване. Според мен НЕ си струва $15-17.
Пише 2 минути, някои неща държах 20 мин. почистиха се, но в никакъв случай не съм впечатлена и не се почистиха по-добре от обикновено



Четката за почистване, която е част от този  комплект е пълна подигравка, ето я сравнена с тази от оригиналния комплект

Гривната Ви е уникална 😍😍😍

Последна редакция: чт, 10 окт 2019, 03:25 от AnMary

# 482
  • София
  • Мнения: 181
Пристигна ми поръчката от английската Пандора. Едното листенце ще е за подарък Blush
Скрит текст:




Аз доволен! Joy

Видяхте ли новите талисмани на Frozen 2? https://theartofpandora.com/pandora-disney-frozen-2-collection/
В английската Пандора вече ги има. Тука я дойдат, я не след 3-4 седмици...

# 483
  • Мнения: 14 796
Честито на всички сдобили се с точният талисман.Simple Smile
Не ми харесват Frozen талисманите.Оляха се с тези Дисни колекции.Макар,че чакам 29.11.Нали ще купувам нещо свързано с Хари Потър за Коледен подарък.Пак ме подсетиха.Money

# 484
  • Мнения: 678
Много са ви хубави гривните с листенцата, със здраве да си ги носите.
 Да ви покажа моето ново попълнение: дървото. красиво е, но доста се обръща понеже е висящо.
http://media.snimka.bg/s1/6454/039151363.jpg?r=2

# 485
  • Down south
  • Мнения: 7 841
Красиво е!
Повечето висящи се обръщат, това е малко по-масивно и тежко, locket е, имаш ли нещо вътре?
Другото в ляво на гривната ти, е едно от любимите ми Simple Smile за жалост и то се върти.

ПП По този повод, листото на  "Shine"  Има две "лица" и стои добре и обърнато

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 16:10 от Daylily

# 486
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Poli_, честито да ти е дървото! Много го харесвам! Със здраве и блясък да си го носиш! 😍

# 487
  • Мнения: 18 057
Поли, супер е дървото, но много ми хареса и талисмана вляво от него, кой е той?

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Поли, и на мен много ми харесва цялата гривна, но да те попитам за двата клипса - откъде са и кога си ги купила, защото не намирам такива?

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 14:54 от Icho_68

# 489
  • Down south
  • Мнения: 7 841
@ Icho_68

"PANDORA Signature Clip" (retired)
Потърси в бижутерийни магазини, които продават Пандора, често там се намират съкровища Simple Smile

Аз имам подарък, много изненадващ и определено неочакван.
Преди време търсих този charm (14К gold) но неуспешно. Член от семейството се е справил по-добре с търсенето


# 490
  • София
  • Мнения: 6 181
И аз много харесвам дървото на живота. Ама чакам 3 за 2 промоцията или някакво намаление. Simple Smile

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 106
@ Icho_68

"PANDORA Signature Clip" (retired)
Потърси в бижутерийни магазини, които продават Пандора, често там се намират съкровища Simple Smile

Аз имам подарък, много изненадващ и определено неочакван.
Преди време търсих този charm (14К gold) но неуспешно. Член от семейството се е справил по-добре с търсенето




Благодаря

# 492
  • Мнения: 678
https://www.christ-swiss.ch/de/schmuck/damen/halsschmuck/pandora … aenger-verschlung
  Аз поръчвам от швейцарска бижутерия “christ”, често прави промоции 30-50%, а преди това си набелязвам harma/клипса в магазин на Пандора, които незнайно защо правят намаление само веднъж в годината мисля на черен петък 30% и то всичко хубаво е свършило.
  2-та клипса ги купих 01.2019 явно са разпродадени, не ги виждам и аз тук никъде.
 Фамилното дърво много му се кефя, отваря се и вътре пише”Family vorever“, масивно е и пада тежко в сравнение има едни подобни, но доста по-дребни.
 Eто и другия charm silber/gold на 50%:

https://www.christ-swiss.ch/de/schmuck/damen/halsschmuck/pandora … -kreise/p/5933593

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 21:19 от poli_

# 493
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Daylily, честит да ти е страхотният подарък!!! Да не забравиш да ни покажеш в каква комбинация ще го носиш! ☺💐

# 494
  • Down south
  • Мнения: 7 841
Daylily, честит да ти е страхотният подарък!!! Да не забравиш да ни покажеш в каква комбинация ще го носиш! ☺💐
Мерси Simple Smile

За сетен път се убеждавам, че charms е хубаво да се видят, как стоят на гривната. Понякога в представите ни, бижутата изглеждат различно от действителността.
 Ето ме, пореден пример. Търсих този charm, защото го бях видяла някъде и много ми беше харесл. Дъщеря ми го намерила и изпратила.
Играх си повече от час, не мога да намеря с какво да го съчетая Sad
Как точно ще кажа на новоизлюпена студентка, похарчила част от парите си, че искам да го върна, не ми го побира акъла  Sad

Ето, стъкмих нещо

Вариант 1

 

Вариант 2



Вариант 3




Disappointed Relieved

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 01:28 от Daylily

Общи условия

Активация на акаунт